Jump to content

Recommended Posts

Споко де, има време и за Шисъс - щом си сменя боксерките, има шанс и да се къпе все пак.  :rofl:

За приятелката съм съгласна. До този епизод имаха много хубави, здрави взаимоотношения. Дори мълчанието бих могла да приема до някакъв момент. Ама сега ако почне да прави номера, че нашия да е с нея, вече ще ми дойде множко...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дразнещото е , че уж са истински най - добри приятелки от деца ..... да ги направи някоя друга тези номера ще ме издразни пак , но да ти го направи най - близката приятелка това е ......... сценарстите са се поувлекли доста да направят главната актриса  абсолютна жертва ( от хубава актриса са я загрозили на макс тези червени бузи сякаш са рани от проказа или незнам какво :)))) , а приятелката и са я изкарали васелиса прекрасна  )  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забавлявах се много с шести епизод и се ядосах много на "приятелката". Дали пък Хе Джин не усети, че пъзелчето го няма и се преструва пред Ха Ри, за да й даде шанс да си признае сама. И аз се надявам, че дрехите в куфара за командировката да направят Хе Джин по-most, но като гледам превюто все с дънките и жълтата блузка я дават.

В следващия епизод приятелката и Шисъс сто процента ще цъфнат на командировката на главните, че да не може Хе Джин да си признае коя всъщност е.

В пети епизод не разбрах колкото и да превъртах - майката на Хе Джин на кого всъщност изпрати снимката от общата им вечеря - на съпруга си или на майката на приятелката. Това име Хье Чонг на кого от двамата е, защото не си съвпада с името на съпруга, а и той нали си е в къщи защо ще му казва, че й липсва и че ще му пише по-често.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам, че на майката на "приятелката". Нали все разправят, че нещо била сгафила и затова сега и дъщеря й търпи змийския езих на мащехата...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аха, ясно. Мерсаж.  :) Значи да очакваме и майката на приятелката по някое време да цъфне на екрана он-лайн (така да се каже).  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Но все пак това са само мои инсинуации и като нищо може да ни треснат нещо неочаквано.

Важното е да не забравят да изкъпят Шисъс :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Но все пак това са само мои инсинуации и като нищо може да ни треснат нещо неочаквано.

Важното е да не забравят да изкъпят Шисъс :D

 Така де, да си дойдем на думата- то без това,просто целият сериал,  губи смисъл. :282: Да не говорим пък, че е задължително да покажат боксерките, как ги пере върху себе си, те  нали не обичат да  използуват перални, а в легена да тъпче, ще е много клиширано и  хич не подхожда на въпросната персона от сериала.

 

Иначе, приятелката голяма циркаджийка, по точно въжеиграчка, но скоро баланса ще и иде на кино,  заради чадърчето  и щот' не си е научила урока за пресичане на сфетофара.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Загледах се в сериалчето.

На мен пък приятелката на главната ми е много симпатична и ми е някак тъжно за нея, защото очевидно е персонаж, който трудно създава връзки с другите хора и трудно се доверява на мъжете - може би защото всички виждат в нея едната красота само. По-интересен образ ми е от главната крещяща непрекъснато героиня, не отличаваща се за съжаление с нищо друго, а и до предишните 1-2 епизода си пасваха много по-добре с главния - не визуално :).

Bromance-а е много забавен, надявам се да го продължат някак си :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък нещо съвсем различно ми е интересно /различно от къпания Шисъс :D /.

Аз се чудя защо се държи като абсолютен идиот... Рядко явление е корейски богаташ да живее нормален живот и да се крие така сериозно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама моля ти се, какво ти криене! Кой нормален човек ще си позволи да се държи на работа така и няма да го уволнят или най-малкото да го предупредят? Колегите му трева ли пасат, че не се досещат, че има як гръб, значи той е богаташкото разлигавено синче?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че как се държи на работа? Просто ходи по-неглиже облечен. Само толкова. Иначе си работи нормално и чат-пат се лигави малко. Ако е добър в работата си, дрехите му остават на заден план. Не се държи като глезено богаташко синче. Я виж в други сериали какви са. По-скоро са два вида - едните като бастуни, поели бизнеса на тати и бачкат здраво. Другите са разглезени келеши, дето само харчат, пият и купонясват. Да, чат-пат се среща някой "под прикритие", но не и до такава степен. Онази от High Sociaty също беше "под прикритие" на работата си, но след това се контеше, караше скъпа кола и се държеше сравнително надуто. А Шисъс е един такъв... заплес на външен вид :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко му е да е някой извънбрачен, те са под прикритие по принцип.Или се мазнят и напъват на непризналите ги отци, или са точно, като наш герой.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може родителското тяло да го е понаказало да бачка на тръстиката, за да го отърве от мързела, безделието, бохемския живот, пълната безотговорност и нежелание да се впрегне в семейния бизнес.

Понеже е видно, че не е глупак и не само селфитата и манджата са му в главата (вечното желание за плюскане е чудесен начин да се прави на идиот), да не се окаже къртица, внедрена от конкурентно списание?! 

 

8391262p.jpg

 

Мда, искам да му видя всичките селфита...  :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зарибих се и аз, сега чакам следващите епизоди :) Ама се чудя защо туй червеното на бузите й сякаш цъфва все повече с всеки епизод? :blink:  Първите 1-2 беше почти незабележима руменина, а в 6 вече са едва ли не спукани капиляри на половината лице!

Имам версия за необяснимото възникване на вида на главната:

 

 

докато семейството е било богато, мама или някоя умела камериерка са й изправяли косата, избирали дрешки и оформяли причесчици. След фалита камериерката бива уволнена, а мама тръгва на работа и няма време, затова малката глезла остава да се скубе сама. Докато си стъпят изобщо на краката, момата развива тежко акне розацеа и още на 14-15 се хваща да бачка почасово, за да помага на родителите. Междувременно завършва гимназия и висше, затова няма време да научи дори какво е ВВ-крем, което за корейско момиче е просто абсурдно :Р



Мен по-скоро ми е интересно как от спокойно и смело момиче се е превърнала в нещо средно между невротичка и истеричка, дето пищи по всеки тъп повод и трака със зъби кат гладен пес.

Ши Уон е балсамът за очите ми в тоя сериал :) Откак го вкараха в кадър на мотора с рокенрол за съпровод, все си остава най-интересният персонаж. Кърти всички от е*авки, докато деликатно помага на онези, които са предизвикали у него симпатия или съчувствие. Все ми е едно с коя ще го "оженят", стига да е онази, която той иска. Определено е най-положителният, интелигентен и остроумен герой дотук. На мен ми се струва, че Ши Уон е тайнственият писател. Имайки предвид детската мечта на главната да стане писателка, нехайството по повод външния вид и на двамата и безкрайната им добрина (щото и двамцата дотук помагат всеотдайно на ближния), евентуално ще направят страхотна двойка :Р За жалост обаче по-вероятно ще е да изчеткат, замажат, загладят и облекат рошлата и да я превърнат в нещо по-разпознаваемо за надутото бившо кюфте.
 

А героят на ШиУончо няма горкият мозък колкото пиле, а и надали го тормозят някакви сериозни въпроси. Как да размишлява, милият?



Нямал мозък ли? Ай сикан бре, драги зрители! Че какви ли сериозни въпроси да го интересуват - той просто утешава постоянно рошавата, носи кашички на ахавия, бди над съня му цяла нощ и му слага компресчета, носи лекарства на колежката, помага на дългокраката приятелка... Човекът супер незабележимо издейства покана за рошлата да работи в редакцията, след като я видя колко е кадърна. Не цепи басма на никого и въпреки това никой не го бара. А как отърва детайлчето от пъзела? Не стига че беше достатъчно наблюдателен, за да киризи какво се случва, но и успя да гепне нужната плячка инкогнито и да си издейства обещание за услуги от главната. При това гаврейки се жестоко с шефа си! Обяснението, че щял да пише статия за мъжката любов беше велико :D Веднъж един герой с чувство за хумор да има - с тия гащи луд го направи оня епилептик - пък някой за безмозъчен ще го обяви... Потресена съм! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шиуон си е класика просто. Тоя герой направо са си го писали за него:

 

B3TFVpoCEAAen-7.jpg

 

Siwon_1428171669_af.jpg

И аз не съм съгласна, че е глупав - перфектно минава между капките и се прикрива, че е чеболче.

