Jump to content

Blue Spring Ride | Ao Haru Ride (2014)


Recommended Posts

spacer.png

 

Ao Haru Ride (アオハライド)

Страна: Япония

Също така известен като: Blue Spring Ride

По мангата на: Sakisaka Io - "Ao Haru Ride" (アオハライド) 

Премиера: 13 декември 2014

Времетраене: 122 мин.

Жанр: Драма, Романс, Училищен

Режисьор: Takahiro Miki

Субтитри: Английски

:imdb:

                

Участват:

Tsubasa Honda - Futaba Yoshioka

Masahiro Higashide - Kou Mabuchi

Yua Shinkawa - Shuko Murao

Ryo Yoshizawa - Aya Kominato

Izumi Fujimoto - Yuri Makita

Mitsuki Takahata - Yui Narumi

Yudai Chiba - Toma Kikuchi

Yu Koyanagi - Yoichi Tanaka

Airi Tazume

Mizuki Itagak

 

Резюме: В средното училище Futaba Yoshioka (Tsubasa Honda) се влюбва в грижовния и чувствител Kou Tanaka (Masahiro Higashide), но за съжаление той се премества в друго училище, преди тя да му признае истинските си чувства. Три години по-късно в гимназията нейният свят се променя напълно, когато среща отново Kou, но този път под името Kou Mabuchi. Той вече е със съвсем различна личност и държание от средното училище...

 

Свали с български субтитри :subs: :click:

 

Български субтитри :subs: :click:

 

Свали с английски субтитри  :click:

 

Свали с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отново предвидим филм за Мики. Хубаво заснети кадри, веселият Рьо ми напомни за една от по-старите му роли и май това е всичко, което ми хареса.

За следващата лента имам по-големи надежди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мики - Тики.... Така е, като не проверявам каста и режисьора....Отделих му 30 минути заради Масахиро Хигашиде... и принципно и към Хонда не съм зле настроена... Абе и принципно ми се гледаше красива история с нежно момиче и силно момче.... ама зверски ми наскуча това, съжалявам, таман се почнаха посланията... и оп... скука, едни такива бавни и прочувствени кадри, една такава праволинейна история и дрямка. М така е, хем ми се иска изящество и красота, хем ми писват скромните съгласни девици и досадните всезнаещи младежи на фона на изгрево-залезът и задължителното преследване на младежки спомени...

 

С една дума: не ми хареса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз на ниво режисьор и сценаристи го отписах  :28558: , но честно казано се надявах тоя път да им се получи - пусто харесвам и двамата актьори и ми е любопитно. Обаче , трябва да ям бой , ако при това положение се зазяпам в него .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, няма пълен идеал... Става, става филмчето. Вероятно ще ми се загуби в рояка еднотипни ученически романтики, дето напоследък японците като на конвейр ги вадят, ама за мен не беше загуба на време. Хубави млади хора, оптимизъм, а и винаги ще намериш за какво да се замислиш /ако искаш, де/. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...