Jump to content

Recommended Posts

15 още не съм гледала. По обясними причини чакам пълните и без дупки субтитри...
То малко остана, все ще устискаме, но кофти, че разводниха и без това безсмислената история, но още по-гадно е, че накараха Ши Уон да преиграва до степен "пълен кретен" и хич не ми беше смешен. Това с ноктите го преглътнах, но да гледам пича как подскача с як зор като палячо, комуто се ще да тегли една майна... Та теглих и аз на сценаристите... няколко. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста стабилна безсмислица настана. Дежурната раздяла за изпитание от времето пак я вкараха, макар и изтъркана от употреба. Главната се скъса да реве, че ще живее на 2 часа път от бестито, но прие съвсем спокойно заминаването на мосю пардесю в Ню Йорк :28558: Любов ли бе да я опишеш... Шисъс с всичките си идиотски физиономии запази три пъти повече достойнство от тая "влюбена" истеричка и оня ревнив глупак, който аха самосиндикално да си закопае списанието, само и само да не допусне конкурентът му да го спаси.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Главната се скъса да реве, че ще живее на 2 часа път от бестито, но прие съвсем спокойно заминаването на мосю пардесю в Ню Йорк

Ама естествено! То отдавна е ясно кои са истинските двойки в тоя сериал! Манурата и рошавата са номер едно, Шисъс и гащите на главния са номер две! Вижте, че даже в прощалното си видео не можа да се сдържи да не ги спомене тези гащи!

А иначе ШиУончо обръснат и с туй кепе на главата си беше баш кат редник, заминаващ за казармата, сбогуващ се с фенките си :28558:

А защо никой нищо не спомена за бомбата на последните епизоди - чеболския наследник?! И в най-смелите си предположения не съм мислела, че може да е този трътльо с чесалката! :28558:

Лейди ГАрГА пак радваше окото с прически и тоалети от четвърти километър! :28558:

Но най-много бях впечатлена от върха на романтиката - рязането на нокти! Това вече сигурно е влязло като номер едно в списъка на всички корейски кифли с неща, които да правят с намчина. Някак си след това и след останалите лиготии на главните хич не ми се върза сцената с която заместиха сгъването на прането! Страстната нощ можеха спокойно да ни я спестят, защото не приляга на идеята на хахавите сценаристи за романтика и се чудя кой ли я е набутал тука и защо?!

Това, което се чудя сега е какво ще разтягат последния епизод, като Шисъс вече го няма...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А защо никой нищо не спомена за бомбата на последните епизоди - чеболския наследник?! И в най-смелите си предположения не съм мислела, че може да е този трътльо с чесалката! :28558:

Щото аз лично съм в безмълвен потрес. Не че не го предположих и не че не беше съмнително да търпят такъв мърльо в "Most" и най-вече леля му Гарга при всичките претенции към Рошлата, и все пак ...... Тя след разкритието му си го и каза "Сега вече си "Мостли".

В такъв потрес от такъв бъркоч не съм била от "Великата сватба". Ама се радвам, че поне края е хепи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо не ме изкефи развитието в последните няколко серии, затова пък попаднах на това клипче и някак ми е носталгично по Шин Се Ги и Ю На, абе и Перкото си беше супер....

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се радвам на изненадите - не познах и за двете питанки. По тоя въпрос съм доволна. Дава някаква надежда, че и на финала може да позамажат малко резила...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Специално за образованието на voileta и за да реабилитираме малко главния, ето тук две видеота, които разкриват способностите му:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, може да им се признае, че поне знаят как да завършат един сериал. Брилянтно и с чувство за хумор 

ако първото им дете е сладка рошла като майка си, то можем да се досетим, че второто трябва да е сладък шишко като татко си.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хепи съм. Че свърши. Още кихам глюкоза.

Последния епизод не успя да го спаси даже Бонджорното. Шисъс за какво го показаха, така и не разбрах. Не че се оплаквам, но ми се щеше нещо да оправдае последния един час. НЕЩО. 

 

Добре, че беше разкошната полянка в края.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баш си беше глюкоза  :28558: - превъртах яко, за да мога да кажа, че съм гледала и последния епизод. Шисъс - утешителна награда на устискалите да догледат до финала и за поддържане на рейтинга до край.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последния епизод не успя да го спаси даже Бонджорното.

 .

