Jump to content

Кpop групи на българска сцена


Recommended Posts

Здравейте!  Отварям тази тема за всички, които желаят да видят кpop-групи и изпълнители на българска сцена :rolleyes:  и аз съм една от тях. И за да стене това реално направих петиция с искане за включване на кpop-групи и изпълнители в културната програма на град Бургас за 2016 година. Ако и вие искате да успеем подпишете петиция.  Благодаря ви !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Първата K-pop група на живо в България на 13 март 2018 г. – HALO.  HALO "Here I Аm" tour in Sofia 

clock
 
13 март 2018 г. от 19:00 до 21:00 
pin

Halo.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте наистина се радвам,че най-после някоя макар и не толкова известна К-ПОП група са се решили да дойдат и тук до нас.Надявам се да не останат разочаровани момчевтата от пристигането им тук,надявам се че ще има много желаещи да посетят концертът им,заслужава си.Вече билетите за VIP Golden Cube които са на цена от 110 лева са свършили.Ако някой иска да се снабди все още с билети,има и коледна промоция,ето линк

Тук

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте видях тази тема и реших да споделя тук, че на 17.09.2019г. ще има концерт в София на Кпоп групата LUCENTE. 

LUCENTE (루첸트) включва седем млади артисти - Useong, Hero, Taejun, Bao, Zhoo, Kogun, Parkha, а името на групата е комбинация от латински и английски, и означава

"блести ярко като звезда." 

Билети се предлагат на всички каси на EVENTIM на цени между 40 и 110 лв. Линк към билетите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Концертът на LUCENTE е отменен, но затова пък на 29.11 на тяхно място ще чуем триото MONT, които изглеждат страхотни сладури. Заради нас си сгъстиха програмата от европейското си турне и ще пътуват Германия-България-Германия в рамките на 4 дни. :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 9 април в София ще се проведе събитието K-POP ALL STARS...

Част от участниците ще са известен корейски танцьор FUN Q и изпълнителя Tey.

 

Ето и изпълнителя:

 

Тук информация от организаторите около концерта:

Off Topic

 

 

 

Информация около Мастър Класа с танцьора, който между другото е работил с Ексо, БТС, Super Junior. B.A.P и др.

Off Topic

 

 

 

 

Билети: :click:

Off Topic

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За проспалите, като мен, копирам коментара си от другата тема. :D

И линк към  друго видео на ONF, групата, която ще видим в София на 9 април. Ама наистина са много добри. :o

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо, което аз видях току що и малко ме хваща яд, че като цяло в България няма много добра реклама и разространение на тия събития за да достигат до повече хора...

Особено за тия, които не живеят в София, да може по от рано да се ориентират, ако искат да присъстват. /Пък знам ли, може само аз да съм заблудената и да го виждам чак сега, другите отдавна да знаят за това :lol:/.

 

Другата седмица, на 21 февруари-петък в София ще има събитие с участието на кпоп банда.

[Sofia] K-POP NIGHT World Tour with High Tension

https-cdn-evbuc-com-images-89574747-2790

 

Информация за събитието от организаторите. Цитирам:

Korean Boy Woogie и радио K.Sound представят за първи път в България корейската група - High Tension! 

Дуото започва своето европейско турне, а една от спирките им е София! На 21.02 ще имаш възможността да ги видиш на живо и да се насладиш на музиката им. High Tension са активни от 2015 г. и изпълняват к-поп и електронна музика.
Водещ на събитието ще е друга звезда от Корея - Korean Boy Woogie. Той живее в Лондон от няколко години и прави видеа за живота си в Англия, пътуванията си и к-поп събитията, които организира.
Заедно ще направим едно страхотно събитие - празник на к-попа. Приготвили сме ти много изненади, игри, страхотна музика и танци. Следи събитието за повече информация.

Програма:
18:30 - К-поп шоу
Страхотно к-поп шоу с едни от най-добрите кавър групи в България!

19:40 - High Tension концерт
Два часа с музиката на корейското дуо High Tension
Retro / Electro-pop / Progressive House / Dubstep

21:50 - Meet&Greet
Запознай се с High Tension и Woogie, чуй тяхната история, задай им своите въпроси и се снимай с тях за спомен!

22:30 - К-поп парти
Завършваме силно с любимите ни к-поп песни и танци до зори!

 

Off Topic

 

Обявените до тук групи, които ще могат да се видят в к-поп шоуто преди концерта...

Off Topic

 

 

Leaders In Town ще са част от к-поп шоуто преди концерта на High Tension! 

:click:

 

 

 

 

 

Билети, изглежда има още и не са никак скъпи- от 6,52 евро до 17,18 евро.

 

86185726-2601259503485169-28737377413030

 

 

 

Off Topic

 

 

 

 

И макар, че по принцип на следващия ден-22 февруари, групата би трябвало да има концерт в Гърция, както е обявено...

Off Topic

 

 

 

Всъщност те, заедно с водещия ще присъстват на кпоп парти в София с час от 18 до 22 ч.

MEGA K-POP Party ft. Cypher + Korean Band:High Tension

 

Информация:

Off Topic

 

Цитирам организаторите на въпросното кпоп парти:

Изненада! Корейската банда High Tension & Korean Boy Woogie ще ни гостуват на партито! Не сте успяли да отидете на техния концерт на предния ден? Или просто искате да ги видите отново? Те ще бъдат във VIP зоната по време на партито, а вие ще имате възможност да прекарате време с тях само срещу 20лв!*

ВИП пропуска ви дава следните привилегии:
- Да седите във ВИП зоната с момчетата, където ще можете да си говорите свободно и спокойно цяла вечер.
- Да получите тяхна фотокартичка.
- Да си направите някое селфи.
- Най-вече да се забавлявате заедно на музиката :))

*Включва 10лв (вход за партито + консумация)+ 10лв (екстрите, споменати горе).

Местата са ограничени, така че гледайте да сте сред първите на опашката :)) (Или си запазете място като пишете на страницата ни.

 

https://www.facebook.com/events/222114485471232/

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...