Jump to content

Неазиатски сериали


Recommended Posts

преди 20 минути, helyg написа:

Аз ги гледам в новаплей, вече са десет серии на инклузива, като напреднеш повече, ще видиш повече сериозни теми. Ненчо на едно място ме разрева с обяснение за пръстите на ръцете ни.

Това май беше последната серия, която гледах :D. От както съм в къщи все по-трудно ми е да включа телевизора :896767:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Геймър: убиеца на Дракони666 - финландски. Страхотен, 3 сезона по 4 епизода. Даваха го по АХN, по нощите, три поредни вечери не спахме всички у дома да го изгледаме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да е гледал втория сезон на "Altered carbon"? Първия сезон беше убиец, но като чета тук - там феновете доста го критикуват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях спрял да гледам корейски и китайски сериали, поради разочарованието ми, че ги правят толкова сладникави вече, и минах към нетфликс и амазон, та ето няколко предложения за неазиатски сериали - Sex Education, The Expanse, The Witcher, You, Carnival Row, The Boys, The Mandalorian, за тези се сещам в момента. Ако няма какво да гледате :P.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

испански - 4 сезона (аз съм на втори, но много ми е кеф)

La casa de papel !!! :es:

 

**на Нетфликс е сериала

 

EDIT: изгледах наличните :es:, глася се и за 5-ти, но ще почакам, де..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм на вълна, "Аре, бегай на Съни Бийч." :D Много се надявам лятото да забегна по нашето моренце, не съм го виждала от мноого време. Някой знае ли кога ще пускат другите серии?

Шефке, @cucyta, Покерджията нема да го каним у форума, че за нула време ще запълни форумния речник. :lol2: Думата убитак не я бях чувала от няма да ви казвам кога. :D

 

Между другото, образите от сериала изобщо не ми се връзват за работещи из Слънчака, с изключение на Ивон, но шоу да става. :icon_sunny: Ако ви се гледа сериал на подобна тематика, може да погледнете Grand Hotel на Eva Longoria. Само да предупредя, че е един сезон, не го продължиха за втори, но иначе сериалчето е супер. 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо американският
To All the Boys I've Loved Before (2018)
е корейски.

1) Азиатка в главната роля. Всъщност е американска виетнамка. (Lana Condor)
2) Имат договор за взаимоотношенията.
3) Ядат корейска храна и имат корейски маски за лице.
4) Реагират неочаквано и изненадващо на всякакви клиширани ситуации.
5) Забелязват се и незабележимите неща - това не е много американско.
6) По книга е на Джени Хан - корейска американка.

 

Разбира се, всичко това е много условно, в глобалния свят, в който всички живеят като американци, а това семейство е сякаш филмиран живота на децата на Брат Пит и Анджелина Джоли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия дни се приспивах, пардон, гледах испанския "Пирати".

Все още нямам обяснения защо си губих 10 часа от времето с него. Еднопластови плоски герои, безсмислен сюжет, повтарящи се до безкрай реплики... и тъпизъм след тъпизъм.

Сега съм почнала Parade's End.

1 епизод ме умори от скука. Кажете ми, че нататък почва да се случва нещо по-интересно от това кой с кого спал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

MV5BMmExOGRlNjQtN2FhZC00N2FjLThkYWItMzk5

https://www.imdb.com/title/tt5753856/?ref_=ttmi_tt

Това е първия сериал, в който се затруднявах да запомня/разгадая кой кой е, и кой къде е :D..., след подобното ми начало с корейското, това ми се случи само с китайския The Untamed, но там по причини разнообразните имена за един човек :D

**сериала е немски, 3 сезона, аз съм по средата :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От създателите на La casa de papel  -

The Pier

 

MV5BM2UxYmNlNDctOGZkMi00YTJhLWE3MTctZGEw MV5BYTJlYTU3MTQtZThjYy00OWUxLTkzZTQtNzhh

със същия артист в главната роля, но съвсем различен сериал, доста атмосферен и доста SOFT...... меко казано, но кея ми хареса и на мен за място за пребиваване :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз със закъснение загледах Bosch, принципно съм фенка на Джон Кори. Ама поне ще имам материал за гледане. И за Кей Скарпета да вземат да направят...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз гледам "Братя" по Нова тв. 20 епизода ги опатках за нула време. Те са и кратички. Обаче съм много впечатлена този път от българските актьори. Много сериозни теми засяга. А образите са толкова многопластови, че постоянно мислиш разни неща заради действията им. Нямам търпение вече да дойде утре за следващия епизод.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 4/24/2020 at 3:37 PM, helyg said:

Някой гледа ли бг сериалите, които вървят в момента?

Аз гледам два по НОВА - "Ягодова луна" и "All inclusive". Първият ми тръгна много трудно, но ме зариби. На втория се хиля на воля, като си имат начини да ти бръкват в душичката, въпреки простотията.

Започнах "All inclusive" снощи.:D Голяма забава, всички са опасни скици, а кадрите от нашето моренце са уникални. :wub: Няма друга такава тръпка като тази, докато пътуваш към нашето море и го видиш от колата или автобуса. :wub: 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах втория сезон на "All Inclusive" - доволен.

Изгледах и "Братя" - на косъм съм от разочарованието. Толкова да харесвах сериала, ама тоз финал по корейски ме остави без думи или с напиращото "Оти ги ручахме тез жабета". Но пък не е като да не съм свикнала с подобен тип финали. Само дето в корейските е това - край, финито. А при нас вероятно ще чакаме втори сезон. Някак не ми се вярва да го оставят така.

Сега съм се прехвърлила на "Друговремец" втория сезон, гледам някакви тв записи с бг аудио, което ме побърква. :lol: И като че ли първият сезон ми харесваше повече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчерашния хит на деня при африканците:

 

Бенджи, Закс и звездния принц

1611530405_9765903.jpg

 

 

Имаше и един руски:

Гостья из будущего (1984)

youtube

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Редувам "Shadow and Bone" и "Sex Education". От първия не съм много разочарована, щото не съм чела книгата, а във втория Джилиън Андерсън ще ме умори. Не заради нея го почнах, но тя е добър бонус :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...