Jump to content

Shimoneta to Iu Gainen ga Sonzai Shinai Taikutsu na Sekai (2015)


Recommended Posts

75106l.jpg

 

Shimoneta to Iu Gainen ga Sonzai Shinai Taikutsu na Sekai

下ネタという概念が存在しない退屈な世界

 

 

Държава: Япония

 

Година: 2015

 

Епизоди: 12

 

AniDB

 

Студио: JC Staff

 

Плот: 16 години след въвеждането на Закона за Публичният Ред и Морал за Зравословното Отглеждане на Деца забранява неприличният език в страната. Танукичи Окума постъпва в елитно училище за публичен морал и скоро е поканен да постъпи в Анти-Социалната Организация (SOX) от основателката й Аяме Каджоу. Като член на организацията, изнуден за да се включи, Танукичи се оказва въвлечен в налудничави терористични действия срещу талантливата президентка на училищният съвет Анна Никиномия, която Танукичи харесва.

 

 

Бележка: Познавайки JC Staff, шоуто ще е на макс с това, почти съм сигурен! :D То само постера е изключително нелеп ама за такъв вид революция вярно такива мерки като да си нахлюпиш бельото на главата са есенциално необходими! xD

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Meri90 написа:

Има ли го някъде със субтитри?Защото във Vbox ми излиза,че е недостъпно за гледане,авторите са поискали свалянето му.

 

Единственото, което аз откривам, е каченото тук, в Анимес Портал-а. (което значи, че са налични и в бокса). Но епизодите са преведени на български до 8-ми, твърде вероятно е да е изоставен проект, като гледам коментарите в сайта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...