Jump to content

Recommended Posts

След 3-та серия ме боли главата от крясъците на главната. Интересно ми е до края ли се държи така. Не се сещам друга актриса толкова да вика и да се тръшка. От толкова мятане и блъскане чудно как не си е счупила кратуната или някой крайник. Не разбирам защо този сериал е такъв голям хит в Корея в момента. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Не разбирам защо този сериал е такъв голям хит в Корея в момента. 

То е ясно защо- предказармен супер  Шисъс. Ако останеше до рошла и манекена на Освиенцим, нямаше и 5 рейтинг да докарат с крясъците, припадъците и  измъчените полуусмивки. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още ме е яд за пропиляния статичен заряд между главните. На какво хубаво високо напрежение можехме да се насладим, а тези сценаристи ли са, режисьори ли са окепазиха сериала с тези нескопосани характери на главните - айсберг и истерия. Блудкава история.

Измъчено ще ги изгледам все пак до финала. И аз се докарах до там да превъртам на романтиката на главните - нескопосано се получава някак си. Надявам се главните да ги гледам като двойка в някой друг сериал и там да има пожари от любов, че да ми хване място.

 

Благодарско за разясненията за червилото, защото от много време се чудя кво е туй чудо и адски се нервех като ги гледах такива убитаци. Пък туй било казвате мода и признак на красота ... ши падна от коньъ.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В спойлер, понеже е малко отклонение, но все пак във връзка със стайлинга на бесито, който беше обсъждан и критикуван, но май ще се окаже най-малкият кусур :28558:

 

 

Явно няма да я разберем азиатската мода никога.Ей на- на пресконференцията на предстоящата драма с Топ, главната(японка) как се е барнала .Чорапките са убийствени простоA8c_QZj_O9E.jpg

 

Тук пък обувките и тоалета.И допълнение- спазено е условието обувките да са им задължително няколко номера по-големи- вижда се ясно.Това пък, съвсем не мога да го разбера.Цял живот имам мания за обувки, много от тях достатъчно високи и нямам обяснение за хлопащи обувки , особено на ток.

 

eh6SAFmd4hE.jpgfDSyocAAqSs.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм, относно чорапките с официалните обувки на висок ток ... скоро не съм гледала Ариранг-ТВ, ама да няма 

комунистическа инвазия от Севера. Едно време през 80-те такава беше модата и у нас. Хит просто. Но носехме по-къси и все пак красиви бели сейлонови чорапки с къдрав кант на цветенца разни. Пък това чорап със сандал за нищо го нямахме. Сега като се сетя - голям смях. И все пак никога не сме слагали сините калцуни на дядо си с обувки на висок ток. То май в световен мащаб е било така, като гледам по старите американски филми.

Да не е някаква ретро-мода.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле, потресаващи са снимките на тази японка. Чорапките са отврат и никаква мода не може да бъде оправдание за подобен вид, а за облеклото й на втората снимка единственото логично обяснение за мен е, че страда от далтонизъм.

Сериала го използвам за приспивателно вечер - след първите 4-5 серии настана такава скука и тъпотия, че няма накъде повече.

Незнам какъв му е рейтинга в Корея, но гледам във форума е най-обсъждания сериал от текущите и нямам обяснение за този феномен.

И моля, простете невежеството ми, но ми стана любопитно защо наричате Ши Уон - Шисъс?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обсъждането не е точно на сериала, чешем си клавиатурите. Основно от скука и поради липса на интересни неща за гледане.

Шисъс му е стар прякор, основно заради влудяващо перфектния му външен вид и поведение, благ характер, а и защото е силно вярващ християнин от друга страна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мислех да го гледам, но май се отказах. Гледайки снимките се чудя, как може сценаристите, знаейки че Hwang Jung Eum не е от най-харесваните актриси по отношение красота в Корея, да я направят да изглежда не грозна, но абсурдно. Дори от резюмето ми изглежда направено насила, колкото да се убеди зрителя в нещо. За да те убедят, че е грозна, правят абсурди като това облекло, прическа и грим. Главният актъор не ми харесва въобще как играе в други сериали, но съм изненадан, че толкова добра актриса като Hwang Jung Eum участва в такъв сериал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обсъждането не е точно на сериала, чешем си клавиатурите. Основно от скука и поради липса на интересни неща за гледане.

 

 Те зат'ва ви чакам в The Village: Achiara's Secret (2015) :na2: 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:28558: 

Е, кат' шЪ си рекламираме, може и купон  в Bubblegum да спретнем.Чакам,  на вашата реклама да се посъберат повечко епизоди и съм там

 

Гледайки го, най-после си отговорих на въпроса, чие бледо копие е главният- на Lee Dong Wook.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чаааакай малко, тия двамата имат нещо общо само расово и по прическата на челната снимка на темата за Lee Dong Wook;)

 

Иначе и мен главният не ме кефи, признавам, че може да бъде предимно бледо копие, пък на кого - друг  въпрос ;)

 

Офтопикът ще прилази скришно-незабележим:

 

 

И аз чакам "Селото", явно не сме малко маймуни на клона :28558: Даже мацката я бях цъкнала като оборителен аргумент относно "еднаквостта" на корейките в друга тема, помня си я актрисата от "Алис".

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почнах 14 еп...честно, тоя сериал не заслужава Шисъс, ама никак!

Съвсем вярно, ама не исках да се повтарям за енти път... Те добре го изпратиха с "Писмото на редника" в караокето (там, дето замерваше колегата). :28558:

Признавам, като си тръгваше от кафето, нещо ме стегна за гърлото. И не беше грипния бацил, който ме изтезава сега...

 

И защо беше нужно да гледаме как главната реже ноктите на любимия?!?

P.S. Да споменавам ли ямурлука на бестито?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Романтично рязане на ноктите на краката ще има :28558:

Последвано от чистене на ушите и скубане на веждите "След ... години". Хепи енд. Демек всички ще сме хепи, че най-после е свършило...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сцената в лунапарка ми беше адски дразнеща и досадна, тази в ресторанта преди това направо противна. И като цяло от този 14-ти епизод само последните 5 минути си струваха, без да ме изненадват с нищо (освен с обръснатия Ши Уон).  :mad:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...