Jump to content

Recommended Posts

857719fc0e375d38.jpg

Ao Haru Ride (アオハライド)

Страна: Япония

Също така известен като: Blue Spring Ride

По мангата на: Io Sakisaka - " Blue Spring Ride"

Премиера: 13 декември 2014

Времетраене: 122 мин.

Жанр: Драма, Романс, Училищен

Режисьор: Takahiro Miki

Субтитри: Английски

:imdb:

Участват:

Tsubasa Honda - Futaba Yoshioka

Masahiro Higashide - Kou Mabuchi

Yua Shinkawa - Shuko Murao

Ryo Yoshizawa - Aya Kominato

Izumi Fujimoto - Yuri Makita

Mitsuki Takahata - Yui Narumi

Yudai Chiba - Toma Kikuchi

Yu Koyanagi - Yoichi Tanaka

Airi Tazume

Mizuki Itagak

Резюме: В средното училище Futaba Yoshioka (Tsubasa Honda) се влюбва в грижовния и чувствител Kou Tanaka (Masahiro Higashide), но за съжаление той се премества в друго училище, преди тя да му признае истинските си чувства. Три години по-късно в гимназията нейният свят се променя напълно, когато среща отново Kou, но този път под името Kou Mabuchi. Той вече е със съвсем различна личност и държание от средното училище...

Свали с български субтитри  :click:

Български субтитри :click:

Свали с английски субтитри  :click:

:click:   :click:   :click:   :click:

Свали с Руски субтитри  :click:

Отново предвидим филм за Мики. Хубаво заснети кадри, веселият Рьо ми напомни за една от по-старите му роли и май това е всичко, което ми хареса.

За следващата лента имам по-големи надежди.

Мики - Тики.... Така е, като не проверявам каста и режисьора....Отделих му 30 минути заради Масахиро Хигашиде... и принципно и към Хонда не съм зле настроена... Абе и принципно ми се гледаше красива история с нежно момиче и силно момче.... ама зверски ми наскуча това, съжалявам, таман се почнаха посланията... и оп... скука, едни такива бавни и прочувствени кадри, една такава праволинейна история и дрямка. М така е, хем ми се иска изящество и красота, хем ми писват скромните съгласни девици и досадните всезнаещи младежи на фона на изгрево-залезът и задължителното преследване на младежки спомени...

С една дума: не ми хареса.

Аз на ниво режисьор и сценаристи го отписах  :28558: , но честно казано се надявах тоя път да им се получи - пусто харесвам и двамата актьори и ми е любопитно. Обаче , трябва да ям бой , ако при това положение се зазяпам в него .

Анимето ми хареса повече.Филмът не е нищо особено.Е,за едно гледане става,но до там.

Е, няма пълен идеал... Става, става филмчето. Вероятно ще ми се загуби в рояка еднотипни ученически романтики, дето напоследък японците като на конвейр ги вадят, ама за мен не беше загуба на време. Хубави млади хора, оптимизъм, а и винаги ще намериш за какво да се замислиш /ако искаш, де/. 

Здравейте, искам да го гледам, но субтитрите не са налични. Линкът не работи.

Сложих линк към самите субтитри, виж дали можеш да ги изтеглиш...:D