Jump to content

Неазиатски сериали


Recommended Posts

На 29.08.2019 г. at 9:58, coolmimi написа:

Някой нещо да препоръча, че от месеци не съм влизала в HBO GO и се чудя кое да гледам

 Chernobyl (ако държиш да е от HBO  )

Ако не, горещо препоръчвам How to get away with murder

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 8/29/2019 at 9:58 AM, coolmimi said:

Някой нещо да препоръча, че от месеци не съм влизала в HBO GO и се чудя кое да гледам

Beforeigners

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Открих много ефектно и удобно дамско бельо. Толкова много ми харесаха моделите, че купих и за племенницата ми. Има различни цветове, а материята е просто прекрасна.

Редактирано от galinmm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

068e2c2c55b37986.jpeg

 

Тийн драма с очертаващ се особено як втори сезон. Има френски, немски, италиански, испански, холандски, белгийски и щатски вариант, оригиналът е норвежкият Skam. Аз в случая гледам белгийския.

С английски субс: :click:

 

p.s. Сезон 2 не просто се очертава, той Е жесток!

 

p.p.s. @jira, от тоя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ме забавляват телефонистките. Китайските еднополови не са ми по вкуса, обаче испанските тройки ме облещиха. И девственият ПаблиН :D

 

ff888771480de3fb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

271db6b1606e2e61.jpg

 

Като видна неспортна натура, не знам що се огледах в спортен сериал. И е само три сезона: :imdb:

 

@anito 24, гледала ли си го? Вече съм на S2 и той ще вземе да излезе най-интересния :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D Не, но нищо не се знае. Аз и за Pride се колебаех, че може да е скучен заради спортната тема, но се оказа една от най-добрите роли на Kimura Takuya.

А и аз попаднах под въздействието на The Untamed, така че докато не го довърша, нищо ново не започвам.:rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То няма и да е лесно, де :D

За първи сезон ще ти дам сийд, ама за втори и аз чакам. Хубавото е, че го има и за онлайн гледане, но е разхвърлян из сайтовете и естествено без субс. Ама не ти и трябват, добре се чува, па и не е Регенезиса :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми върви с него, остана ми на стария комп. Не ми се играе цялото упражнение отначало, а и още не виждам  линк за S4. Бяхме ли го намерили другаде, че не помня?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Shameless US :28558:, абсолютно крещящо откачен сериал, когато мислиш, че няма вече повече накъде.., те... откриват нови висоти..., преди седмица го започнахме(!), а вече сме на 4-ти сезон.., и за добро или лошо има още сезони  преведени :ph34r::lol:, в момента върви 10-ти

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой гледа ли бг сериалите, които вървят в момента?

Аз гледам два по НОВА - "Ягодова луна" и "All inclusive". Първият ми тръгна много трудно, но ме зариби. На втория се хиля на воля, като си имат начини да ти бръкват в душичката, въпреки простотията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, helyg написа:

Някой гледа ли бг сериалите, които вървят в момента?

 

Не. Ама ако искаш, може да преведеме некой :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почнах "All inclusive", ама в последствие забравих да го следя. Иначе това, което гледах беше забавно. Жената на пилешкият крал ми е фаворит, тънко пробутват и някоя сериозна тема, но като цяло е средство да се надсмеем над себе си без много, много да разсъждаваме. Ама това с по-една серия на седмица не е за мен. 

Ягодовата луна искам да завърши, че да започна да го гледам. В движение ми е трудно да следя сериали, пък и се изнервям :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ги гледам в новаплей, вече са десет серии на инклузива, като напреднеш повече, ще видиш повече сериозни теми. Ненчо на едно място ме разрева с обяснение за пръстите на ръцете ни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...