Jump to content

Boys Over Flowers (1996-1997)


mrnkaloto

Recommended Posts

42871l.jpg

 

Hana Yori Dango/ 花より男子

 

КЛУБ "КРАСИВИ МОМЧЕТА"


Страна: Япония
Година: 1996
Жанр: романс
Епизоди: 51х24 мин

MAL

AniDB


Резюме: Макино Цукуши е единствената бедна ученичка в гимназията Ейтоку - училище за богати и привилегировани деца. Случайно тя се сблъсква с най-влиятелната група момчета в училището, известна под името F4, което вгорчава нейния живот многократно. Но силната й воля й помага да устои на тормоза на съучениците й и с това тя успява да впечатли всички от групата F4, дори и самия лидер - Домьоджи Цукаса и да ги превърне от нейни врагове в приятели, че дори нещо повече...

 

Субтитри: английски, руски и български

 

:essub: 

 

Свали с :subs: :   :click:

Онлайн с  :subs: :  :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като видях темата и си спомних всички спорове, за това коя версия е най-добра-японската, корейската или тайванската и как всеки път ми се искаше да отбележа, че това е анимето :) . Дали защото първо нея гледах не знам, но всички следващи бледнеят. Вярно, старо е, но много бързо забравяш това и просто се потапяш  в историята.   Шоджо заглавията, които излизат сега са просто бледи представители на жанра, това си е класика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Докато гледах първа серия исках да видя, дали и в анимето Ханазава  Руи  е такъв какъвто Шун го докарва :). Струва ми се, че в игралната версия японците са си позволили малка волност при него ( живи и здрави да са за което )  :D . А иначе, не се спрях да сравнявам, но с Kimi ni Todoke - което, няма нищо общо , ама асоциации  :blink:  .

 П.П .Подозирам, че се повредих тотално , но гласа на Соджиро в анимето ми прозвуча почти като този на Шота . Едва ли са ги подбирали по гласове, когато са снимали филма, но не мен ми се сториха много близки 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това се казва приятна изненада! За мен тайванската и японската версии си остават любима класика. Корейската ми беше изключително досадна и вече дори не си я спомням.  Сега с удоволствие ще изгледам и анимето. Благодаря за буквите. :icon_sunny:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...