Напротив, в този епизод Бонджорното беше единствената свежа глътка въздух, муха в петмеза, комар в бульона :28558: Успя да ме изненада

откъде заби младия италиански 'убавец!

Да е жива и здрава, разсмя ме за последно като се сецна да се прави на маймуна! :28558:

Кво се оплаквате от захарния сироп, не разбирам?! Някои му викат глюкоза, други му казват пенъ съвисъ :28558: Подариха ни освен редовните възпоменания на минали сцени и някои дългоочаквани сцени от бъдещето -

сватба, дете и хепи евърафтър!

Мечтата на всички фенове - един епизод пълен с щастливи сцени...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този последен епизод си беше една дълга реклама на розов пуловер. А пък ако се съчетае с подходящите 3-4 пухкави якета, ех, какво бъдеще ви чака...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само трябваше да вкарат във финалната сцена на светофара и Шисъс и баш щеше да си е като във финалната сцена на "Великата сватба"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сефте ми е,  да съм докарала нещо до 13 епизод и да не мога да се накарам дори да превъртя последните 3.Това ми е и финалният коментар за сериала.Ще завърша с цитат написан по-горе-  "Този сериал не заслужаваше Шисъс" и както Ърбанчето написа, ще го запомня с това по-долу, но на манекена :28558:

 

choi-siwon-park-seo-joon-1.png

11881899_434528176745689_2113437124_n.jp

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ши Уон много красив тука с тази брада 6точки за него. Мисля, че това е сериалът, в който наистина му се забелязват актьорските умения и се справя най- добре*ако не ме лъже паметта*. То той правеше повече от половината сериал. Беше най - интересната и забавна личност. Главните нещо тука не ме грабнаха, нито като химия ддз липсваше им нещо. Даже главния редактор някак празен ми идваше от време на време, а мацката някаква ба*и голямата истеричка го раздаде. Абе Шизъс дъ бест и това. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не очаквах толкова голям отзвук относно чуденията си. Не спирам да научавам нови и нестандартни нещица. Едно сърдечно благодаря на всички отзовали се :kissy:

 

 

Беше ме страх да гледам нататък епизодите. А и като виждам, че няма нови мнения на довършващи сериала, си викам: ясна работата. 'Съпругът и съпругата' докараха химията, а Шиуон и шефчето трябваше да си поделят гащите и да тръгнат щастливо заедно към залеза - подкрепям с две ръце. Нищо де, следващия път повече.

 

Шефчето се старае. Чинчулинка, благодаря за линковете, с кеф си ги изгледах. Личи си му на човека и поза, и чувство, жестове, отдаденост, всичко вкара, но нъцки, пак си останах на сухо с главните като двойка. Вече спокойно мога да си призная, че романтиката между двамата ми е така неестествена, както не ми е било неестествено да гледам дори инцест и за всичко са виновни представянето на характерите, на които липсваше тази нотка от самото начало. После вече беше късно, ако ще и еротичен филм да бяха заснели, пак нямаше да повярвам.

 

Лек, неангажиращ сериал. И дори да е само заради един Шиуон, си гледах смело него. Той поне докарваше изражение от всеки до когото припареше. Чар пръскаше от всеки шев, че дори и често цепеше коленете на дънките даже. Имаше и преиграване, но определено душата на сериала.

 

От сериалчето, ще остана със сантиментални чувства-същите онези каквито имах, когато преди 6 години започнах да гледам азиатски сериали. Нямах грам нюх, какво да подбирам, не бяха най-добрите, но ми харесваха и оставаха в сърцето ми някак.

 

А относно корейското тази година, за първи път толкова слабо. Само един сериал фаворит за годината и по ирония там шефчето и Рошла имаха химия бол, но такъв е животът-шарен :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Толкова неангажиращ, че чак незапомнящо се с нищо сериал. Е може би с образа на Ши Уон. Определено ще го запомня с "гащите" и тези подобни на кондоми шапки :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен това е сериалът на Ши Уон! Не съм му фен, но няма как да не призная как талантливо си изигра ролята, колко много се смях заради него и как изгледах цялата драма пак заради неговия персонаж. Ще се радвам да го видя пак в някоя подобна роля :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До 5 епизод беше голям смях, но след това нещо загубих интерес. Стана ми някак си скучен сериала. Все пак ще го догледам до края, но очаквах много повече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...