Jump to content

Twenty (2015)


Recommended Posts

spacer.png

 

Страна: Южна Корея

Жанр: комедия, драма

Премиера: 25 март 2015

Режисьор: Lee Byeong Hun

Сценарист: Lee Byeong Hun

Времетраене: 115 мин.

Дистрибутор: Next Entertainment World

 

В главните роли:

Kim Woo BinChi Ho

Lee Joon Ho (2PM) - Dong Woo

Kang Ha Neul - Gyung Jae

Jung So MinSo Min

Jung Joo Yeon - Eun Hye

Lee Yoo Bi - So Hee

Min Hyo Rin - Jin Joo

Ahn Jae Hong - In Gook

Na In Woo - Dong Won

 

Сюжет:

Чи Хо (Kim Woo Bin), Донг У (Lee Joon Ho) и Кьонг Дже (Kang Ha Neul) са най-добри приятели още от гимназията и вече са на по 20 години. Чи Хо има приятелка - Со Мин, но се интересува единствено от преследването на други жени. След инцидент Чи Хо прекарва време с начинаещата актирса Ън Хье (Jung Joo Yeon).

Вторият представител на триото - Донг У, се надява да работи като художник на комикси, но разклатеното финансово състояние на семейството му го принуждава да разпределя цялото си свободно време между няколко почасови работи. Со Хи (Lee Yoo Bi) е по-малката сестра на Кьонг Дже, която обожава Донг У.

Третият в компанията - Кьонг Дже, е първокурсник в колежа и се надява да се уреди с работа в голяма корпорация. Там той среща колежката си от по-горен курс Джин Джу (Min Hyo Rin), която проявява интерес към него и в която той се влюбва.

 

С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ

С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ 2

С АНГЛИЙСКИ СУБТИТРИ

С РУСКО ОЗВУЧАВАНЕ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От кога дебна тази тема да се появи във форума. :) Thx Najini! Нямам търпение да се докопам до филмчето, особено след като гледах участието им в Running Man, съм убедена и че филмът ще бъде истинска забава. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, да! Наистина мисля, че ще е доста забавен дори и сюжетът да не е кой знае колко оригинален. Според наличната информация в интернет премиерата му в Корея е минала, но за жалост никъде не намирам добра душа, която да го е споделила :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах, гледах, и през цялото време се чудех толкова ли е тежка кризата, че тия хубави, талантливи момчета са приели роля в такава тъпотия... Убине, Ханъре, Джуни - четете преди да подписвате бе, моля ви се!

 

За комедия е скучно, за драма - идиотско, за пародия - тъпо. Изобщо, изпитвам силна нужда от мозъчна трансплантация, понеже т'ва нещо уби последната останала ми мозъчна клетка. :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дали ще има превод и на български? 

Иначе до колкото видях двамата сладури играха заедно в The Heirs. Погледнато от трейлъра изглежда забавно, но де да знам. Останала съм с впечатление, че корейците не са толкова добри в правенето на филми. Ако някой се заеме с превод и има такъв бих хвърлила едно око. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За комедия е скучно, за драма - идиотско, за пародия - тъпо. Изобщо, изпитвам силна нужда от мозъчна трансплантация, понеже т'ва нещо уби последната останала ми мозъчна клетка. :(

подкрепям

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък си мисля, че ставаше за гледане. За един път , да убиеш час и трийсет.  Не беше много проникновен, но пък сцената където се биеха всичките в кръчмата беше много сладка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе не беше час и половина, почти два часа си беше... Не знам дали ще го запомня с нещо този филм, освен с прическата "служител в офис" и може би с идиотизма на Ким У Бин :D Девойките ми се сториха много невзрачни, на фона на убавците в главните роли, ма те бяха такива льохмани, че всъщност си подхождаха. И едва сега си дадох сметка колко всъщност несимпатична ми е Мин Хьо Рин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мнооого свежарски филм! Не ми се беше случвало да се хиля през сълзи на сцена с бой - за това принос имаше и изборът на песен. Приветствам подобен род идиотизъм! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...