Jump to content

Recommended Posts

Аха, ясно. Чудесно тогава. Щото спокойно можем да минем и без духове за край, така добре си се развива романса между двамцата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи, докато будувах изгледах първите 3 серии и започнах 4-та. Какво да кажа, по едно време си мислех, че съм проспала нещо... изключително симпатични главни герои и поредните недомислици на многоуважаваните корейски сценаристи. Язък им за хубавата игра на актьорите.

 

 

Вместо да развият започнатото, а също да разкажат драмата, която всеки нормален човек изживява след преживяно присаждане на орган, те забиха в съвсем друга посока, че и някакъв хумор с фибичката в болницата и със загубването му по улиците вкараха?!?

Главният герой се възстанови все едно са го оперирали от апандисит, няма драма за това, че някой е загубил живота, а той живее втори живот, защото да се намери донор е равносилно на чудо. Много лековато представят нещата. А също той е болен от сърце, а не от амнезия все пак /явно двете заболявания вървят ръка за ръка според сценаристите /

Главната героиня получи най-затрогващото и романтично предложение в началото на сериала, но след като се появи в 3 епизод не ми изглеждаше на човек, който съвсем скоро е загубила най-близкия си човек, нямаше и смущение, при първата среща след обвинението в предателство, защото богаташчето подозираше именно нея, за това че всички разбраха истината, че е болен. Тя не се защити и не каза, че няма вина, за това, в което той я подозира... Толкова ударни моменти пропуснаха, нещо им куца разказа, да видим нататък какви свободни съчинения ще натворят...

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Май ще има нещо като духче! Тези корейски сценаристи едно сърце не могат да опазят!
Много съм разочарована от такъв обрат!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбрах вече какво не ми е убедително и в този сериал, за клишетата ясно, ама и героите много еднотипни обичат да ги правят, никакви импровизации /сценария е закован в строги рамки/.Главната героиня/доброто момиче/ е като светица, къде и са емоциите, къде е жената в нея, защо не мога да и повярвам?!... ами не може да те прегръщат разни хубавци, особено адвоката е доста настоятелен и с ухажването и със изповедите и ти да не реагираш грам. Същата работа и с шефчето, посрещане и изпращане по стъпалата, прегръдки, целувката в колата, всичко толкова емоционално и спонтанно от негова страна, но от нейна просто бетон.

Какъвто и да си не може да не те развълнуват подобни неща......свян, трепване, засрамване или усмивка, ами тупкането на сърцето, това напълно са го изключили от сценария поне в реалния живот е така, а тук се опитват да ме убедят, че някой може да стои равнодушен и до там. Ако главният герой се променя, защо и идеалната Ким Сун Чонг не е по-емоционална/щеше да е по-достоверна/, това е нещо присъщо за жените, а тук изобщо не и личи..

 

p.s. ако и е досаден адвоката пак има начин да покаже, че предложенията му са неуместни, но тя и това не направи/и аз имам предвид точно това, че е загубила най-близкия си човек/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не можах да разбера защо онази хубава директорка на Голд толкова мрази главния герой и какво изобщо прави в сериала. Декорация може би?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не можах да разбера защо онази хубава директорка на Голд толкова мрази главния герой и какво изобщо прави в сериала. Декорация може би?

Правеше си сметки без кръчмаря и точеше зъби за убавецо.Та. като я отсвири, как да го либи.А колкото до това, какво прави в сериала - манекенства, то е  ясно :28558: .

 

Йоне, абсолютно си права- липсва му заряд и химия на сериала, като ходещи бастуни са, да не кажа роботи.Jin Goo, внасяше емоция в началото, но като даде фира героят му- до там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какъвто и да си не може да не те развълнуват подобни неща, поне в реалния живот е така, а тук се опитват да ме убедят, че някой може да стои равнодушен и до там.

 

Може, може да не те развълнува. Че дори и да ти е супер досадно и скучно. И да се молиш "Айде тоя да се разкара по-бързо, че след малко ще му метна нещо, задето ми губи времето.". Това, че те свалят, не значи, че на теб трябва да ти трепва нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Йоне, абсолютно си права- липсва му заряд и химия на сериала, като ходещи бастуни са, да не кажа роботи.Jin Goo, внасяше емоция в началото, но като даде фира героят му- до там.

