Jump to content

Неазиатски сериали


Recommended Posts

Шефе. вие сте като сектантите

 

E, аре ся, дай да не се обиждаме. :P

 

Като говорите лошо за СГ-1 се сетих за една снимка, която ми попадна вчера във Фейса. Май беше от сериала "Как се запознах с майка ви", където една обясняваше, че така и не е гледала Междузвездни войни.

 

А намерих я...

 

9cc2b525d4f6e845.jpg

 

Та и вие недолюбващите СГ-1 изглеждате така в очите на нас феновете. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм, не съм схванал, че Real Humans и Humans са едно и също... искаш да кажеш да взема да обърна внимание на шведския... не знам, започнах този, сега да се хвърлям на другия... 

Значи The Strain съм гледал само първия сезон, може, не помня, наистина. Ако пропадна толкова, че да ми се догледа просто нещо - ще му се пробвам. Имайки предвид сушата в момента - има шансове да се случи :D

 

Edit: шефе, като имаш на предвид, че не съм никак, въобще, ама хич вярващ, сещаш ли се през къде ми е за измислените богове, пред които феновете (на каквото и да е) се прекланят? ;) Това като с футбола. То футбола е религия, а религията е за заблудените. Пардон, вярващите в невидими човечета. Същото е с абсолютизирането на някакво ТВ шоу като по-по-най-най, та единственото и неповторимо :slap:  Освен кротко да свия рамене и да ви оставя да си вярвате във вашите богове...  :28558:

 

PS Баси, сега ако се окажете и футболни запалянковци... ще ям бан-а  :rofl:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи The Strain съм гледал само първия сезон, може, не помня, наистина. Ако пропадна толкова, че да ми се догледа просто нещо - ще му се пробвам. Имайки предвид сушата в момента - има шансове да се случи :D

Значи аз съм от пропадналите казваш  :lol: А толкова се бях закaхърила, че нямаш какво да гледаш.

Стотака, можеш да пробваш The tomorrow people, на мен ми е в списъка, но все го отлагам, защото е само един сезон. 

JoJo, извинявай, не съм запомнила, че си го споменала Хрониките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш късмет, че не гледам футбол и не съм от най-религиозните. :D Банът ще го ядеш друг ден.  :28558:

 

Язе не се прекланям пред нищо (освен като всеки друг български мъж - а именно пред жена си), та има си хас да се прекланям пред някакъв сериал, но че е добър, добър си е, не падам по гръб. :beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И The Last Ship отплува... Не ми харесва как си правят програмата - купчина сериали започват и завършват по едно и също време. После нова порция сериали. Кой им прави план-графика не знам, но тоя хич не мисли за хората с торентите...  :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стотака, можеш да пробваш The tomorrow people, на мен ми е в списъка, но все го отлагам, защото е само един сезон. 

Благодаря за предложението. Изгледах първа серия, но не мисля, че сериала е добър. Не ми хареса актъорската игра, особено на главния герой. Докато седеше и агента го разпитваше, той се ядосваше, а аз се чудих дали случайно не го мъчи запек с тези физиономии, които правеше. Просто ме разсейва много актъорската игра. Другото нещо, което не ми хареса е, че сериала е много плосък. Започна отникъде без да се знае кой какъв е, без завръзка някаква, интригата минимална. Някои от героите с поведение на 12 годишни. Всички имат еднакви супер сили... много аматъорско. Общо взето сценария не е много на ниво според мен. За сравнение съм гледал други подобни сериали, които са ми харесали много - "Heroes" и "The 4400" (който незнайно защо го спряха).

"The Last Ship" е толкова ромамериканизирано националистичен, че не успях да изгледам дори първи епизод.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"The Last Ship" е толкова ромамериканизирано националистичен, че не успях да изгледам дори първи епизод.

