Jump to content

Recommended Posts

Ама нали аз, в изблик на здрав разум, лично я отписах тази болест Т.Т
Накрая ще сбозят всичко, много лоши пророци сме тук. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами постни и тука, да видим де!

 

Ама нали аз, в изблик на здрав разум, лично я отписах тази болест Т.Т

Накрая ще сбозят всичко, много лоши пророци сме тук. 

Може пък да не е това, а просто му тече кръв от носа от много работа, поне с такова впечатление съм, че в корейските сериали показателят, че учат или работят много, е да им рукне кръв от носа. Ако няма кръв, значи не се е зорил достатъчно. Тука зорът е да спаси списанието. Може да е работил цяла нощ и така да е станало. Дано да е това, а не лошите прогнози!

Като гледам, не са се загрижили много за бестито, няма да ми липсва, ако не я издирват!

А каквото и да е, с две Бонджорнота, мисля, че няма да леем сълзи скоро ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жертвах се да го гледам без субтитри и да ви кажа, мили деца, ни съ бойте! Никой няма да умре!

Доста раздвижено епизодче, за всеки има по нещо, сигурна съм, че ще останете доволни.

 

Бестито хич даже не се наложи да я търсят, само дето рева главната, оная хиииич и намерение е нямала да бяга, там си е и отношенията й с главната са цветя и рози, че обувки й подарява, че се прегръщат, че даже главната й се призна в любов! I love you каза, обаче уви, на Бестито, а не на главния! И сцена с бира имаше, обаче пак уви! В кухнята с Бестито! Ни химия ни биология! Разделиха се двойките на мъже и на жени и голяма любов цари!

Ши верно беше гол! Главният сигурно толкова си цени гащите, че след оня случай вече си ги заключва в сейфа, щото тоя път Ши не е успял да ги докопа, ама то не че му пречи така да си маха без гащи, а и без хавлия, какъвто е ексхибиционист! И реакцията на главния не го разочарова...

 

 

И накрая: Мисля, че познах! Доколкото разбрах без превод и като гледам привюто за следващия епизод...

 

Кръвта и припадъка са от преумора. Всичко е наред, даже за десерт ни сервират сцена в леглото (болничното) с прегръдка и целувка. Не знам химия имаше ли, нямаше ли, вие ще кажете. За мен, имаше, макар че вече се бях предала и изобщо и не очаквах...

 

Любимата ми сцена: две са - Бонджорно 2 и ИТи

П.С. А тоалетчето на Бонджорно 1 цепи мрака! За косата да не говорим, след всичките мърморения за моуст лайк цъфна като копие на главната от рошавия й период! :rofl:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееее, с такова ако разполагахме, половин Азия да е изтръшкана от nosebleed...

 

Удрят го яко на флъф. И все пак пича продължава да нацелва всеки ъгъл и стена челно... Подозрително е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Специално за пожелалите кадъра:

 

151027-siwon.jpg

 

 

 

Успя да ме мотивираш да гледам епизода :kissy:, поне до хавлийката, ама ще чакам буквите, може пък да загатва, ако има намерение да я сваля в следващия,или поне пак да се къпе, че да държи рейтинга

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде и аз да домотивирам мързеливите - най-добрата новина, освен това, че на ШиУончо му минА като на куче и пак е във върховна форма за идиотщини, е, че Бестито си била изхвърлила целия гардероб! Ура!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То гардероба може да е изхвърлен, ама вкусът остава, та не бих лежала на тая кълка...

А на Шисъс колко да му е минало, но поне беше неотразим. Предлагам на господата сценаристи да му избацат на финала една нова рошла, ако не се навият да дадат шанс на бестито.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха, Шисъс счупи тъпомера отвсякъде :28558: Личи си обаче колко е ценен в редакцията, щом се върна, всички се побъркаха от радост ;) Ако главният беше напуснал, сигурно щяха да ходят да се почерпят.

Страхотни гей-двойки се заформиха ;) Пасват си чудесно. Мисля, че ноузблийда на главния не беше от преработване, а от спомена за влажните телеса на Ши :28558:

Иначе не знам какви ще ги въртят и сучат още 4 епизода, схемата вече е ясна. Победа за идиота, който ако няма вода в хладилника си, припада от обезводняване :slap: Сигурно ако чат-пат не му донасяше някой по един сандвич, и от глад щеше да умре.

Прегърнаха се, целунаха се - това по корейски драма-стандарти автоматично ги задължава да се оженят :) А ако ще е болен от нещо тоя, ще е от анорексия :28558:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:click: 
Ейййй, феновете на Panty couple - Двойката Гащи - нещо много ви се е развихрило подсъзнанието като падна хавлията! Я вижте, че има и друг вариант :Р

А ето и нещо за феновете на Двойката Лукчета:
BxhFgFO.gif
V8mwJMW.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

file.gif?extra=pNbOzZ3R0HV6De9MKREHZumRP

 

Ксе, не само 100% я е взел по корейските стандарти, след цЪлуФката, а и като нищо пак по стандартите и щъркелът току виж,  донесъл нещо  :896767:, стига анорексията да не е попречила.

 

Choi_Siwon.gif?extra=sdNLCVpXOkPkFZViabr

 

Как да си не умира от смях, като му показа, че работата става по без гащи, но сухарът се прави на ощипана булка, аха да даалдиса.

 

 

До седмата минута на епизода съм и не знам какво да кажа- толкова безумни терзания и зареждане с енергия не бях гледала, но нали чакам хавлийката, ще издържа .

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък съм вече на новия епизод, и музиката да ви кажа е главно комедийна, така че който се беше приготвил да разкарва главния Лук, няма да стане :Р

 

Който не си е взел хапчето за диабет, да вземе тройна доза, защото шербет се лее обилно през целия епизод!

 

Ако Покахонтас-ака-Бонджорното не ги беше прекъснала на болничното легленце щеше да има и щъркел след девет месеца.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...