Jump to content

Late Night Restaurant / Midnight Diner (2015)


Recommended Posts

spacer.png

 

Late Night Restaurant (심야식당)

                                  Страна: Южна Корея                                      

Също така известен като: Midnight Diner

По мангата на: Yaro Abe - "Shinya Shokudo"

Период на излъчване: 4 юли 2015 - 15 август 2015

Време на излъчване: Събота 24:10

Жанр: Драма

Канал: SBS

Епизоди: 20

Режисьор: Hwang In Roe

Субтитри: Английски

                

Участват:

Kim Seung Woo - собственик на ресторанта и главен готвач

Nam Tae Hyun (WINNER) - Min Woo

Choi Jae Sung като Ryu

Jung Han Hun като Sr. Kim

Joo Won Sung като Dolpali

Park Joon Myun като Ddoongnyeo

Son Hwa Ryung като Yeolmoogooksoo

Ban Min Jung като Janchigooksoo

Jang Hee Jung като Bibimgooksoo

Kang Seo Yeon като Cherry

Son Sang Kyung като Deongchi

 

Гости:

 

 

Shim Hye Jin - епизод 2

Song Yong Shik - епизод 3

Ji Jin Hee - епизоди 4-5

Kang Ji Woo епизоди 4-5

Choi Eun Kyung - епизод 5

Kim Ji Hee (김지희) - епизод 6

Dok Go Young Jae - епизод 6

Oh Ji Ho - епизод 7

Nam Ji Hyun - епизод 7

Lee Young Ha - епизод 8

Lee Young Bum - епизод 8

Jo Dong Hyuk - епизод 9

Kang Ye Sol - епизод 9

Han Bo Bae - епизод 10

Jo Jae Yoon - епизод 11

Bae Jung Nam - епизод 11

Hong Won Bin - епизод 11

Seo Woo - епизод 12

Kim Jung Hoon - епизод 13

Jun So Min - епизод 13

Kim Jung Tae - епизод 14

Park Jung Pyo (박정표) - епизод 14

Nam Bo Ra - епизод 15

Sung Byung Sook - епизод 15

Nam Gyu Ri - епизод 16

Lee Shi Un - епизод 16

Choi Jong Hoon - епизод 17

Ahn Jae Wook - епизод 17

Lee Ki Woo - епизод 17

Lee Yeon Soo - епизод 18

Kim Roe Ha - епизод 18

Younha - епизод 19

Jay Kim - епизод 19

Baek Bong Ki - епизод 20

Hong Suk Chun - епизод 20

Jang Hyuk Jin

Maeng Bong Hak

 

Резюме: Драмата е базирана на японската манга Shinya Shokudo от Yaro Abe, разказваща за ресторант, който е отворен само от полунощ до 7 часа сутринта всеки ден и е без фиксирано меню. Вместо това мистериозният собственик на ресторанта (Kim Seung Woo) приготвя всяко ястие, което клиентът пожелае. Могат ли храната и спокойният разговор да разрешат проблемите на човек по неочакван начин?

 

 

С английски субтитри  :click:

Онлайн с английски субтитри :click:

С руски субтитри :click:

Онлайн с руски субтитри  :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах два епизода.Нещо  приятно и различно, с препоръка за гледане по по-късните часове.

Пробвайте, може пък да ви хареса.

Не става за разказване, защото няма действие, а по-скоро въздействие- човещина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не успях да изкарам първа, нищо, че е половин час, заспах.

Така де, за това го препоръчах за по-късните часове, за приспиване и спокоен сън. :kissy:.Готвачът - бонус. :na2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филмът не се препоръчва за деца "упс" до 25  че и до 30 години. За сетен път публикуваните тук коментари ме уверяват, че не гледам един и същ филм с вас. Дерзайте. Моля, с преклонение преводачите да се насочват не само към детските филми. Ще им бъда безкрайно блатодарна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филмът не се препоръчва за деца "упс" до 25  че и до 30 години. За сетен път публикуваните тук коментари ме уверяват, че не гледам един и същ филм с вас. Дерзайте. Моля, с преклонение преводачите да се насочват не само към детските филми. Ще им бъда безкрайно блатодарна.

Е, това не го разбрах- само двама потребители, с противоположни мнения в коментарите, как се под общ знаменател.

Иначе съм съгласна, че е по-скоро за по-зряла аудитория и го препоръчах за вечер, понеже дава топлина и уют, ако и да приспива някои, сънят ще е по-хубав,с усещане за човещина.. .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, това не го разбрах- само двама потребители, с противоположни мнения в коментарите, как се под общ знаменател.

Иначе съм съгласна, че е по-скоро за по-зряла аудитория и го препоръчах за вечер, понеже дава топлина и уют, ако и да приспива някои, сънят ще е по-хубав,с усещане за човещина.. .

      Не е нужно потребителите да са поставят под общ знаменател. Мнението на публиката не е НОК - най малко общо кратно, а базкрайно разнопосочно. Спирам с математиката. Според мен филма не е за приспиване, но ако на някой му се случват хубави сънища след като се е приспал с него - това е добро въздействие. Дано наистина усетят чувство за човещина, макар че човещината ще да е качество всекиму определил се за човек. Не се противопоставям на по-горния цитат, дори приветствам някои от мненията на автора. По-скоро това мнение ме провокира да споделя мнението си, че твърде често коментарите в този форум ме карат да мисля, че не сме гледали един и същи филм. 

     За "топлината и уюта" не възразявам, но на тези, които се приспиват на такива филми искам да кажа, че този уют ги приспива, защото им става топло от човещина, но те не го съзнават. Нищо лично Лавандула, просто вашия аромат действа успокояващо, поздравявам Ви!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, личи си, че е японска в основата си. Нищят се животи, връзки, развръзки на фона на корейска храна. Е, може да е японска, китайска или въобще храна с традиции и обвързана със значимост и нееднозначност по отношение на дадената народност. Интересни послания има, но понеже е монотонно и основно се набляга на разказването, не на действието, разбирам защо на някой може да му действа приспивно. На мен ми харесва като да седнете край огъня и да си разказвате истории или пък на маса с приятели.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...