Jump to content
maira

Изложби, концерти и други събития от Азия

Recommended Posts

Концертът на ONF от 9 април е отложен за 1 декември. Повече информация, на страницата на Ню Медия.

Здравейте, приятели. С настоящата stay at home ситуация, ви каня на виртуална изложба, посветена на ханбока. Надявам се в бъдеще снимките да видят печат!

http://u-mode.com/hanbok

• Like 7

Много са красиви. И моделът има харизма. Очарователно. Ако някъде трябва подкрепа чрез вот, за да видят печат, дайте сигнал тук.

И аз погледнах снимките вчера... Тази традиционна дреха като цяло е доста красива и много добре са се получили снимките. Но лично мен ми направиха впечатление повече тези с късата пола, може би защото за пръв път виждам в такъв вид. Предполагам това е някакво вариация на съвременен ханбок. Или пък греша.

On 4/10/2020 at 12:18 AM, helyg said:

Много са красиви. И моделът има харизма. Очарователно. Ако някъде трябва подкрепа чрез вот, за да видят печат, дайте сигнал тук.

Огромни благодарности. Ще положа нужните усилия да видят снимките бял свят.

On 4/10/2020 at 11:15 PM, skofiild said:

И аз погледнах снимките вчера... Тази традиционна дреха като цяло е доста красива и много добре са се получили снимките. Но лично мен ми направиха впечатление повече тези с късата пола, може би защото за пръв път виждам в такъв вид. Предполагам това е някакво вариация на съвременен ханбок. Или пък греша.

Точно така, това, че е къса, е модерна варияция. Което е готино, тъй като показва че младите се интересуват да съживят традициите и да им вдъхнат нов живот!

• Like 3