Jump to content

Recommended Posts

Преди 7 часа, seal_reinforce написа:

Тука, в крайна сметка, сичкото вампир

 

  Покажи скритото съдържание

ли умирга, накрая? Че ако са капо моите хора, хич и няма да го почвам. Само да рева :896767:

 

Off Topic

И сичкото вампир, и част от храната им :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Язък. То, на храната, някак си

 

Spoiler

й приляга да е поумрела, ама за баш майстора - не мога да се примиря :896767:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Off Topic

То в корейските сериали стигаш до извода, че всяко свръхестествено същество живее с единствената цел да си отмъсти на злото същество. И после е готово да мре. Говоря за онези дълголетните като цяло. Повечето се дават без много бой накрая. Или па се жертва for the greater good...

 

И веднага се сещам Годрик как се самогътна на покрива...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен сериал. Тъкмо го изгледах докрая. Актьорите, костюмите, декорите  са добри. Даже за Гуи ми стана мъчно, като страдаше по кралицата. И за първи път

 

нещастен

финал, който да не е разстройващ.

 

Защото за мен героинята просто скочи от скалата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След толкова време се наканих да гледам този сериал и то най-вече заради И Джун Ги. Наистина имаше доста места за превъртане, малоумици в сценария и пр. Но Джун Ги си ми е любим, та ги преглътнах. Още повече тук все още не е толкова слаб, та чак анорексичен, т.е. наслада за окото.:) С изненада установих, че на И Су Хьок ролята на вампир му е лепнала прекрасно, та чак ми хареса с дълга коса. В новия сериал Born again нещо ми е неприятен като прокурор. Но дългата коса определено смегчава иначе острите черти на лицето му. Определено можеше да се представи историята по-стегнато и добре, но това е положението. Препоръчва се за гледане само от заклети фенове на Джун Ги и Су Хьок :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Главната беше бузеста и сладка, за нищо друго не се сещам.  Изгледах го.  Да, имаше там едни дето се правиха на вампири. Беше леко скучен, но явно здравословният вид на главната ме задържа да го довърша. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...