Jump to content

Recommended Posts

Днес излезе нова песен в която взема участие и WOODZ.

 

GEMINI (제미나이) - MIA (Feat. CAMO, WOODZ (조승연)) MV

 

[Credit]
Lyrics by GEMINI, CAMO, WOODZ, Carson City
Composed by GEMINI, CAMO, Kwaca, Carson City
Arranged by Kwaca, D!EM
Mixed by Stay Tuned @ Stay Tuned Studio
Mastered by 권남우 @ 821 Sound Mastering

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 2 декември в KBS Arena Hall се състояха наградите Asia Artist Awards 2021, като домакини бяха Leeteuk от Super Junior и Jang Won Young от новата момичешка група IVE. Организирана от Star News и Star Continent, годишната церемония започва за първи път през 2016 г. и почита както актьори, така и певци от цяла Азия.

Всички победители в различните категории на 2021AAA може да погледнете тук.

То в последно време май само за Cho Seung Youn се пише в темата, та ето пак.

Той спечели в категорията Icon Award (Singer category) на 2021 Asia Artist Awards.

 

WOODZ на червения килим.

FFlrqop-Xs-AAri3-A.jpg

 

Награждаването му...

FFma-GJh-UUAEFzrp.jpg

 

ENG] 211202 WOODZ (조승연) Acceptance Speech for Icon Award (Singer category) @2021 Asia Artist Awards

 

WOODZ изпълни 'FEEL LIKE' и 'Hijack' на Asia Artist Awards 2021

FFm-I85j-UYAo8-S7d.jpg

 

Off Topic

 

FFm-JBqp-VEAMyi3d.jpg

 

WOODZ PERFORMANCE CUT - ASIA ARTIST AWARDS 2021

 

***

FFm-Ld5-AVEAYdyf.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готови ли сте за малко WOODZ магия?

Знаете,че вчера и днес се провежда самостоятелния му концерт 'The Invisible City' в SK Olympic Handball Gymnasium.

Набързо спойлерите, които пусна, а по-късно ще се поразровя какво споделят феновете за самия концерт, за да почувстваме и ние емоциите около него.

 

Spoiler #1 In the Chaotic City 

FFHcs8-Aac-AA2z1-Z.jpg

 

Off Topic

 

FFHcs8-Aa-UAAm-VEf.jpg

 

 

Spoiler #2 Alone

Off Topic

 

FFHc-8za-AAA2-XUa.jpg

 

FFHc-9-Ga-AAIIm-HJ.jpg

 

Spoiler #3 Dream, Real?! 

Off Topic

 

FFHd-Sdja-UAUAPIL.jpg

 

FFHd-Sd-Vac-AEu3-DW.jpg

 

Видео спойлери..

Off Topic

 

WOODZ LIVE 2021 'The Invisible City' (ENG)

 

WOODZ LIVE 2021 'The Invisible City' (KOR)

 

WOODZ LIVE 2021 'The Invisible City' Spoiler #1 Dream, Real?!

 

WOODZ LIVE 2021 'The Invisible City' Spoiler #2 Alone

 

WOODZ LIVE 2021 'The_Invisible_City' Spoiler #3 In the Chaotic City

 

 

Но..

Я вижте и това.

Младежа в новият брой на списание DAZED KOREA.

FFVF4daa-QAQbk4w.jpg FFVF4deag-Ac-D9-VC.jpg

 

Off Topic

 

FFVF4dbak-AI17i-R.jpg FFVF4dba-MAAbrbj.jpg

 

THINKIN ‘BOUT YOU

 

Както и в новия брой на списание Singles Кorea.

Голям сладур.

FFf-R5x-EVEAIYJ8-Q.jpg FFf-R5x-GVg-AMR8z-B.jpg

 

18+ :inlove:

Off Topic

 

FFf-R5x-GUc-AESvz.jpg FFf-R-u-OVg-AUj-CTB.jpg

 

FFf-R-u-OUc-Acfbkf.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каква фотосесия, какво чудо. Woods направо ми удари с парния влак.

Много ми харесва, че е така активен, Скофийлд мерси за спойлерите.

Alone-а на мен ми е фаворит:).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде честит рожден ден и от мен на това

талантливо и усмихнато слънце Сънг Джу.

Да е здрав и да жъне много професионални успехи

и като соло артист и като част от групата. Чакам си го заедно

с останалите да възобновят дейността на Uniq:).

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

WOODZ (Cho Seung Youn) се завръща!

На 17 април в полунощ KST, WOODZ официално обяви, че ще се завърне следващия месец с ново издание, озаглавено „Colorful Trauma“.

WOODZ разкри и първия си тийзър за „Colorful Trauma“, който трябва да излезе на 4 май.

