Jump to content

Recommended Posts

5Q6vef.jpg

 

I Order For You (당신을 주문합니다)

                                   Страна: Южна Корея                                      

Също така известен като: I Order You

По новелата: “플아다 / Plada”

Период на излъчване: 6 юли 2015 - 30 юли 2015

Време на излъчване: От понеделник до четвъртък 16:40

Жанр: романс, комедия

Канал: SBS Plus

Епизоди: 16   

Режисьор: Ahn Gil Ho

Субтитри: Английски, български

        

Участват:

U-Know Yunho (TVXQ) като Yeo Gook Dae

Kim Ga Eun като Park Song Ah

Jang Seung Jo

Jung Yi Rang

Baek Jong Won

Jo Yoon Woo

Goo Eun Ae

Yoon Hong Bin

Park Joon Geum

 

Резюме: Йо Гук Де (U-Know) е талантлив и дързък готвач, но с разбито сърце заради разочароващ и труден развод. Но сърцето му е на път да се излекува отново, когато среща 28-годишната Пак Сонг А (Kim Ga Eun).

Сериалът е сладко-смешна история за двойка, която се заяжда постоянно, но връзката им постепенно разцъфва в чиста и невинна любов...

 

:essub:

 

Свали с :subs::click:  :click:

Онлайн с :subs: :click:  :click:  :click: 

С български и английски субтитри: :click:

С руски субтитри: :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук главната героиня много ми напомня като поведение и външност на героинята от "Русалка". Кукувица от класа. Въпреки, че преиграва на моменти, се забавлявам като я гледам. Главният ми е малко дървен, ама става.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук главната героиня много ми напомня като поведение и външност на героинята от "Русалка". Кукувица от класа. Въпреки, че преиграва на моменти, се забавлявам като я гледам. Главният ми е малко дървен, ама става.

Абсолюно съгласна! Пълна кукавица, наистина. В началото не я познах, че е съм я гледала в I hear your voice и наистина на моменти преиграва, но като цяло е симпатяга и става смях, благодарение на нея. Пък и си е характерно за азиатските сериали да има малко "преиграване" на емоции и реакции. А защо са по-кратки епизодите? Доста се изненадах в първия момент - дори помислих, че не съм свалила целия епизод.  :xaxa:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хареса ми драмичката, беше: кратка, забавна и интересна. Имаше си от всичко по малко и дори ме изненадаха с любовната сцена. Искаше ми се епизодите да са по -дълги, за да могат да развият историята по-добре, но какво да се прави. С тези кратките епизоди ми се стори, че главният се влюби ей така изведнъж от нищото.
А така ми се дояде корейска кухня докато ги гледам, макар че до сега не съм опитвала. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалчето много ми хареса. Кратките епизоди, всъщност са доста добър подход. Мисля, че така сценаристите компенсират клиширания сюжет.  При нормалната продължителност на сериите и този сюжет, вероятно щях да се отегча около 12-13 епизод, да превъртам 14 и 15  и да недоволствам от претупания финал в 16 епизод. Тук обаче се насладих на всяка една минута. Ако това е била целта, определено им се е получило.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хареса ми. Леко и приятно развиваща се история до 11-12 епизод, обаче, където вкараха драма, прекалено много драма за духа, в който се развиваше филма. Е, нали има хепиенд, ще преглътна /къде ще ида, хехе/, пък и заради главната - много хубаво момиче и играта - сносна. Главния - горе-долу, ама излъчване има поне... Намалената продължителност май ми допада, мисля че ни лишава  от така досадните локуми, с които се налага да запълват луфтовете в обикновените сериали, а и не е прекалено малко времето като на уебдрамите, та да не стигне за развитие на историята. За такова малко филмче има доста хубави песни. Благодаря за бързите и качествени субтитри!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще подкрепя доволството от кратките серии - излиза, че е възможно да се развие една интересна история и само в 19-20 минути на епизод, без излишни разтягания на локуми и клишета.

Yunho​ си изигра добре ролята, хареса ми да го видя и да плаче. Kim Ga Eun също ми направи добро впечатление.

Сериалът, който ме върна към корейското!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много симпатично сериалче. Кратките серии са голям плюс - нямаше време за интриги и разтягане  на локуми. Двамата главни не ми бяха кой знае колко красиви, но пък си подхождаха много и бяха чаровни. Хареса ми!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чуден! Много ми хареса! Интересна история и добър каст. На мен лично приятеля от училище ми хареса повече от готвача, но това си е мое лично мнение :) Накрая се опитаха да драматизират. Нещо сякаш не им се получи много, но щом всичко свършва добре, значи съм доволна. А за храната само ще замълча...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...