Jump to content
Borean

Неазиатски сериали

Recommended Posts

Както каза един пич в Анимеса, Шанара-та има доста WTF моменти - неква се обяснява, че не го виждала 30 години, страдала и остаряла и след няколко минути я разкъсва демон :28558: :28558: :28558:

Въййй, andy11, хубаво, че го показа това - бях го изпуснал между капките. Махни, ми то от днес тръгва май? Мммм, ще се дебне къде ще изскочи по-напред. Мерси!  :emote_kiss3:

Преди време изгледах първия епизод на Колонията. Предчувствам, че иде реч за някакви извънземни, но пейсингът е доста умрЕл. Кажете, ако стане по-интересно нататък.

1 еп. на Colony все още няма суб, надявам се да станат скоро, за бг суб говоря, иначе го има в замунда.

Аз се поколебах за хънтърите, че ми звучи като Бъфи от време оно. И аз мисля да ги видя гореспоменатите. Ако някой е гледал Blacklist, ще се радвам на мнение.

Дано поне сериала за ловците на сенки е поносим, че филма бе пълен отврат. Въпреки страхотния Джейс, а този новият хич не ме кефи, изобщо не отговаря на описанието от книгата. Не мога да си представя и кой ще засенчи Годфри Гао като Магнус.

Не помня дали се изкоментира "Друговремец", но в момента го дават по АХН по два епизода събота и неделя и доста е интересен. Мисля, че дори има втори сезон който се очаква да излезе наскоро 

Нищо не разбрах от 1 еп. на Colony. Aко някой го е гледал, моля да обясни какво въобще се е случило в Америката, каква е тази съпротива, кой срещу кого се бори, че нищо не ми стана ясно, освен 

че искат да вербуват главния, всъщност принудиха го направо, да открие кой стои зад съпротивата, а жена му се оказа, че е един от тях

Нищо не разбрах от 1 еп. на Colony. 

Видях актьора от "Изгубени"  и скочих в Уикипедия 

Извънземни са завладели Лос Анжелис и вероятно цялата Земя, ама никой не ги е виждал :28558:

Извънземни са завладели Лос Анжелис и вероятно цялата Земя, ама никой не ги е виждал :28558:

хахах, то като с наште снегорини. Казват, че чистели пътищата, но също никой не ги е виждал.  :rofl:

Загледах Марко Поло 2014 г. Действието се развива в Китай и Монголия. Не е лошо сериалчето.

П.п. Новият сезон на Досиетата-Х започна доста ударно.

Ударно започна и третия сезон на Стоте,  хареса ми и 1 еп. на Second chance, чакам суб за Outsiders, другите текущи си вървят по реда.

И да не забравите да гледате Тhe man in the high castle и Into the badlands  ;)  Много ми хареса и Лабиринтът 1 и 2, нищо че е филм, сега си търся нещо подобно на него, но все не ми харесват тези, които почнах и не догледах. Дайте предложение за нещо постапокалиптично, да не е само The road, I am legend, World war Z, 28 weeks later.

Досиетата не са за мен.

Maлко зарибявка за Into the badlands

Примерно трите части на Лудият Макс с Мел Гибсън и тоя новия с не знам кой беше... Воден свят и Пощальонът с Кевин Костнър и оная глупост Книгата на Илай.

Има доста с подобна тематика та дори новия сериал Шанара всъщност се развива в подобно бъдеще...  :28558:

пс. Филмите за маймунките трябва ли да ги споменавам? Предполагам няма човек обичащ фантастика дето да не е гледал поне един от филмите дори да не е чел книжката?

П.п. Новият сезон на Досиетата-Х започна доста ударно.

И ми хареса, ама малко обърнаха палачинката с тия конспирации... Ще се гледа, това със сигурност.

Много ми хареса и Лабиринтът 1 и 2, нищо че е филм, сега си търся нещо подобно на него, но все не ми харесват тези, които почнах и не догледах. Дайте предложение за нещо постапокалиптично, да не е само The road, I am legend, World war Z, 28 weeks later.

От филмите любимите ми в жанра са 4- те серии на "Игрите на глада", 2-те на "Дивергенти", доста по-стария "Гатака".

Искам да препоръчам още един сериал Banished, така да ме е яд, че няма да има втори сезон, не е като да няма как да развият действието напред, даже аз чак като изгледах седемте еп. се сетих да проверя за кога е обявен втория сезон и доста се изненадах, че няма да има такъв.

JoJo, вясваш ли те тука още :) ела да кажеш какви  теории се ширят из хамерикански земи за финала на Ходещите ;)  никак не можах да го разгадая чия глава беше отнесена накрая.

Шести сезон на "Игра на Тронове" започва в неделя  :beer:. Гигант пред стените на Уинтъфел :o. Има ли очакващи новия сезон :es:?

Започна сезон 4 на Orphan Black;) И то доста хардкор го откриха:)

"Троновете" май ще си ги изчакам complete, така и така дочитам "Танц на дракони" и тъкмо сезонът ще я препокрие. Дотогава се наслаждавам на втория сезон на "Фарго". Не мислех, че може да надмине феноменалния първи, но ето на. Такива изпипани сериали се появяват веднъж на няколко години.   :yes:

Последния сезон на "Банши" също взе да вдига нивото, та като цяло имам занимавка, с която да си отвличам вниманието от GoT.  :lol2: