Jump to content

The Time We Were Not In Love (2015)


Recommended Posts

Изгледах го! Нищо особено не беше. Много лиготня имаше, много преиграване. Не е пълна загуба на време, но...  ако някой много му се догледа лигня с романтични елементи - това е!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, УНИКАТна написа:

Определено оглавява личната ми класация за най-скучна драма. Изгледах 5 епизода с надеждата нещо да се случи, но уви.... 

 

Има си хас да се случи, след като сме изписали две страници, че нищо не се случва.  :P:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 4.07.2018 г. at 20:53, Lawandula написа:

 

Има си хас да се случи, след като сме изписали две страници, че нищо не се случва.  :P:D

Знам ли, може да сте пропуснали нещо. Трябваше да се уверя :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Харесвам и двамата главни, но не мога да изтърпя муцунките и цялото лигавене на Ha Ji Won :/ Никак не ѝ отива, особено когато играе 34 годишна жена. Искаше ми се да видя малко повече сериозност и задълбоченост в сценария.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда, нищо не се случваше... и какво от това? То е в пряка зависимост от твоите предпочитания, от това какво търсиш в тези сериали - аз ги гледам за да се разтоваря, не да се натоваря.  Макар че и доста такива с много действие са ме очаровали. Вероятно най-стресиращото тук за нас, феновете, е изборът на актьори за главните роли. Признавам, че и мен ми беше непривично, но свикнах. А те, Ha Ji Won  и Lee Jin Wook, се справиха перфектно, както във всичките си проекти досега, даже си мисля, че най-адекватно поведение имаха в сравнение с всички други с подобна тематика, които съм гледала. И още едно достойнство на сериала, което почти не се среща - плавност. Никъде другаде не съм гледала завършек в няколко серии, можело значи. 

Може би заради лошите отзиви, бях приятно изненадана от сериала. Да, захарен сироп имаше, но не само. На романтиците ще им хареса. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ти трябват 17 години да решиш дали си влюбен в Ha Ji Won значи си гей.  :D  На повечето мъже ще им трябва между 10 секунди до половин час. 

Та това не ми хареса в главният герой.  Иначе сериала беше средна работа, става за едно гледане. Не съм гледал други версии на този сериал. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...