Jump to content

Ore Monogatari!! (2015)


mrnkaloto

Recommended Posts

spacer.png

 

Ore Monogatari!!

 

♦ Жанр: комедия, романс

♦ Епизоди: 24

♦ Времетраене: 25 минути на епизод

♦ Държава: Япония

♦ Година: април 2015

♦ Линк към AniDB и MAL

 

♦ Резюме:

Года Такео е добросърдечен и огромен на ръст гимназист,

който прекарва дните си в компанията на най-добрия си приятел Сунакава,

популярен сред момичетата, макар те изобщо да не го вълнуват.

Как се преобръща живота на Такео,

след като спасява момиче, нападнато от перверзник?

 

:essub:

 

> Онлайн с български субтитри:  :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хареса ми. Само защо са го направили толкова грозен, горкия? Дано историята си заслужава, въпреки, че вече усещам накъде духа вятъра.  Момичето си падна по големия, а той не разбира. Но и приятеля му май я хареса, та да видим какво ще измислят, дано не е е разтягане на локуми, като в kimi ni todoke.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като изгледах сериалчето се замислих дали наистина са толкова наивни относно любовта и отношенията между хората. Мисля си как тази култура е изцяло в двете крайности, от една страна различните фетиши, шонен, яой и др. а от другата страна са двойки като в този сериал, едвам докосващи се и толкова драма за първата целувка, че чак е дразнещо. Но се оказа точно така. На една екскурзия се запознах с млад мъж, който е бил в Япония за 5 години. Поради вроденото ми любопитство го питах точно по тази тема и той ми каза, че момичетата там са много скромни и затворени, като цяло намират за нормално да не притесняват или занимават околните с чувствата и емоциите си. Много характерено било скриването с ръка на устните при усмивка или смях и абсолютната им цел за брак и връзка. Били големи работохолици и било нормално мъжът да работи цяла седмица и само за уикенда да се прибере при семейството си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прекрасно аниме, стана едно от любимите ми. :wub: Историята е уникално сладка и истинска, дано да има повече такива, както на екран така и в живота. :wub: Благодаря много за бг превода. :subs:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...