Jump to content

Recommended Posts

Love_Sick_Season_2_Poster-400.jpg

 

Love Sick: The Series Season 2 (รักวุ่น วัยรุ่นแสบ ฤดูกาลที่ 2)

 

Страна: Тайланд

Също така известен като: Love Sick

Период на излъчване: 2 май 2015 - 4 октомври 2015

Време на излъчване: Събота - Неделя

Жанр: Училищна драма, boys love

Канал: GMM One

Епизоди: 36

Режисьор: GMM One

Субтитри: Английски

 

Участват:

Phumphothingam Nawat – Phun

Kongyingyong Chonlathorn - Noh

Thitipat Min – Mick

Napian Nanoob – Om

Rabbit Gameplay

Charnmanoon Pannin - Yuri

 

Резюме:

Сериалът е базиран на известната Thai BL новела: "LOVE SICK: The Chaotic Lives of the Blue Shorts Guys". Историята проследява две 17-годишни момчета Phun (White) и Noh (Captain), които постепенно се влюбват след невинна сделка, която сключват...

 

 

Свали  :click:   :click:

 

Свали с руски субтитри  :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отдавна се каня да пиша в темата, но все или нямам време или ме мързи  :28558:

Обаче сериала си заслужава да му се обърне внимание.

Това е първият ми тай-сериал, лакорн или там както им казват. Изгледах го след "Хероин" и ми хареса почти толкова, колкото и той. И този е заснет по BL уеб роман и също главните герои са 17 годишни момчета. Е, в "Хероин" плюса е, че актьорите, които изпълняват главните роли са по-големи на възраст и по-красиви. 

Нооо ми трябваха само 2-3 серии да изгледам, за да свикна с мяукащия им говор и езика, както и с актьорите и оттам нататък изгледах без да се спра 2-та сезона и без да се сетя за друг сериал. Тези тук също пристрастяват!  Главните герои - Пун и Но са страхотни сладури, адски милички, а актьорите играят много естествено. Историята им е интересна и има много романтични моменти. Сериала следва много точно, направо дословно новелата, що се касае до отношенията между двамата. В романа Но е този, който разказва историята от свое име и със страхотно чувство за хумор (романа ми харесва толкова, колкото и сериала, страшно забавно четиво). Съответно романа обхваща само преживяванията на Но - с Пун, с приятелите и съучениците му, с приятелката му. Така, че гледайки сериала, на практика гледах единствено сцените с Но ( и с Пун). Останалите герои и оформените от тях двойки и триъгълници ги пропусках с чиста съвест, защото не ми бяха особено интересни и защото са измислени от създателите на сериала за пълнеж с цел повече серии, поради големия успех на продукцията.

Голям плюс е, че макар и тук да са поизрязали целувките, следват жаргонния стил и всяка подробност от романа и най-вече са го заснели до самия край и не ни оставят с пръст в устата, като китайците с "Хероин".  :xaxa:

Линк към новелата на руски (не е преведена все още докрай, но в по-голямата си част):

 

Линк към сериите онлайн на руски:

 

1- ви сезон

 

2-ри сезон

 

Голям плюс са и песните и страхотните им текстове, преведени са в сериала. Част от тях:

 

 

 

 

И още от сладурите:

Off Topic

 

 

 

П.С. Извинявам се на модераторите, че не знам как да скрия линковете. Също така им предлагам да се обединят темите за 2-та сезона в една, 2-ри сезон е продължение на историята от 1-ви, само някои от второстепенните роли се изпълняват от други артисти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези сладурчета вече ми залипсваха  :tongue: 

на среща с фенове:

 

За да запълня празнотата след тях  :28558: загледах ново подобно сериалче - "Make It Right The Series" , в момента се излъчва в Тайланд, първите 4 серии, преведени на руски ги има тук

И този сериал е по известна BL новела "Make It Right ". Засега определено не е толкова интересен, колкото "Love sick", да видим нататък как ще върви.

 

Започвам да се опасявам покрай тези ученически BL сериали ("Хероин" и тези двата) освен на BL да не ме избие и на педофилия  :282: , много малки тез хлапета хихихи

Добре, че гледам 1 японски и 2 корейски сериала текущо, да ме държат в правия път.  :i love this:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...