Jump to content

Recommended Posts

WOODZ ще пусне OST, озаглавен "SUN OR SUCK", за телевизионната драма "Transit Love

Това бележи първия му OST от дебюта му и ще бъде достъпен днес, 2 юли от 18:00 KST.

E5-Qg0-HJUYAAk-NWn.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Woodz ще бъде редовен гост в радио предаването на SBS Power FM "Wendy's Youngstreet" за сегмента "Kpop Complete Conquest Chart".

Заедно ще изследват спомените, песните и модата чрез историите на слушателите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

WOODZ изпълнява OST към драмата Monthly Magazine Home..

 

WOODZ(조승연) - There For You (Prod. AVIN) (월간 집 OST) Monthly Magazine Home OST Part 5

 

[Live Clip / Interview] WOODZ - There For You (Prod. AVIN)|월간집 OST Part.5

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Li Wenhan днес е рожденик и отбелязва своите 27 години. Ето по повода малко нови негови снимки от екипа му, в Китай така правят, пускат такива снимки, само да има повод. Приветствам тази им идея.

IMG_20210722_063437.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В четвъртък, 29 юли M! Countdown бе със специален епизод, отбелязващ 17-та годишнина на предаването, M! Countdown – Special Stage.

По повода имаше и няколко специални изпълнения.

Едно от тях:  (G) I-DLE Miyeon и WOODZ пеят „Atlantis Princess“ от BoA 

E7e-FFPZUUAA0-EUE.jpg

 

E7e-AMf-QVk-Ascq5-W.jpg

 

[WOODZ X MIYEON - Atlantis Princess] Summer Special Stage | #엠카운트다운 EP.719 | Mnet 210729 방송

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди време бяха пуснати тийзъри ,от които се разбра, че WOODZ, I.M и SUMIN ще си сътрудничат с поредицата "Welcome to My Baverse", представена от Baverse Studio, която има за цел да изследва "неразкритите" други страни "на музикантите, като възстанови специалния мироглед на изпълнителя и вселената." Първоначално си помислих, че ще получим нещо заедно / общо от тях тримата, но не е така. Всъщност всеки поотделно ще покаже себе си, своя цвят, своята история. А това специално сътрудничество ще доведе и до появата на нова песен от всеки един от тях.

Първи през това приключение премина WOODZ.

Какво друго да ви кажа, освен гледайте, слушайте, вижте неговата история!

 

Off Topic

 

Welcome To My Baverse [Official Trailer] | WOODZ | I.M | SUMIN

 

[2nd Official Trailer] | WOODZ | I.M | SUMIN

 

Welcome To My Baverse | WOODZ [TEASER]

 

 

Welcome To My Baverse | ep.01 WOODZ

 

Какво е да се срещнеш с член на Х1 и да говориш за групата, за разпадането й.

Хората реагираха на двама бивши членове на X1, които говорят за разпускането на групата.

Във форум на онлайн общност, потребител на мрежата публикува екранни снимки на Han Seung Woo и Jo Seung Youn, споделящи своите честни мисли за това, че са преживели разпадането на X1 поради манипулации с гласуване.

Като идоли, които вече дебютираха веднъж преди X1, двамата членове признаха, че е най-трудно да се видят колегите им, които никога не са имали възможност в миналото. Те казаха:

"Не можехме да кажем нищо. Първо, дори не можехме да вдигнем глави. Всички останали членове до нас също не можеха да вдигнат глави. Вместо да се натъжаваме, главите ни изчезнаха", каза Han Seung Woo.

Jo Seung Youn /WOODZ/ каза: "Чухме много неща от много хора и прекарахме дните си под стрес. Тъй като вече дебютирах веднъж преди, бях притеснен за другите членове, които никога не са имали възможност и мислейки за онези приятели, които ще трябва да се върнат на обучение, им казах да се свържат с мен винаги. Имаше някои емоционални проблеми, но мисля, че бях по-зает с реалистични притеснения. "

Под тази публикация потребителите на интернет оставиха коментари като:

"Не мога да повярвам, че млади хора трябваше да страдат заради алчността на възрастните"

"Каква травма ..."

„Много съм тъжен, за да прочета дори това“

"Надявам се, че всички са добре ... Поне X1 беше достатъчно етичен, за да се разпусне"

"В групата имаше непълнолетни хора и всичко, което направиха, беше да страдат от алчността на възрастните хора за пари, без да кажат нищо"

„Особено след като тези двамата бяха наистина гласувани от обществеността, аз се чувствам толкова зле“

„Тъжно е да прочетете как са били по-притеснени за своите колеги, които никога не са имали дебют преди това“

 

Вижте пълния разговор с участието на двамата членове, както и Pentagon's Kino.

Off Topic

 

친한 친구에게 듣는 자신의 앞담화 | WOODZ

/WOODZ/ Behind Clip

 

 

А тук вижте песента на WOODZ ...:wub:

[Interactive Live] WOODZ - Lullaby | Welcome To My Baverse | 4K

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всестранният изпълнител Woodz ще се завърне с нов албум на 5 октомври. Участвал е в написването и композирането на всички песни в албума.

IMG_20210916_060534.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Загледах се сега в това видео, описва накратко пътят на всяко от момчетата в групата. Но е от преди 3 месеца, така че има някои пропуски от по-новите им дейности.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Клипчето е супер. И Бо на 3.56мин. ме изненадА с визията си. Прилича

на доктор Злобил от Остин Пауърс:lol2:. Ама колко са били млади всички, направо бебета.

Сега вече са мъже, личи си че са станали и по-отракани, придобили самочувствие. 

А дано се сетят, че имат почитатели и на бандата и да направят поне едно завръщане.

Така, както вече придобиха слава и известност, гаранция че ще разбият класациите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, млади и красиви. Не, че и сега не са.

