Jump to content

Форумни бисери


Recommended Posts

Охо, темата за Марс? Мерси много, сега ще се позабавлявам с чувството ти за хумор. Много обичам всякакви подобни извращения в нета. :28558: Ако дадеш и някое скандалче от Анимеса, цена няма да имаш. :28558:

 Но тук вече стигаш до мазохизъм :"Промених си мнението - няма да го дропвам това. Искам да видя докъде могат да задълбаят с това евтино извинение за "приключенски" сюжет, дето трябва да минава за космическа опера..."

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мазохизъм или не, не съзажалявам, че го догледах. Оказа се пародия, облечена в кожуха на сериозно заглавие.

 

На този жанр не му ли викат Unexpected comedy :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Доста са се постарали за главен герой да намерят сърфист с кравешкия поглед, за да отговаря на американската демографска реалност, но дори и така се гледаше...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти отдавна си заслужила :P

 

И аз това си викам, та затова това тука е като награда за цялостно творчество  :28558: . За съжаление се записах с бисер - неправописер  :cry: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Love Yun Ge from the Desert (2015)

 

Този другият сериал май съм го гледал, там имаше някакви обрати интересни, но доскуча от многото серии. И този е доста серии...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега откривам темата и не мога да остана равнодушна.

Следя коментарите на сериалите, които гледам и не гледам и се натъквам на уникални реплики, които според авторите си, за мен са:

1. Мрънкалото - гръм и трясък / страхотни и точно в 10-та/

2. Спиди - винаги различни, изключително емоциални и зарибяващи.

3. Мери 2003 - автентични и авторски, просто са си Мери.

Не пренебрегвам и останалите: Лукрецияна, Ная, Нухе, Сиера и т.н.

Благодаря Ви, затова че ни давате много емоции, помагате ни в избора за сериал и ни откъсвате от сивото ежедневие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..Ще кажеш, че се гледа не сериал по книга, извъртяна по корейски, а документален филм. Голямо ровене в историята, голямо нещо. Кой за кого, защо, как, кога, къде, с коя... Кой ще се ожени за 5-тата дъщеря на 7-я си брат по чичова линия, какво ще се роди от този брак, за да се ожени за 12-я си чичо, който щял да изколи една гора народ, ама то не било точно така, щото пък дълбоката му душевност може да е била наранена... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:lol::lol: Изключително забавна тема! Смях се с глас:D. Жалко, че не е писано в нея почти година:(. Или няма вече бисери? Е, аз все още не съм засичала такива умотворения, но никога не е късно:D това да се случи. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...