 

Смятам, че при двамата главни в този сериал нещата се получават. Няма как да стане по - бързо и чувствата да разтрептят  въздуха. Тя наскоро е загубила много скъп за нея човек. И с учудване открива, че друг започва да я вълнува, че иска да е по-често с него. Да  стои до него в тази битка и да го пази. Затова все още е толкова сдържана. При него нещата станаха по-бързо, но, без да осъзнава, той беше привлечен от нея още преди операцията.

А този, който играе лошия стар приятел. Намразих това момче заради ролята му в "Секрет". И сега омразата ми се увеличава. :28558:

Искрено се надявам, направо се моля, финалът на този сериал да не е ала "Пролетта на моя живот"! Ще бъда ужасно разочарована, ако това се случи.

Гледам сериала с удоволствие! :icon_sunny:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Йоне, извинявай, объркала съм постовете- коментарът ми ,бе насочен към този на Yamashita :) и какво не и е убедително в сериала, защото мнението ми се покрива с нейното.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що не виждам бастуни, а сладури? Не мога да кажа и една лоша дума за актьорите и играта им. Фантасмагорично, но приятно сериалче. Гледам си го с кеф. Дано само краят да не е фатален, че така мразя сценаристите-убийци!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да и на мен всички ми харесаха, даже лошия. Добре, че го гледах в няколко "извън сцени", иначе и аз щях да го намразя.

И на мен ми липсваше напрежението, което главният пораждаше с лошото си поведение в началото, но така пък по-леко изгледах сериала.

И както се казва "всичко е добре, когато завършва добре" подариха ни щастлив край. Та можем да сложим розовите очила и да се радваме на хубавото време в очакване на някой нов, този път взривоопасен сериал. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледан. Главната е жеУезна, от нея друго не мога и да очаквам. Като образ също беше доста прилична роля. 

Момъкът не е лош, ако и да не ми направи кой знае какво разтърсващо впечатление. Освен тях имаше куп познати физиономии, които много радваха с очаквано добра игра и образи. Сценарият беше хубав и до голяма степен логически издържан.

 

НО!

 

Продължавам да недоумявам как оставят на такъв нечовешки добър актьор като Чин Гу само второстепенни роли. Или той сам такива ги избира? Не знам, но това е непростимо прахосване на отличен талант, съчетан при това с огромна доза личен, мъжкарски чар. Крайно време е виновните лица да се самосезират, защото е кощунство.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах го на един дъх. Като изключим, че нещо не усетих химия между главните, всичко останало си беше на ниво. Препоръчвам!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този сериал го почвах на три пъти през лятото и нещо все се случваше, та го докарвах до половината на втора серия ..

Сега, благодарение на възродения ми корео- интерес ( виновна е Венера от Тегу) , го изгледах за три дни.

Хареса ми, главната ми е любимка, актьорът в главната роля не съм го гледала досега, но ми направи добро впечатление.

Можеше да си спестят историята с отхвърленото сърце, и без това драмата беше в излишък в последните епизоди, но.. корейска му работа- като е гарга, да е рошава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хареса ми и не си спомням да съм гледала подобен. Приятно ми напомни на една стара любима книга "Шарада" на Сандра Браун, може и това да допринесе за доброто ми впечатление, но не само. Сериалът има добри страни, въпреки някои критики. Актьорският състав е все любимци, а Kim So Yun мога да я гледам непрестанно и сигурно всичко изиграно от нея е страхотно. Jung Kyung Ho направи интересен образа на своенравния и странен "председател". И много сполучливо имитираше бащата на полицая, също великолепен актьор. Вярно, че действието беше изпълнено от клишета и парадокси, но интересът ми не спадна докрая.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като цяло ми хареса сериала, имаше си своите странности. За сърцето и чудодейното оцеляване. Двамата бяха големи симпатяги. 

Off Topic

Наистина главният имаше доста проблеми към края, не му стигаха проблемите във фирмата ами и здравето му беше доста зле. 

Така че драмата беше сериозна. Полицайката и секретаря леко разведряваха обстановката.  Главната си имаше своите проблеми с приемането на реалността. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:wub::thanks::wub:

Много ми хареса , почти цялото удоволствие от сериала получих от главният герой и неговата роля . Сладурско ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...