Jump to content

Recommended Posts

5qkygKzzInV6jeEwwIvBBOR86MP.jpg

 

 

 

dunu.jpgLT%2071.jpg

 

 

The Lost Tomb (盗墓笔记)

Страна: Китай      

Също така известен като: Dao Mu Bi Ji

По новелата на: Kenny Xu - "Grave Robbers’ Chronicles"

Година на излъчване: 2015 – Юни – 02 старт

Време на излъчване: Петък

Жанр: Мистерия, Приключенски, Екшън

Канал: QIY

Епизоди: 12

Режисьор: Zheng Bao Rui

Субтитри: Английски

 

Участват:

Li Yi Feng като Wu Xie

Yang Yang като Zhang Qi Ling

Liu Tian Zuo като Wang Pang Zi

Ken Chang като Wu San Sheng

Wei Wei като Pan Zi

Tiffany Tang като A Ning

Sun Yao Qi като Chen Cheng Cheng

Ying Er като Huo Xiu Xiu

Li Chen Hao като High Shao

Cheng Pei Pei като Elderly Mrs. Huo

Zhang Xiao Chen като Jie Yu Hua

Lu Xing Yu като Lu Guo Gong

Su Qing като Wang Fei

Huang Ming като Lu Shang Wang

 

Резюме: The Lost Tomb е епичен разказ за екшън, приключения и скрити съкровища...

Wu Xie (Li Yi Feng) е собственик на малък антикварен магазин, идващ от семейство на археолози. С помощта на бележките на дядо си и неговия екип – тихия Zhang Qi Ling (Yang Yang), изобретателния Pang Zi (Liu Tian Zuo), опитния Wu San Xing (Ken Chang), лоялния му помощник Pan Zi (Wei Wei) и умелата във всичко Ah Ning (Tiffany Tang), Wu Xie тръгва да търси изгубени съкровища, както и хората, отговорни за избиването на семейството му...

 

https://www.youtube.com/watch?v=4dpWaaw04r0

 

Свали с английски субтитри   :click:

 

Свали с руски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри  :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми дойдоха тея сърчица и цветенца покрай Св. Валентин, та реших да си пусна това да нормализирам нещата :D Първо да кажа, че всеки път ме втриса кат видя тея гнусни малки гадинки, дет ядат хора :wacko: За мен е добре, че са малко епизоди, но пък четох , че ако потръгне, има планувани още 8 сезона (колкото са и частите на новелата). Li Yi Feng бил подписал договор за всичките части, но Poker Face - Yang Yang май няма да продължи - миличкият.. всеки път ми идва да му отместя това бритонче, че да вижда по добре, пък и да му видя и двете очи :)

Засега съм в началото, ама да попитам тези дето са го изгледали -

много са ми съмнителни тея погледи дет си хвърлят двамцата Wu Xie и безизразното лице Kylin :28558: Случайно загледах няколко клипчета в нета и рускините са му сложили тагче за boy х boy love. Та да попитам- макар че тоя чернокоско ми харесва повече от мадамите там  :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз го изгледах и съм очарована. Обожавам стил Индиана Джоунс и затова гледах на един дъх, но за съжаление ще трябва да почакам за следващия сезон.Колкото до въпроса на vivivan - не няма такова нещо /поне в сериала де/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видях че няма :)

И аз го изгледах набързо - 10 епизод - колко ти му е :) На моменти, особено в последните епизоди, ми се губеше нишката как се получаваха някои неща, но като цяло беше интересно :) Само този рязък финал ме обърка, а също и мисълта, че аха ..може и да няма продължение :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много харесвам тематиката по принцип, но руския не помогна за влизането в атмосферата, по-скоро ми пречеше да се съсредоточа в и без това елементите, дето ме разсейваха от китайските способи и художествени ефекти..., не можах да го догледам(най-вече, че много се мъчих, да гледам ли, да чета на руски ли)..., не е като да не го знам, ама не знам..., загуби ми се очарованието на гробницата..

 

не ми хареса как са направени ефектите, много лаишко ми изглеждаше на моменти..., а пък някои моменти ги подчертаваха излишно..., да е по-хорър ефекта.., та не мога да реша, хорър ли е, или фентъзи.., а аз най-много обичам археологическите елементи на загадките...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 6.10.2017 г. at 11:42, Aretka написа:

 

 

не ми хареса как са направени ефектите, много лаишко ми изглеждаше на моменти..., а пък някои моменти ги подчертаваха излишно..., да е по-хорър ефекта.., та не мога да реша, хорър ли е, или фентъзи.., а аз най-много обичам археологическите елементи на загадките...

Това е меко изказване, направо са лоши, а в този жанр са си ключови. Останах с впечатлението, че са разчитали само на каста да привлече зрителите, а е жалко, защото от малкото което разбрах поне като дух и сюжет бяха най-близо до този жанр. Допълнително имах проблем с английските субтитри, разминаваха се и то много, буквичките на английски в първи епизод приключиха половин час преди края на епизода:blink: Пробвах втора серия и просто за проба последната-същото беше. После си спомних, че преди времего бях пробвала онлайн и беше същото, но това което ме подсети бяха субтитрите и тайминга, но не и сюжета.

Дроп, няма да си го причинявам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жалко,че няма бг субтитри на всички части,изглежда заинтригуващ.По принцип харесвам приключенски филми и мистерии и щеше да ми бъде интересно да видя този и другите части на сериала.Това,което съм гледала в YouTube,ми харесва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...