 

Уви, прав си и то много, но ако го преглътнеш, нататък има доста интензивни екшън сцени и съспенс - особено във втори сезон. И повечето актьори играят доста прилично. Само заради това си заслужава гледането.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На това и аз дори първия епизод не издържах. Май ще посветя времето си на нещо по-смислено от това да преглъщам и да чакам съспенса до втори сезон:)

 

Впрочем, пуснаха нови епизоди на "Интерны":) Имаше доволно смехория на места:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах 5-те сезона на The walking dead и толкова много ми хареса този сериал, че сега нямам никакво желание да почна друг, защото съм сигурна, че няма втори като него, добре че другия месец почва 6 сезон, чакам го с нетърпение. Но все пак трябва нещо да се гледа и реших да пробвам Supernatural, oт който изгледах 2 еп., но ми се струва някак много детски, ако мога така да кажа, та питането ми е - като цяло историята ще се върти около това да преследват във всеки еп. по някой дух/демон или там каквото се е паднало, или ще има и някаква друга интрига? Ако ще е само първото, ще е скучно, напомня ми на Грим, от който гледах 4-5 еп., толкова издържах, но не ме грабна въобще. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все се чудех за Orphan black, с идеята че ама изоообщо не е моя бира. Докато не измаратонствах 11 епизода днес, сега вече можете да ме броите и мен на клона с клонингите. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хванах Quantico по Тв-то... бях му се нахъсала преди, но премиерният епизод почти ме отказа. Приянка Чопра ми е ужасно фейк, и като държание, и като външен вид, и като акцент...  да не говорим за героинята й... Като цяло, героите не ми се понравиха изобщо. Същата история като с Последния кораб, макар че там и другото беше зле..

 

Ще видим, може да изгледам още един епизод, само защото не обичам да дропвам XD

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това The Last Man on Earth 'убаво ли е - колко му е фантастиката вътре, колко са сълзите и сополите? Да знам дали да започвам и него. Че както по-горе споменах - пропаднах достатъчно, за да гледам и втория сезон на The Strain, който май е към края си (?) (поздрави andi11 ;) ) и само с Continuum и FTWD няма да стане... Трябва още нещо образователно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На последния човек му е хуморът майката ;) Гледай го, няма какво да изгубиш с 20-минутни епизодчета. В първия сезон сълзи и сополи няма ИЗОБЩО, само цинизъм от гледната точка на човек, който се смята за незаменим. То и във втория сезон няма много място за сълзи и сополи, ама все пак почна малко на гьотере... може би са сменили сценариста. Както и да е, само един епизод е дотук от втори сезон, ще видим ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се чудех какво да гледам, Supernatural не ми хареса, изгледах и 5-6 еп. на Dominion, че бях стигнала до там преди време, но и той е скучен. Изтеглила съм няколко еп. на Heroes, но загледах един тайвански- Moon river и сега се хиля с него, че е голям образ главната, това е някакъв вариант на БОФ, ама по-забавен.

За The strain и аз не знам колко еп. трябва да са, още няма суб за 12 еп., първи сезон беше 13 еп., така че със сигурност е към края си.

Докато се рових  да си избера какво да гледам преди седмица, попаднах на този- The Bastard Executioner, видях, че има руски суб, но се чудех дали си заслужава вниманието, само 4 еп. има излезли от него май.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"The lottery", някой? Опитвам се да си отвлека вниманието с него и не е зле, има идея, интрига, фантастика. Един сезон е излезнал, не знам дали някога ще има втори - така като гледам няма да е - спрели са го, но ми хареса, 4 епизода и още ме държи желанието.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз четох много добри отзиви за някакъв нов- Limitless, макар че от един-два еп. е малко трудно да се каже.

Zoo - стигнах до 5 еп. и за по-нататък нямах сили и желание, нещо смениха първоначалната посока и се разочаровах, пък може и да греша, ако не го догледам няма да разбера  :lol:

Скоро ще почват   Древните, после отново Деръл, Глен и Мишоне, после  ще дойдат Стоте и Викингите ( предполагам), ще има какво да се гледа, зимата е дълга :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като приключих с Утопия (за съжаление вторият сезон не бе с класата на първия)...

 

  Изгледах и първи сезон на Банши. Приковава вниманието моментално с първите епизоди. Има какво да се желае, но усещам, че тепърва ще се развива и ще става, все по-заразителен. Редуват се клиширани екшън сценки с добри драматични моменти и де факто, все още не са намерили баланса, но съдейки от ревюта и коментари, бъдещите епизоди ще са далеч по-силни, та до зимата ще съм в Банши, Пенсилвания. :)

 

banshee-poster-wallpaper.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...