Jump to content

Recommended Posts

Един лек и забавен сериал, непретенциозен и недълбокомислен, такъв, какъвто е нужен за релакс. Аз съм доволна, защото гледах без големи очаквания. На мен Ши Уон ми изглеждаше толкова неестествено и нелепо с тая брада, негова ли си беше или не - не е важно, но до края все ми бодеше очите. Обаче играта му, играта му - перфектна, запомняща се и, признавам - неочаквана. Главните бяха отново на ниво, много се забавлявах с тях. Химия, казвате, нямало - че то тази актриса кога е показвала такова нещо, въпреки таланта ѝ? Обаче момчето - то във всичките си сериали досега огън и пламък хвърля; та добре, че беше то. Почти нищо не се случваше и откъм разказ беше скучновато, но взаимоотношенията компенсираха.

Благодаря за бгсубтитрите !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 15 часа, kitket написа:

Химия, казвате, нямало - че то тази актриса кога е показвала такова нещо, въпреки таланта ѝ?

 

Явно не си й гледала двата сериала с Джисонг.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, Kiddo написа:

 

Явно не си й гледала двата сериала с Джисонг.

Гледах ги и много ги харесвам, включително и нейните изпълнения, но според мен страст имаше само откъм мъжката половина. Мисля, че така им го залагат режисьорите - корейките трябва да са едни кукли без мозък и без нормални реакции. В сериалите поне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:inlove: Драмата си е трепач отвсякъде! Играта на моят Шиуон Оппа е феноменална! Той и Рошлата направиха целият сериал! :28558: Още докато гледах драмата се вдъхнових яко и направих един уникален клип посветен на нея ---> ❥ ☆ ღ She Was Pretty ღ ☆ ❥ C R A C K ! Funny M V ღ ☆ ❥   После направих клип специално за #JacksonCouple ❤ ❤ ♡ Shin Hyuk ✘ Hye Jin ♡ One Last Time ♡ She Was Pretty M V ♡ ❤ ❤   Мислех си, че Шиуон по-смешен и луд от The Kings Of Dramas не може да бъде, но ме опроверга.  :inlove: Тези, които не го харесват изобщо нямат вкус. :blink: Целият каст беше страхотен , забавлявахме се адски много с майка ми. Завинаги ще си пазя драмата на компа + целият OST. Всички песни бяха толкова прекрасни. Плаках безброй пъти на тях. Краят на драмата беше уникален, жалко само че

Off Topic

моят ми го оставиха пак сам...Това не можах да го преживея...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди време изгледах първата серия и след като видях какво "чудо" е главната  не успях да дам шанс на втора серия. Явно ми е поразминало, защото се чудя - да му дам ли още един шанс ? Дано надеждата ми онова недоразумение, главната, да влезе в час , и не е напразно губене на време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък по спомени си го изгледах с удоволствие сериала. А дълго време го отлагах, заради негативни коментари. Пък и вида на главната го оправиха по някое време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 7.11.2017 г. at 12:27, b_a_d написа:

:inlove: Драмата си е трепач отвсякъде! Играта на моят Шиуон Оппа е феноменална! Той и Рошлата направиха целият сериал! :28558: Още докато гледах драмата се вдъхнових яко и направих един уникален клип посветен на нея ---> ❥ ☆ ღ She Was Pretty ღ ☆ ❥ C R A C K ! Funny M V ღ ☆ ❥   После направих клип специално за #JacksonCouple ❤ ❤ ♡ Shin Hyuk ✘ Hye Jin ♡ One Last Time ♡ She Was Pretty M V ♡ ❤ ❤   Мислех си, че Шиуон по-смешен и луд от The Kings Of Dramas не може да бъде, но ме опроверга.  :inlove: Тези, които не го харесват изобщо нямат вкус. :blink: Целият каст беше страхотен , забавлявахме се адски много с майка ми. Завинаги ще си пазя драмата на компа + целият OST. Всички песни бяха толкова прекрасни. Плаках безброй пъти на тях. Краят на драмата беше уникален, жалко само че

  Покажи скритото съдържание

моят ми го оставиха пак сам...Това не можах да го преживея...

 

Здравей, пазиш ли още субтитрите? ...На сайта ги няма вече...Ще съм много благодарна, ако ми ги изпратиш! 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трудно ми беше да започна да гледам сериала заради актрисата, която играе главната героиня. Много ми е антипатична (лично усещане). Започнах да го гледам само заради Park Seo Joon от Fight For My Way (един от малкото корейски сериали, на които искрено съм се забавлявала напоследък). Първите 8 епизода ги изгледах с мъка и превъртане. Преиграването и тракането със зъби на главната ми дойдоха в повече. НО се радвам, че го изгледах до края. Толкова хубави финални сцени не съм срещала отдавна, зареди ме с много положителна енергия. Имаше и доста сладки моменти между двойката, както и внимание към съвременния живот на хората около 30те си години, и предизвикателствата пред тях. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Попаднах на още един плейлист за онлайн гледане на сериалчето: :click:

 

Редактирано от bealonenomore
Добавям в първия пост :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми хареса сериала, лек и романтичен. Без някакви сериозни драми. Доста се посмях. Главната беше луда на моменти. Страшни физиономии. И с тая коса, разбиваше. Гледах сериала заради Shin Hae Sun , ролята и беше доста малка , но имаше смешни моменти като във външната тоалетна и свалянето на "богатото синче".  Но не съжалявам, покрай нея видях нови и добри актьори.  Главния играеше по-добре в Секретарката Ким. Говоренето/викането на главната актриса е незабравимо. Явно и е запазена марка. 

Off Topic

Приятелката дразнеше с поведението си, главната и тя дразнеше с нерешителността си и дори желанието да се откаже от любимия в полза на своята приятелка. Не съм сигурен ,че любовта действа точно по този начин. Приятелката и не би се отказала от главния ако имаше шанс.

Много беше забавно и четенето на коментарите тук. Който търси леко сериалче, препоръчвам за гледане.  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми харесва главната героиня и това е. Дори като я направиха красива, пак дразнеше окото. Но пък се смях искрено на сцените й, в които се криеше от Park Seo-Joon. Имаше много хумор и сладки моменти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като почнат едни коментари от сорта на кой кум, кой сват, на какво приличали. Драмата си е супер и  

Hwang Jung Eum

spacer.png

 

когато не я обличат, в драмите, като скитник и не изглежда, като пребито куче е даже много красива. Има толкова много награди и ролите й са запомнящи. В комбинация с Park Seo Joon забавата е гарантирана. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...