Jump to content

Recommended Posts

И на мен това със снимката в портфейла ми се стори странно.

Този е сбърканяк и от време на време прехвърля чувствата към мъртвата си "любима" върху нашта мацка, утешавайки се, че някак си се докосва до нея /до Ън Ха/. То като го гледа човек от време на време и я ревнува нашта.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудех се, кога най- после ще разкрият Джи Сук пред Мин У и по какъв начин. Време беше определено, но не знам защо си мисля, че ще го осучат по някакъв начин и ще спретнат някоя лъжа още един два епизода. Много ми е интересно, чак не очаквах, от отдавна не ми се беше случвало да продължа с английски субове за да го гледам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз тъкмо си мислех, че 15 и 16 са леко безинтересни, но 16 към края ме грабна. Виждам ги, че дърпат локуми, но пък не е много зле, има материал. За моомента съм доволна от драмата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено дърпат напред след 17 и 18 епизод. Или това, или съм застрашена от възможността си да гледам безпристрастно на драма със Су Е. Много ми допадна. 

Смъртта на майката добре ми дойде, защото нещо се бяха закучили нещата.

 

Нямам вече търппение да идва края и в същото време много не ми се иска.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ух тези пусти последни два епизода. Хем имаше материал, хем нищо не направиха. 20 епизод ми се стори драстично различен първата половина и втората.

Голям рев се рева за гадната сестра, всички герои имам чувството че бяха в затвора. После 15 минути беше голямо щастие и любов, деца и тн :)

 

Не съм доволна от края, беше под нивото на сериала и историята. Но като цяло съм доволна, по- малки очаквания имах за драмата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Средна работа сериал.

Началото на последния епизод, на всичкото отгоре пък, уби  и романтичката в мен, след като

след толкова преживявания, влюбените, най-после се оказаха сами и заедно, главния се изхлузи с добре запасана бяла риза в черния панталон на сутринта изпод чаршафите.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Охх...голяма мъка беше този сериал. Започна толкова интересно, но след 11-12 еп. стана такава скука и такова влачене, че едвам го издържах. Много предвидим, много клишета и изключително странен избор за главни герои, поне според мен. Min Woo, главният герой, ми е абсолютно непознат и се надявам да го виждам за пръв и последен път. С този вид на полу-умрял от глад чакал, болнавите очи с тъмните сенки и торба кокали наместо тяло...направо ми уби макар и малкото удоволствие от гледането. Разбирам, че такава му е ролята, ама поне някой готин да бяха избрали. Hoya беше в пъти по-хубав и запленяващ. Главната горе долу сладка, макар и страшно загубена и често дразнеща. А лошият зет, забравих му името, просто изнесе на гърба си целия сериал. Гледах го преди години в 'East of Eden' и там също беше блестящ. Толкова да му отива да е лош, ехх.. Общо взето той и жена му бяха най-готините и запомнящи се образи в този сериал.

Като цяло, може би щеше да ми хареса, ако беше максимум 10 серии. За 20 е голям ужас, голямо влачене, не си губете времето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...