 

WOODZ-Colorful-Trauma.jpg WOODZ-2.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

WOODZ пусна първия си комплект концептуални снимки за предстоящото си завръщане с “Colorful Trauma”!

 

Woodz-4.jpg Woodz-21.jpg

 

Off Topic

 

Woodz-3.jpg Woodz-5.jpg

 

Woodz-6.jpg Woodz-7.jpg

 

Woodz-8.jpg Woodz-9.jpg

 

Woodz-10.jpg

 

***

:excl: Да добавя и някои пропуснати неща.

- В по-горен пост е качена фотосесията на Cho Seung Youn за списание Singles.

Тук малко по-подробно за нея.

 

WOODZ (Cho Seung Youn) наскоро участва в фотосесия и интервю за Singles Magazine!

В интервюто WOODZ говори за това как е бил зает с промоции за скорошния си мини албум “ONLY LOVERS LEFT”, който беше издаден на 5 октомври. “Бях наистина зает, когато правех самия албум. Разбира се, промоциите на албума също бяха забързани, но ако се сетя за това сега, имам чувството, че промоционалните дейности за този албум бяха по-малко изморителни от тези на предишните албуми. Мисля, че е така, защото намерих малко време да се отпусна“, споделя той. „Мисля, че скоро ще бъда отново зает, тъй като трябва да се подготвя за предстоящия си концерт, както и да планирам за следващата година.”

Когато говори за посланието, което искаше да предаде с последния си мини албум, WOODZ заяви: „От песен № 1 до песен № 6, включих чувствата на любовта от началото до точно преди края му. Вярвам, че тези, които слушат албума, ще научат, че така протича любовта. Надявам се, че хората ще подходят към слушането на албума по същия начин, по който подхождат към гледането на филм. Положих много усилия в създаването на емоционален албум, който позволява на слушателите да изпитат всякакви чувства.”

WOODZ продължи да разработи фокуса на този мини албум, като добави: „Винаги, когато работя върху албум, винаги се фокусирам най-много върху това да го направя подходящ за масова консумация. Разбира се, най-важното за мен е да правя музика, която харесвам, но не мога да не се замисля дали публиката се чувства така, както аз. Ето защо прекарвам много време в мислене как мога да изразя това, което харесвам по начин, който е подходящ за обществено потребление.”

Интервюиращият продължи да пита WOODZ за последните му модни фаворити, на което певецът отговори: „Аз не съм от типа хора, които избират конкретен стил и се придържат към него. Избирам какво да нося в зависимост от ситуацията и в зависимост от това как се чувствам през деня. Напоследък се занимавам с различните цветове и текстури на дрехите. Преди време дори си купих розови дънки. Освен това съм харесвал и гривни, направени с канап или мъниста.

Когато го попитаха за най-ценния му предмет на облеклото, певецът каза: „Това не е задължително да ми е любимо, но нося тези обеци почти всеки ден. Обеците някак станаха част от мен, така че вече няма смисъл да бъдат просто любими. Обеците са малко дълга история, но ги пробвах във всички размери и най-добре ми харесва най-малкият размер, който нося сега.”

WOODZ е склонен да бъде много активен в социалните медии и използва живота в Instagram, за да се свързва често с феновете си. Що се отнася до това как се чувства, когато общува с фенове, WOODZ каза: „Чувствам се така, сякаш говоря с приятел. Обикновено съм доста срамежлив човек, но колкото повече използвам социалните мрежи, за да общувам с феновете, толкова по-близо се чувствам с тях. Измина известно време, откакто видях феновете си лице в лице заради COVID-19, така че съм малко притеснен как да постъпя, когато ги видя отново.”

Певецът завърши интервюто си с коментар какво би направил, ако не беше станал музикант. „Всъщност никога не съм мислил за това. Имам чувството, че бих направил нещо, свързано с модата, изкуството или физическото възпитание." След това WOODZ забавно добави: „Не мисля, че някога бих работил в офис.“

WOODZ също засегна това, което иска да постигне чрез музиката, като каза: „Надявам се, че хората ще мислят за мен като за музикант, който наистина обича музиката, създава добра музика и знае как да се забавлява."

Изт.

 

- На 16 декември 2021 г. бе разкрит състава за 2021 SBS Gayo Daejeon!

Годишната програма за края на годината сподели пълния списък от 25 артисти, които ще се изявят на предстоящото събитие.

NCT 127, NCT DREAM, SHINee's Key, NU'EST, Red Velvet, Oh My Girl, Brave Girls, ASTRO, THE BOYZ, Stray Kids, ATEEZ, ITZY, TXT, STAYC, aespa, ENHYPEN, IVE, WOODZ (Cho Seung Youn ), Taeyang от SF9, (G)I-DLE’s Minnie, Lee Chae Yeon, Simon Dominic, Grey, Loco и Lee Hi са потвърдени да участват на тазгодишния SBS Gayo Daejeon.

