Jump to content

Recommended Posts

О, да, и мен ме натъжи.

 

Особено накрая на покрива. Успя да ме трогне.

 

 

А за сериалчето съм абсолютно съгласна с теб, страхотно е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като се позамисля, OCN правят криминалните си сериали като по калъп. Винаги имаме някой гениален следовател, винаги се сформира екип за спешните нужди на полицията, сякаш нещата се повтарят отново и отново с всеки следващ сериал. Въпреки това не мога да спра да гледам продукциите им. Като пристрастена съм.

 

Много ми хареса, че най-накрая показаха от къде идва татуса на гърба на Seo-Joon. Беше много силно като изживяване, макар и да си седях кротко пред екрана. Все повече започвам да одобрявам подбора на актьорите...

 

След Bad Guys, поне за мен, с този сериал OCN отново доказаха, че могат да вървят само в една посока и тя е нагоре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Краят на 7 серия беше досадно предвидим и ненужно и глупаво жесток. Развали ми хубавото впечатление от серията и дано повече няма подобни идиотизми в сериала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласна съм, dido100.

Много хубава серия с жесток финал. Заради глупостта на началниците.

По-скоро заради малоумието на сценариста.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление, свърши! Чудесен сериал. А последната  серия беше разкошна!

 

Който не го е гледал, просто да започва. Няма да съжалява.

 

Лична оценка, която рядко давам: 10/10. :icon_sunny:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласна с Йон. И дано направят втори сезон. От OCN може да се очаква такова нещо. Имат още много за разказване.

И само не разбрах...

 

Убиха ли наистина жена ли? Или така и не се разбра?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И само не разбрах...

 

Убиха ли наистина жена му? Или така и не се разбра?

 

 

 

И на мен не ми стана съвсем ясно.

 

 

Не дадоха категорично, но по подхвърлената в цимента обувка и по деянията на прокурора да премахва хората, по-вероятно е да са я убили. Но това вече не е от голямо значение за следващите действия на екипа. Детективът реши да стане жертвеното агне, защото смята, че наистина са я убили, а с нея и детето им. И с мълчанието си ще събуди действия. Началникът им де факто разби екипа им, вместо да го използва за истински случаи на изчезнали. Момичето, въпреки ужаса, през който е минала, за да завърши полицейската академия, реши да спре да се занимава  с това. Лекарката знаеше, че всичко, което опише в аутопсията, ще навреди на детектива. Но когато удариш през калта и тинята твърдото дъно, се отблъскваш от него. Явно едва чак сега агентът се пробуди. И откриха виновния,  който беше наредил да убият брат му, а от там и цялото им семейство.

 

 

 

И аз се надявам на втори сезон, ама май няма да ни огрее.

Страхотен сериала! :icon_sunny:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...