Jump to content

The Time We Were Not In Love (2015)


Recommended Posts

spacer.png

 

The Time We Were Not In Love

 

Страна: Южна Корея

Жанр: романтичен, комедия,драма

Старт: Юни 2015

Епизоди: 16

Дни на излъчване: Събота и неделя 22:00

Канал: SBS

Режисьор: Jo Soo Won

Сценарист: Min Hyo Jung

 

В главните роли:

Ha Ji Won - Jang Ha Na

Lee Jin Wook - Choi Won

Jin Kyung - Choi Mi Hyang

 

Сюжет:

Нещо, което е пред очите ви, понякога най-трудно се вижда. 
Чанг Ха На (Ha Ji Won) и Че Уон (Lee Jin Wook) са били приятели цял живот.
Те са минали през много неща заедно през 20-те години на своето приятелство. 
В деня на 30-ия си рожден ден Ха На получава шеговит имейл от Уон
за "симптомите на преждевременно стареене". 
В отговор тя се хваща на бас с него, че ще се омъжи, преди да навърши 35 г. 
И така, в търсене на истинската любов, те не виждат, 
че тя дефакто винаги е била пред очите им.

 

С български субтитри: :click: :click:

Онлайн с български субтитри: :click:

С български и английски субтитри: :click:

С руски субтитри + OST: :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С тези двама актьори на снимките, категорично  няма как да го пропусна.Даже ще изтърпя и някой айдъл да им се мотае недодялано в краката, пък и Джин Ук, отказа друг проект, именно заради този.

Апропо, Рейн пък отказа тази роля.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледала съм тайванската версия, но въпреки участието на Ариел Лин нещо не ми допадна. Предпочитам да си мисля, че ще повече нещо като 9 End 2 Outs.

 Колкото до актьорския състав, Lee Jin Wook за първи път го забелязах в Myung Wol the Spy, но истинско впечатление ми направи в Nine: Nine Time Travels. Заради него рискувах и изгледах мускетарите и не съжълявам - той направо износи сериала на гърба си. Съответно няма начин да пропусна този му проект. Колкото до Ha Ji Won не съм от феновете и(сори, харесвам я само в Дамо), но не ме дразни, така че не е проблем да я гледам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм гледала тайванската версия и също като debil4e не останах особено впечатлена от сериала. Надявам се, корейският сценарий да е поне толкова интересен, колкото ще бъде и цензуриран. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ha Ji Won ми е любимка, значи ще се гледа. :) Съжалявам за Рейн. Щеше да ми е интересно да ги видя двамата каква екранна двойка биха били.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз заради каста ще го пробвам, просто ми останаха безкрайно топли чувства от "Nine times time travel":) Даже като видях "time" и разни цифрички в заглавието се сетих баш за "9", пък то да видиш кой играе :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледала съм In Time With You и е един от малкото тайвански сериали, които са ми харесали.

Химията между главните се беше получила много добре. Ще е интересно да се види какво ще направят корейците.

 

Актьорският състав на корейската версия е допълнен от Yoon Gyun Sang, Lee Joo Seung, Seo Ju Hee, Jang Hee So,

Sin Jung Geun, Woo Hyeon и др.

Първо четене на сценария

 

P5hL.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

СТоТаКа, и аз първоначално не можех да повярвам на очите си :D Много неестествено за себе си изглежда на тази снимка. В добрия смисъл на думата :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми харесва как започна.

 

Колкото до интригата на тяхната възраст, най-вече от техните си собствени дяволи в главите, инат и емоционално късогледство. Иначе като големи хора би трябвало да знаят отдавна, че между мъж и жена приятелството никога не е просто приятелство, а е такова само докато стигнат до секс :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми харесва как започна.

 

Колкото до интригата на тяхната възраст, най-вече от техните си собствени дяволи в главите, инат и емоционално късогледство. Иначе като големи хора би трябвало да знаят отдавна, че между мъж и жена приятелството никога не е просто приятелство, а е такова само докато стигнат до секс :P

Глупости, аз съм се влюбвал в приятелка без да сме правили секс :D. Колкото до сериала, сега пускам да видя за какво става въпрос. Имам съмнения за актъора, че май не съм го гледал досега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започна леко и интересно. Не усещам искри между главните обаче. Повече искри усещам между Ha Ji Won и стажантчето дето се появи във втора серия (айдълчето). Персонажа на главния от сега ме дразни. Явно "приятелката" на Ha Ji Won доста се е постарала да я злепостави пред него в ученическите им години, а той комплексар с комплексара без да поиска обяснение веднага го раздава обиден и я отблъсна. 

Нещо много гадно ще му е снесла "приятелката" за Ha Ji Won, защото в превюто за 3-та серия тоя само като чу, че "приятелката" пак се е появила на хоризонта и веднага реши да "отмъщава" на Ha Ji Won като се заигра с колежката си стюардеса.

 

Обаче семейството на Ha Ji Won са много яки. С тях ще е забавно.

Ha Ji Won файтинг, вземи му акъла на нашичкия, само както ти си знаеш. :28558: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо явно съм пропуснала момента с приятелката. Инак Ха Джи Уон сигурно 200 пъти си позаглади косата и в това се състои образа на новата й героиня. Засега не мога да кажа, че има нещо запомнящо се в драмата. Факт е, че с Л по-добра химия показаха отколкото с главния.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..... Колкото до сериала, сега пускам да видя за какво става въпрос. Имам съмнения за актъора, че май не съм го гледал досега.

Предполагам, че си го гледал, тук малко  са го зализали.

Играе в Nine:....  , в Тримата мускетари и т.н. В тези двата на мен ми хареса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

meri,поне от това което видях и разбрах е,

че Уон отиде на вечеря и след това задявката му с колежката е не заради ''приятелката'' от детството,а точно заради Ха На.Точно тя го предизвика,като му каза,че е скучен,студен и не е известен сред колежките му.Той си я обича и още от малък е осъзнал какво изпитва към нея,докато тя все още витае в облаците.Можеби ако стигне Вон до сватба,тогава ще тя ще разбере за истинските си чувства,а и той доста добре се прикрива.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...