С порасването стават все по-прекрасни. :wub:

И да кажа, СУПЕР. Радвам се, че има още някой, освен мен във форума, който иска групата отново да просъществува и да си има нови песни, изпълнения и т.н.

Макар че, ако трябва да съм честна, преди бях по-оптимистично настроена, че това може да се случи.

По-скоро се чудех, аве защо тия момчета дето сега всичките са на едно друго ниво, като известност най-вече, не правят нови неща заедно като Uniq.

Групата сега би била къде-къде по заглеждана и слушана.

После си помислих, че май по-скоро е невъзможно. Може би, защото всеки е поел някак си по своя път и то в своята държава.

Но пък реално погледнато някакви периодични събирания що пък да нямат. То е ясно, че е Yixuan, Wenhan и Yibo няма да изоставят нещата си в Китай за да се занимават само с групата и то в Корея, което важи наобратно и за корейските момчета, но от време на време, би било хубаво, поне за нас феновете.

А може би и за тях самите.

Мисля че са си доста близки. То Sungjoo е още в казармата, така че Seungyoun по-скоро го виждаме сам в Корея, но в Китай от време на време се появяват тримата хубавци заедно и си личи, че се радват един на друг.

Обаче има и нещо друго.

На 15 септември Yibo отбеляза своята седма годишнина от дебюта.

На 17 септември бе тази на SUNGJOO, днес пък на WOODZ.

Това ме накара да се замисля, това е седмата им годишнина, обикновено тя е доста решаваща за групите, поне в Корея.

Какво ли ще стане с групата, дали официално ще се разпадне или ще си остане с този статус като сега, не са активни, но още са си заедно.

А и самите момчета, особено тези от Корея дали ще продължат с Yehua, все пак компанията е китайска.

Разбира се, то всичко е ако договорът, който са сключили е бил за седем години.

Някакви размисли ми дойдоха. То най-вероятно всичко ще си остане по-старому, защото сякаш компанията не е лоша, кариерите им вървят, пък някой ден може и завръщане да видим. Кой знае!!!

Ето официалните честитки от Yehua за годишнините на момчетата.

Датите са различни, защото се взема в предвид не датата на дебют на групата която е 20 октомври, а датата в която са пуснати първите тийзър изображения на момчетата и съответно всеки е представен като член на групата за пръв път.

Цък   Цък    Цък

E-S6-Qxm-Vc-AMOLCh.jpg E-d-Ex96-UYAQ1id-S.jpg E-n-Wnfj-Uc-A496-JQ.jpg

 

Кефи ме и това,че макар WOODZ да си има собствени акаунти в социалните мрежи, където се пускат нещата за неговите дейности, то и в тези на Yehua не го пропускат. Ето например днес, новият му тийзър към завръщането му.

WOODZ-Only-Lovers-Left.jpg

 

П.П: Много пъти съм казвала, че искам да ги видя заедно сега двамата Seungyoun иYibo , нещо песен, танц или каквото да е там да видим, дори само снимка.

Обаче всъщност бих се радвала да видя всеки със всеки, които и да са заедно от тях, все ще е готина гледка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да си кажа и аз, това за седмата годишнина бая често си го мисля, да не им е края.

Бая банди са се разпаднали на 7-те си години, но се старая да гледам хем оптимистично, хем реалистично.

Много харесвам и уважам момчетата. С годините всеки един мембър се доказа и върви уверено напред и нагоре в кариерата.

Много мило ми става като им гледам стари видеа заедно, защото да личи им, че се обичат и уважават и им е добре заедно.

Факта, че все още не обявяват официално, че групата се разпада ми дава макар и бегла надежда, че има шанс в близките години за тях.

От финансова гледна точка, ще е удар в десетката. Момчетата ще разбият класациите и ще донесат и бая печалба.

От реалистична гледна точка обаче, гледайки какво се случва в този регион и как останалите азиатски държави са насъсквани от фащ

срещу Китай не съм оптимист. Все по-трудно ще става на изпълнителите и от двете държави да работят в съседната.

В Китай са полудели напоследък с тези регулации, дори и да е временно има едно зараждащо се изолиране на артистите им към останалите страни.

В ЮК, също става едва ли не скандал от нищото, ако покажат нещо китайско или пък се промотира "прекалено много" китайски артист.

Надежда все пак ми дава, че такива като Джаксън няма да останат изключения, но пък него корейците май го броят като не баш китаец, а от ХонгКонг.

Незнам, чакам и се надявам. Искам да ги видя да интерактват вече на тези години и акъл. Как биха се спогодили, каква музика биха сътворили.

Дори сега като пиша настръхвам от вълнение какво би било. Та, @skofiild явно двете с теб ще стискаме палци и ще чакаме групата да се възроди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Младежа WOODZ пусна графика си за завръщането.

Очакват ни доста тийзъри, а в денят на завръщането си, WOODZ също планира да поздрави феновете с онлайн шоукейс, изпълнявайки новите си песни за първи път на живо. Яко. :wub:

1632354933-e-4qy2fvqaywlvs.jpg

 

И както виждате на 23 септември трябва да излязат първите тийзър снимки.

Ами то днес е 23-ти / голям факт, между другото ;)/, та въпросните снимки вече са факт.

Заповядайте. Нещо носталгия ми навяват сякаш.

Кликнете тук и тук да видите всички.

 

E-9-Tl-XOVg-A4-Wne-A.jpg E-9-Tl-XNVg-Aovka-R.jpg

 

E-9-Tp-W-UUAEM477.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пускам нещо старо, ама златно.

Такива шматки са, че няма как човек веднага да не им стане фен.

На моменти още тогава И Бо е дал заявка, че има талант и за актьор момчето.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...