Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

High Society (상류사회)

                                    Страна: Южна Корея                                      

Също така известен като: Chaebol’s Daughter

Период на излъчване: 8 юни 2015 - 11 август 2015

Време на излъчване: Понеделник - Вторник 22:00

Жанр: Романс, Семеен

Канал: SBS

Епизоди: 16

Режисьор: Choi Hyung Hun

             Субтитри: Английски            

     

Участват:

UEE (After School) като Jang Yoon Joo

Sung Joon като Choi Joon Ki

Park Hyung Shik (ZE:A) като Yoo Chang Soo

Im Ji Yun като Lee Ji Y

Yoon Joo Sang като Jang Won Sik

Goo Doo Shim като Min Hye Soo

Yoon Ji Hye като Jang Ye Won

Yoo So Young като Jang So Hyun

Lee Sang Woo

 

Резюме:

Историята на четирима души, които съдбата събира заедно.
Чанг Юн Джу е изтърсакът в богато семейство. Майка ѝ я обвинява
за всичко лошо, случващо се наоколо, независимо дали тя има вина.
Мечтата ѝ е да намери мъж, който да я обича заради самата нея,
а не защото е нечия дъщеря.
Ю Чанг Су е малкият син в богато семейство, любимецът на мама.
Безгрижен самовлюбен принц с амбиции да наследи семейното състояние,
затова не си дава много зор.
Че Джун Ки е амбициозен млад мъж, решен на всяка цена да успее в живота.
И Джи И е бедно момиче с труден живот, реалистка, търсеща щастието дори в дребните неща.

 

 

С български субтитри :click: :click:

Онлайн с български субтитри :click:

С английски субтитри :click:

С руски субтитри + OST :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опа, нова роля за Сонг Джун, момчето за малко да спаси сериала на Хьон Бин за Джекил-а, ако не го бяха кръцнали в порива му ;)

Много Леб има в него, със сигурност ще се справи брилянтно, значи няма да пропусна, какъвто и да е сценарият, нищо че Юи не ми е сред фаворитките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За първи път мома и момък, които са ми слабост, в съчетание. 

Очаквам много от играта им. Дори най-тъпият сценарий да е, ще направят гледаемо сериалчето, сигурна съм... :kissy::up:  

Очаквам, с трепет-лика... :28558:

 

33826884.jpg30279714.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък за пръв път след изгледана първа серия, мога да кажа "бедното богато момиче" за героиня от к-драма :). Как са успяли да направят Пепеляшка от чеболска наследница и аз не знам. Малко е повърхностно като събития, ама нямам проблем, почна като приказка в общи линии.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като начало първи епизод не беше зле.Доста добри актьори участват,особено по възрастните,а пък младите - красота.

Не мога да разбера корейците,колко са суеверни,за всяко нещо се допитват до гадатели,

в случая- майката се държи зле с дъщеря си заради някакви предсказания.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Артистите радост за окото. Предсказуемо, но забавничко.

Очаквам.

И вие ли така го разбрахте?

Кога има неприятности братлето й се притичва на помощ и наказва виновниците, той тоя сериал да не е бртовчед на оная мини драма, в която братчето  не дава косъм да падне от главата на сестра му... Пък уж с всичко се справяла сама... Малко си противоречат нещо сценаристите... То не че другаде в други филми не го е имало ама... разваля настройката някак на човек...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Артистите радост за окото. Предсказуемо, но забавничко.

Очаквам.

И вие ли така го разбрахте?

Кога има неприятности братлето й се притичва на помощ и наказва виновниците, той тоя сериал да не е бртовчед на оная мини драма, в която братчето  не дава косъм да падне от главата на сестра му... Пък уж с всичко се справяла сама... Малко си противоречат нещо сценаристите... То не че другаде в други филми не го е имало ама... разваля настройката някак на човек...

 

Той не я ли вербува, та за това се грижи за нея?Нали се бори за властта с другите хиени от семейството и иска да е на негова страна.Поне това ми се видя от двата епизода.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A на мен ми се струва, Благоуханна, че и да си права,

 

има нещо повече от това, тук има някакви чувства...

Ще видим, не мисля че така лесно ще бъде използвана.

За това което каза, мисля, че брат й не знаеше, че тя купува акции.

Той ще се лута между доброто и злото. тъй като й каза, че не е сигурен, че ще стане от добрите, иска, но...

Защото и баща му не е бил лош, а е станал такъв.

Просто заклеймяват парите и тяхното вредно влияние...