На 23 декември продуцентският екип на 2021 SBS Gayo Daejeon обяви подробности за няколко специални етапа, като сподели: „Тъй като тази година е 25-ата годишнина на SBS Gayo Daejeon, бяха подготвени легендарни сцени. За „легендарните сцени от 25-ата годишнина“ мъже и жени идоли ще формират единици, за да интерпретират запомнящи се легендарни изпълнения от минали години на Gayo Daejeon.“

WOODZ (Cho Seung Youn), Moonbin от ASTRO, Taeyang от SF9, Juyeon от THE BOYZ и Hyunjin от Stray Kids си сътрудничат за специална сцена, докато Mini от (G)I-DLE, Lee Chae Yeon, Ryujin от ITZY и Isa STAYC също имат подготвиха представление заедно.

В допълнение към „25-годишнината на легендарните сцени“ от идолите, артистите на AOMG Simon Dominic, Gray, Loco и Lee Hi  ще покажат коледно хип-хоп изпълнение.

С водещи SHINee’s Key, Юна от ITZY и Boom, 2021 SBS Gayo Daejeon ще се проведе в Namdong Gymnasium в Инчон на 25 декември от 18:00 часа. KST.

 

Да видим и представянето на WOODZ на въпросната програма, а тук може да погледнете всички изпълнения на 2021 SBS Gayo Daejeon.

 

ASTRO’s Moonbin, SF9’s Taeyang, THE BOYZ’s Juyeon, Stray Kids’ Hyunjin, WOODZ (Cho Seung Youn) – “Mirotic” (orig. TVXQ)

 

- WOODZ (Cho Seung Youn) с диагноза COVID-19.

На 21 февруари 2022 г. неговата агенция Yuehua Entertainment публикува изявление чрез официалното фен кафе, в което се казва, че PCR тестът на WOODZ е положителен, така че той ще спре всички дейности, за да се съсредоточи върху лечението.

Прочетете цялото изявление по-долу:

Здравейте, това е Yuehua Entertainment.

Информираме ви, че WOODZ (Cho Seung Youn) даде положителна проба за COVID-19.

WOODZ проведе бърз тест за антиген през уикенда поради леки симптоми на настинка и лека треска. Резултатът от теста е положителен, така че той веднага посети болницата и се подложи на PCR тест.

В резултат на това днес (21 февруари) той беше диагностициран с COVID-19. В момента WOODZ е в самокарантина у дома за лечение и почивка. Той е преустановил всичките си планирани дейности и предприема необходимите мерки, указани от органите за контрол на болестта.

Молим за разбирането ви, че той няма да може да присъства на радио шоуто на SBS Power FM „Wendy’s Young Street“, излъчвано тази седмица.

Ще продължим да правим всичко възможно, за да подпомогнем бързото възстановяване на изпълнителя, като спазваме указанията на органите за контрол на болестта.

Благодарим ви."

Изт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ви още малко WOODZ. Той пусна концептуалните снимки версия „TRAUMA“ за предстоящото си завръщане с „Colorful Trauma“.

А де, ботушките са много яки.

 

WOODZ-4.jpg WOODZ-9.jpg

 

Off Topic

 

WOODZ-1.jpg WOODZ-2.jpg

 

WOODZ-3.jpg WOODZ-5.jpg

 

WOODZ-6.jpg

 

WOODZ-7.jpg WOODZ-8.jpg

 

 

Както и трак лист..

WOODZ-Colorful-Trauma-Track-List.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Cho Seung Youn пусна тийзър на музикално видео за предстоящото си заглавно парче „I Hate You“, както и нови текстови постери за различни парчета от „Colorful Trauma“!

 

WOODZ (조승연) - 난 너 없이 (I hate you) Teaser

 

 

WOODZ-11.jpg WOODZ-21.jpg

 

WOODZ-31.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

WOODZ (Cho Seung Youn) даде подробен поглед върху предстоящия си мини албум “Colorful Trauma” с вълнуващо съчетание от акценти.

 

WOODZ(조승연) - 4th MINI ALBUM [COLORFUL TRAUMA] Highlight Medley

 

Както и постер за обратно отброяване на D-1 за издаването на предстоящия му мини албум.

WOODZ1.jpg

 

Утре го очакваме.. :es:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

WOODZ издаде четвъртия си мини албум “COLORFUL TRAUMA” заедно с музикалното видео към заглавната песен.

“I hate you” е песен в жанр поп пънк и поп рок. Текстът казва: „Мога да живея добре без теб. О, правя всичко, което искам да правя без теб. Ще се оправя и без мен. Знам като теб, нямам нужда от любовта ти“, споделя, че не е нужно да е тъжен заради човека, когото някога е обичал.

