Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

Falling for Innocence (순정에 반하다)

 

ВЛЮБИХ СЕ В СУН ЧОНГ

 

                                   Страна: Южна Корея                                      

Също така известен като: Fall in Love with Soon Jung

Период на излъчване: 3 април 2015 - 23 май 2015

Жанр: Романс, Мелодрама

Канал: jTBC

Епизоди: 16

             Режисьор: Ji Young Soo                  

 

Участват:

Jung Kyung Ho като Kang Min Ho

Kim So Yun като Kim Soon Jung

Yoon Hyun Min като Joon Hee

Jin Goo като Ma Dong Wook (годеника на Soon Jung)

Park Young Kyu като Kang Hyun Chul

Ahn Suk Hwan като Ma Tae Suk (бащата на Dong Wook)

Gong Hyun Joo като Han Ji Hyun

Nam Myung Ryul като Lee Jung Goo

Jo Eun Ji като Na Ok Hyun

Lee Shi Un като Oh Woo Sik

Kim Jung Suk като Director Yoon

Lee Soo Ji като Oh Mi Roo

Jung Yoo Min като Yoo Yoo Mi

 

Резюме: Може ли личността и животът ви да се променят драстично след трансплантацията на ново сърце?

Канг Мин Хо (Jung Kyung Ho) изживява труден момент, когато баща му внезапно умира и семейната компания бива поета от чичо му. Мин Хо се превръща в студен и коравосърдечен човек, търсещ само разплата срещу всички, допуснали това да се случи. Но след претърпяна сърдечна трансплантация Мин Хо започва да разбира значението на истинското щастие и любов, особено след породилите се чувства към секретарката му Ким Сун Джонг (Kim So Yeon).

Възможно ли е човек напълно да се промени, и съществува ли наистина понятието клетъчна памет?

 

:essub:

 

Свали с български субтитри: :subs:  :click:  :click:  

Онлайн с български субтитри: :subs:   :click:   

Свали с английски субтитри:  :click:   

Онлайн с английски субтитри:  :click:

Свали с руски субтитри  :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първа серия много, много ми хареса. Страхотна химия и интрига между главните още на първа среща. Ще се гледа-а-а...

Ей тук малко трейлърчета и допълнителни материали :click: 

Редактирано от mrnkaloto
Покрит линк
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, то оставаше при тая десетки пъти експлоатирана тема, дето от първата секунда се знае последната, да сложат  и балъци да играят.Да, супер каст,всички ги харесвам много, но като няма интрига и очакване за нещо неизвестно, все ми е тая, как ще разкажат историята и как ще я изиграят, но най-вече, заради донора(Jin Goo) , който приключи с участието на края на втори епизод, си струваше гледането.

 

 

Кафа вече, да разтягат един и същи локум, как  сърцето-един мускул(бла-бла, клетъчна памет), ще промени мисленето, на фона на мацката, дето се влюбва в мускула отново и като разбира ,се разкъсва от чувство за вина към първия любим.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми хареса как започва.Вярно,че е изтъркан сюжета,но пък дано го представят по най-добрия начин.Малко съм разочарована,че Jin Goo,няма да играе,но пък за сметка на това всички други са повече от супер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При този каст, ще се гледа задължително! Но ще изчакам всички епизоди, че чакането е много изнервящо. Главните герои не съм ги гледала в нито една слаба роля, страхотни са; само се надявам историята да е добра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mи... любов, малко политика и кримнале, готини артисти, ще въртим белтъка няма накъде.....

:up: Ми... очквам неочакваното от героите.... :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първи епизод беше супер  :panda-145:  .Jung Kyung Ho го обожавам от Smile , You . Чудесен актьор е  :kissx:  . Имам големи надежди за тази драма  :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хареса ми това, което видях от първите 4 епизода. Независимо от познатата история, актьорите и играта им са това, което задържа вниманието ми. Всички са страхотни и се справят отлично за момента. Надявам се сценариста да не оплеска тотално нещата в последствие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надявам се сценариста да не оплеска тотално нещата в последствие.

Напълно съм съгласна - въпреки баналния сюжет, актьорите доста добре обогатяват историята! За момента ми е интересен, лек сериал..., но все пак е корейски - може да има и изненади!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да добавят в жанровете и "фантазия". В този сериал интереса се поддържа единствено от Jang Kyung Ho и Kim So Yun. Това хубаво, но понеже съм гледал други подобни сериали и е ясно, че все някъде ще ти омръзне да ги гледаш двамата да правят едно и също. Все още е интересно де, пък натам ще видим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо си прекалиха с фантасмагориите, -ай, ся- не им стигнаха възпоменанията, та и бияч го направиха.Остана само креватната гимнастика да подкара по памет

. и логично- да си спомни убиеца си,Що ли пък  него, не го чувствува - антилогично, на фона на останалото- даже къщата купи.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да,по-прекалиха малко,но пък е интересен.Тепърва ще има да си "спомня" много неща,

сигурно и убиеца ще види.Всякакви фантасмагории ще приема,само да не забъркат  адвокатчето със смъртта на полицая,защото ми е много симпатичен.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Роси, къде блееш? То е ясно кой уби полицая -

дадоха го като го прегази с колата си и отпраши.


Иначе главният е голям бастун! Много добре си играе ролята на гадно копеле!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Роси, къде блееш? То е ясно кой уби полицая -

дадоха го като го прегази с колата си и отпраши.

 

Иначе главният е голям бастун! Много добре си играе ролята на гадно копеле!

 

Видях,видях кой беше с бялата кола,но нали онзи беше  свързан с адвокатчето.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Lawandula, това, че дадена тема е десетки пъти експлоатирана, не значи, че сериалът ще е кофти или скучен. Даже напротив - може да са си взели поука и да представят историята по-различно. И наистина, не наблягат толкова на романтичната история, колкото на бизнеса.

Като цяло рядко се срещат нови и оригинални неща. То и темата за Пепеляшка е стотици, ако не и хиляди, пъти експлоатирана, но богаташ-беднячка си е адски често срещано.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да не споделя, че съм голям фен и на "бастуна" и на "адвокатчето". Такива красавци са и двамата, а могат и да играят. Ще си плакна очичките, ако ще й сценарият да не струва. :bee: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...