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам големи очаквания,дано да се оправдаят,а междувременно се зарибих по песничката от тиийза и реших да я намеря и кача.Enjoy !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хубаво подбрани двойките, пък и кандидат- злодеят, набрал скорост от предишната драма с Бини, очарователен, на фона на наивната сладурка -наследница.Това ще си го гледам сигурно, даже и само, заради химията, а това, че не се очертават болести, нищета , битовизми- ще е бонус.Дори Пепеляшка е на ниво, а наследницата, мисля, ще еволюира и ще обърне играта със златотърсача, пък и той си я харесваше, преди да разбере за имането. Доста бързо развитие за 4 епизода, като за 20 серийна драма- дано не зациклят.

 

Май -май, "изчезналият" брат, ще им гледа сеира и ще се появи, когато се наложи със секирата.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-ме кефят ония двамата, приятелката на ГГ, която все уж "отшива" приятеля на ГГ.

ГГ разбра коя е ГГ, но май преди не знаеше, нали...

Инак интерсчийски ще се получи интересът му, който мисля че има към ГГ, пък той не иска да си признае...и се прави на ощипан.

Сега ще се насилва да я отритне, като и приписва всякаква злоупотреба с влстта на парите с които разполага, най-вече над влюбеното му сърце... :28558:

Ще гледаме... но не се сещам какъв драматизъм ще вкарат, дано ни изненадат с нещо по-нестандартно, да не е болест, детска травма и т. н.

Очквам, да се отвори кутията на Пандора, само да не си остана и аз само с Надеждата за нещо по, по...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-ме кефят ония двамата, приятелката на ГГ, която все уж "отшива" приятеля на ГГ.

И аз така :) Много са ми сладки, а той е кукличка :)

Само дето... Мацката съм й гледала филма и сега ми е много трудно да я приема в такава сравнително невинна роля. Все ми пред погледа сцените с Хони и малко... :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо особено, но се гледа. Заслужаваше си да се види UEE по дънки и потник, че вече ми писна в тея корейски сериали всички да са костюмари и с официални дрехи. Вярно уж са някакъв елит, но ако корейците си мислят, че богатите хора ходят само с костюми, специални екипи за тренировка, и пуловери вкъщи... Явно нямат индивидуалност тези хора или по-скоро няма идейност при сценаристите :D. Да излязат малко да видят как ходят хората по улицата и може да се усетят, че има повече от 2 вида облекло.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стотака е прав-нищо особено. Обаче UEE жестоко се е прекарала, защото сравнението между нея и Им  Джи Йон :kissy: не е в нейна полза. UEE си е посредствена актриса и то само за сериали, а и напълно губи по красота и сексапил от Им Джи Йон (справка "Obsessed" и "The Treacherous"). Имам чувството, че гримьорите и шивачите полагат доста усилия, за да направят Им Джи Йон по-грозна от UEE -все пак последната е в главната роля.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те няма к'во да се мъчат, Им Джи Йон просто е по-грозна. И с тея отвратителни физиономии, които прави, ми иде да я плесна всеки път. Виж, ако не говореше и не се усмихваше, всичко щеше да е супер.  :28558:

 

Засега драмата е силно посредствена, но ми харесват главната двойка и Хьоншик, така че преживявам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те няма к'во да се мъчат, Им Джи Йон просто е по-грозна. И с тея отвратителни физиономии, които прави, ми иде да я плесна всеки път. Виж, ако не говореше и не се усмихваше, всичко щеше да е супер.  :28558:

 

Засега драмата е силно посредствена, но ми харесват главната двойка и Хьоншик, така че преживявам.

Ти изби рибата с ток! То спорът е безсмислен, но относно физиономиите-такава е ролята, такъв е режисьорът.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Истина си е - въпрос на вкус. Просто много не ме кефи тая актриса - хърбава ми е и ръбеста и на всичко отгоре и кривата физиономия с конските зъби и съм дотам :). Не казвам, че UEE много ме кефи, но определено ми е по-симпатична.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Силно клиширан, актрисите не са първи красавици верно... се си мислех че тези изглеждащите добри ще станат гадняри или нещо такова, но явно така ще си откарат до края без никакви сериозни  сътресения.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мен UEE-то ме кефи и ми е по-симпатична, по-нежна и азиатското е по-запазено.И с хубави дрехи облечени, пак по-добре беше от мадамата с дебелите краци, при все, че нея яко я бяха китосали.Пък и по игра не и отстъпва , специално тук.Този сериал ми е най-симпатичен напоследък,  може би, защото нямам дразнители и на всички нива има синхрон и химия, даже в омразата. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...