 

WOODZ (조승연) - 난 너 없이 (I hate you) MV

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

WOODZ пусна предварителен сингъл от петия си мини албум, който очакваме съвсем скоро. 

Песента ABYSS е с доста лирично звучене, но отново чуваме звуците на китара, с което младежа показва, че не изневерява на себе си. :wub: 

 

[MV] WOODZ(우즈) _ ABYSS(심연)

 

 

Ето и акустично лайв изпълнение на песента.

[WOODZ] '심연' Acoustic Ver. Live Clip

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко ъпдейт и тук, свързан с WOODZ.

Първо, миналата година през октомври е напуснал Yuehua Entertainment.

На 5 октомври Yuehua Entertainment публикува официално изявление относно напускането на WOODZ от тяхната компания.

 

Off Topic

Здравейте. Това е Yuehua Entertainment.

Искаме да предадем нашата благодарност на онези, които винаги показват много любов към WOODZ.

Бихме искали да ви информираме, че ексклузивният ни договор с WOODZ изтича в края на октомври.

Наблюдавахме отблизо страстта на WOODZ към музиката от деня, в който дебютира в група до момента, когато той участва в дейности като солов изпълнител. Беше много важно време да бъдем заедно с WOODZ, докато той израстваше във всеобхватен играч чрез постоянни предизвикателства и усилия.

Изразяваме своята благодарност на WOODZ, че пое на това дълго пътуване с нас и ще подкрепим новото му начало, за да сбъдне една различна мечта.

Моля, продължавайте да показвате своята любов и подкрепа към WOODZ.

Благодарим ви.

 

След новината за официалното му напускане започнаха да се разпространяват съобщения, че WOODZ ще подпише с EDAM Entertainment, лейбълът зад певицата IU и актрисата Shin Se Kyung. Беше съобщено, че той ще се присъедини към EDAM Entertainment от 19 октомври.

В отговор на докладите, представител на EDAM Entertainment направи официално изявление, казвайки: „Не е взето решение относно ексклузивния договор на WOODZ.“

На 25 октомври EDAM Entertainment официално обявиха новината и качиха публикация в социалните медии, за да приветстват артиста.

Агенцията сподели: „Обещахме ново начало заедно с WOODZ, който не само има продуцентски умения, които е изградил с широк музикален спектър през годините, но също така и силни музикални таланти.“ EDAM добави: „Няма да се въздържим да предоставим пълната си подкрепа за WOODZ, който доказа потенциала си на мултиталантлив всестранен артист, за да покаже възможностите си в музиката и различни други области. Моля, покажете много подкрепа и интерес към новия път, който WOODZ ще поеме с бъдещите си дейности.“

woodz.jpeg

 

Както вече е споменато в горния пост, но ще го повторя заради последователносста на събитията, та на 22 февруари WOODZ се завърна с предварителния сингъл за своя пети мини албум, заедно с музикалното видео към песента. WOODZ композира и написва текста за “ABYSS”, който разказва много лична история. Музикалното видео към предварителния сингъл също изобразява WOODZ, който изглежда съзерцателен, докато е заобиколен от огромна колекция от книги.

“ABYSS”

WOODZ.jpeg

 

На 24 март в полунощ  WOODZ обяви предстоящото си световно турне за 2023 г., озаглавено „OO-LI“.

Турнето започва с двунощен концерт в Сеул на 20 и 21 май. През юни WOODZ ще пътуват до Джакарта, Куала Лумпур, Манила, Осака и Токио. На 1 и 2 юли WOODZ ще свирят в Банкок, преди да се преместят в Мексико Сити, Лима, Сантяго и Сао Пауло през целия месец.

За феновете в други части на света, WOODZ със сигурност подчерта, че предстоят още дати за турнето!

WOODZ-1.jpeg

 

Иначе, въпросният пети мини албум на WOODZ “OO-LI” ще излезе на 26 април в 18 ч тяхно време.

Тийзърите покрай него започнаха да илзизат от 3 април, могат да бъдат видяни тук.

WOODZ-3.jpeg

 

[Teaser] WOODZ(우즈) _ Who Knows

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Албумът 00-LI излезе. В него откриваме прекрасната Journey, отново с лирично звучене като Abyss,  и клип, от който на мен ми лъха на свобода, заради безкрайните  хоризонти, които са показани. 

 

При първо звучене, много ми харесва и песента Busted, a с нетърпение си очаквам и излизането на Who Knows. Има ли китара, знам че ще ми стане любима. 

Общо взето, аз съм изключително доволна и ще си слушам албумчето с голям кеф. :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...