Jump to content

Seventeen


Recommended Posts

Днес, от агенцията на 17 са обявили, че лидерът на групата S.Coups ще си вземе почивка, за да се лекува от проблеми със стреса. Не им е лесно и на тях.

Дано си отдъхне, възстанови напълно и се завърне с нови сили лидерът!

 

Отделно момчетата са спечелили 2 награди в Китай през миналия уикенд - албум на годината и група на годината. На церемонията по награждаването са присъствали само The8 и Jun.

EJlpaw_VUAEg-_q?format=jpg&name=360x360

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчетата на BLUE DRAGON AWARDS 2019!:icon_sunny:Вдигнали са цялата зала на крака, което се случвало за първи път в историята на наградите. 

 

 

Ама му ходи на Уон У тази светла коса, а Красотичката ми грее както винаги :wub:!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На вчерашните награди във Виетнам 2019 Asia Artist Awards ето какво спечели групата:

AAA Best Social Artist (Singer): SEVENTEEN

AAA Best Icon (Singer): SEVENTEEN

Daesang — Album of the Year: SEVENTEEN – “An Ode”

 

SEVENTEEN - FEAR + Happy Ending | ASIA ARTIST AWARDS (AAA) 2019

 

 

Off Topic

 

 

 

 

 

 

EKV-ga1-VUAA1z38.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спойлери за предстоящото изпълнение на Мама - #dark #twist and # wonwoo ?! Красотичката ми какво се е опаковал с тази шуба все едно някой ще го краде.:lol:

 

И още едно видео - на път за наградите - airport fashion. Определено по-добре! :icon_sunny:

Spoiler

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много мило ми стана, когато на приемането на едната от наградите Хоши спомена S.Coups. :yes: Изненадаха ме като се обърнаха към публиката освен на корейски, китайски и английски, и на японски - голям жест.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Asia Music Awards 

 

И нещо друго интересно, което ми изскочи в Тубата. Рап съб юнита защо не са пуснали тази песен? И просто припадам на момента с китарата. :wub::inlove::wub:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добро изпълнение! ДК над всички гласово, определено си личи, че има страхотни вокали. Красотичката ми убийствен, да му дават повече да пее, а на Хоши да рапира, не се справят зле! :wub:  Красотичката ми и Уон У за пореден път са dress to impress. :wub:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 25 декември някои от най-ярките изпълнители в K-попа през изминалата година дадоха празнични изпълнения на музикалния фестивал SBS Gayo Daejeon 2019 г. в купола на Gocheok Sky в Сеул. Домакин на събитието бяха Jun Hyun Moo и AOA’s Seolhyun.

 Присъстващите артисти включваха AOA, MONSTA X, Apink, GFRIEND, ASTRO, Stray Kids, Chungha, Oh My Girl, NCT DREAM, ITZY, N.Flying, NCT 127, TXT, GOT7, NU'EST, Red Velvet, MAMAMOO, BTS , SEVENTEEN и TWICE.

SEVENTEEN.jpg 

 

SEVENTEEN-1.jpg

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

GOT7’s Yugyeom, MONSTA X’s Shownu, and SEVENTEEN’s Mingyu – Rain‘s “Hip Song” [2019 KBS Song Festival / 2019.12.27]

 

И рожденика днес: :wub:  #Happy_Joshua_Day :wub:

EM862-FLUEAAGm-Mv.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех, какво им трябва на фенките, мъже в черно, секси , ала тип Майкъл Джексън танци, брутална музика пропита с убийствени погледи

и накрая ехидно хихикане. Харесват ми подскачащите в черно зайци. Сладурчета.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...