 

Инак, да, и аз забелязах, че пъпките на главната все по-дефинирани стават - явно им дойде много хубава в предишния епизод, та в последния цъфна и върза. Колкото до поведението - може да си е докарала някой брейкдаун след толкова учене и така да станала "4-измерна" (както казват корейците) или заедно със сериозните кожни изменения в пубертета са дошли и ментални, примерно. Можем само да гадаем. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно не е глупав- гледа им на всичките сеира и се забавлява.

Има резон да е конкуренция, но  де толкоз акъл в корейски сценаристи. ;) По-скоро развличащо се чеболче и това за писателя под прикритие, по се връзва.И смъртта на сестрата е оказала влияние. Съгласна съм, че  ролята му е 100% по мярка- голямо попадение и много чар.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Важното е да не забравят да изкъпят Шисъс :D

То изкъпят ли Шисъс няма да ни остане нищо по-хубаво за гледане в този сериал (нищо че сериала е забавен), затуй ни държат на каишка като ни пускат от време на време Шисъс с дрешка, Шисъс с почти без дрешка.

Смятам, че Шисъс си е законен син, защото иначе лелята нямаше така ентусиазирано да го кани да се видят на вечеря.

Тези петна на лицето на главната, защо казвате че са пъпки, не са ли лунички, само че по-големушки и повече на брой на розов фон. Не мога да схвана как се появяват, защото понякога сякаш ги няма, понякога са само в горната част на скулите й, а понякога са почти на целите й страни, при това с наситено розов фон.

Обаче и главният очевидно не е толкова тъп, защото не запълни пъзела с фрагментчето след като Ха Ри му го "върна". Все още търси скрития образ в картината.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За "луничките" - на мен ми се струва, че зрението на гримьора ту се появява, ту изчезва :28558: Може пък да е тежък алкохолик, знам ли? Такова крещящо непостоянство в грима на ключов персонаж не бях виждала досега.

 

Главният, тъп или не, е противен надут грубиян.

 

 

Израснал е като най-задръстения, грозен и психически увреден хлапак на света и все пак е получил доза човешка добрина. На него обаче дори и сега, красив и богат, му се свиди добрината - няма да я дава на други "недостойни", само на неговата си либофф голяма. Даже една усмивка не може да пусне на хората. Като страдащ от фобия можеше да прояви повече внимание и загриженост, когато си помисли, че рошлата получава клаустрофобичен пристъп в асансьора. Ама не - просто я гледаше презрително, нулева емпатия и високомерие на всичкото отгоре, все едно той не се въргаля по улиците в несвяст в дъжда.

 

Държи се като задник в офиса. Дори ако даден служител е заслужил порицание, то не трябва да се гради на лични нападки като "Ти малоумна ли си?" и "Я не ни дишай въздуха", при това изказани на фона на незнанието му, че тя води протокола на срещите. С цялото си 3-минутно бързане само създава напрежение, без впрочем той самият да даде наистина ясна посока за развитие. Всичките му критики за как това и онова не става малко напомнят на великото имагинерно определение на леля му Лили Иванова - "Стилът на Most", т.е. "разбирай си го както искаш, ама може и да не ми хареса". И още нещо - на никого ли не му прави впечатление, че при срещите с фалшивата си първа любов основно той приказва? "Въх, с теб мога да си отпусна душичката... Ау, чаай да ти попея с магарешкия си глас...  Ееее, сетих се да ти поразкажа за невероятно интересния си живот!". Ако приемаше малко повече, отколкото предаваше, отдавна да се е усетил, че го лъжат, ама тоз егоцентризъм трудно се избива.

 

 

Та като характери рошавата сврака и мърлявият шегаджия са си много по-близки, защото са склонни да проявят човещина към всеки. Егоистите като надутото кюфте, станало на кебапче, и "получаващата всичко, което иска" чапла си пасват идеално. Високомерни, лъснати, дълбоко нещастни и способни да стъпват по трупове за целите си - двойка бижу! :up: Впрочем, да вметна нещо относно Ши Уон и предполагаемата невъзможност вторият романтичен план да измести първия:

 

 

Същият агент съм го гледала в Skip Beat ИМЕННО в ролята на втората любов, която избива кат клин първата, ориентирана към някакъв надут мухльо. Всъщност намирам доста корелации с този сериал (или с анимето) - смотаното "непривлекателно" девойче, първият любим, който не може да го познае, прикриването на рицарските постъпки на "втория план" (нашият тук ги прикрива, просейки си обяд и разни услуги, които видимо смята да употреби в полза на услужващия).

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...