Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

The Beauty Inside (뷰티 인사이드)

Режисьор: Baek Jong Yeol

Държава: Южна Корея

Премиера: 20 август 2015

Жанр: Мелодрама, романтичен, комедия

Времетраене: 126 мин.

Asian Wiki

 

Участват:

Han Hyo Joo - Yi Soo

Kim Dae Myung - Woo Jin

Do Ji Han - Woo Jin

Jeon Young Woon - Woo Jin

Park Shin Hye - Woo Jin

Lee Beom Soo - Woo Jin

Park Seo Joon - Woo Jin

Kim Sang Ho - Woo Jin

Chun Woo Hee - Woo Jin

Lee Jae Joon - Woo Jin

Hong Da Mi - Woo Jin

Jo Dal Hwan - Woo Jin

Lee Jin Wook - Woo Jin

Kim Min Jae - Woo Jin

Seo Kang Joon - Woo Jin

Kim Hee Won - Woo Jin

Lee Dong Wook - Woo Jin

Ko Ah Sung - Woo Jin

Lee Seung Chan - Woo Jin

Kim Ju Hyeok - Woo Jin

Yoo Yeon Seok - Woo Jin

Juri Ueno - Woo Jin

Moon Sook - майката на Woo-Jin

Lee Dong Hwi - Sang Baek (приятел на Woo Jin)

Lee Mi Do - Eun Soo (по-голямата сестра на Yi Soo)

 

Резюме:

Всеки ден У Джин се събужда с различно тяло, възраст, пол и националност. Той е същият човек отвътре, но изглежда различно отвън. Гледайки различно лице в огледалото всяка сутрин, му е трудно да свикне с това. Единствената опора в живота му е момичето, в което е влюбен - И Су, която знае тайната му и въпреки това го обича. При всяка трансформация У Джин трябва да разбере как да се върне в истинското си тяло и да бъде заедно с И Су..

 

Допълнителна информация:

Филмът е базиран на американския The Beauty Inside, който разказва за мъж, будещ се в различно тяло всяка сутрин. Beauty Inside е филмов дебют за режисьора на реклами Baek Jong Yeol.

:essub:

 

Свали :subs: :click: :click:

Онлайн с :subs:  :click:  :click:  :click:

С български и английски субтитри :click:

С руски субтитри :click: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Толкова много звезди на едно място! Не съм гледала нещо подобно досега и ми звучи доста интересно. Или вече е правено, а аз не знам, както и да е, мисля, че ще е едно от чаканите заглавия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи го гледах и останах с много приятно усещане. Много се радвам,че видях толкова добри и любими актьори на едно място,които дори и с малки изяви впечатлиха много. Разбира се,адски съм доволен да видя Han Hyo Joo,която обожавам адски много.

Определено филмът те кара да се замислиш над някой неща,като например,какво обичаме в някой. Да,вида е важен,но определено по важното нещо е душата на човека и това как се чувстваме с него. Също така как сами понякога се поставяме зад решетки заради външния си вид и пропускаме много шансове заради това.

Препоръчвам с две ръчички. А,и още нещо.Понеже дръпнах филма от Авистаз и там имаше два файла с английски букви.Дръпнах първо този ,който е качен по-рано ,но определено беше много зле качеството на буквите,така че,дръпнете по-новите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уоу! Този филм ми върна вярата в корейското кино!

Е, малко е дългичък. Можели са да се поберат в час и половина, но като идея и изпълнение е прекрасен. Заснемането също е чудесно. Супер идейни кадри видях в лентата.

Иии другият плюс  - страхотният ендинг, който се изпълнява от британска инди група. Много приятна мелодия, идваща като продължение на фантастичния финал!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

8544277Z.png

.

О, толкова много сладки муцунки събрани на едно място.  :panda-145: Верно, за по малко, ама пак е нещо  :28558:

 

Всъщност тя така и не можеше да знае кое е истинското му лице, но вярваше, че е тоя познат ни сладур в дясно. Можеше още да го раздвижат, нещо недоразумения повечко да покажат, но всъщност идеята явно бе да заложат на сърдечните неволи и терзания. Хич не беше лошо филмчето.

 

Благодаря за бг буквите, линкове за дърпане и гледане с тях има в първи пост.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми хареса като идея, въпреки че

не съм сигурна как става това да виждаш всеки ден ново лице и да го възприемаш като познато.

 

 

Интересно дали американската версия е сходна или се разминава с корейската.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересна идея и дотам! Два часа чаках нещо да се случи....и филма свърши... :slap: И айдълчетата, с по 5 - 10 мин. участие не стигат за оправдание на пропиляното време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята на филма не е нито развитието на връзката между главните герои, нито всекидневната промяна на личността на У Джин сама по себе си. Основното във филма е как нещо, което не е модерно, познато, общоприето в едно общество, се приема от същото. Доколко човек може и е готов да живее не според стереотипите на обществото и доколко може да се справи/преодолее последствията от това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така де, както казах идеята е ясна. Но все пак, тя си е чисто фентъзи, така че малко пресилено ми звучи сериозно замисляне върху ''социализирането и стереотипите" - разбираш го още в първите 10 мин., аджеба какви проблеми го очакват пича, а тормоза продължава два часа в гледане на нищото... Същият проблем с вграждане в обществото го имат вампирите и върколаците :28558: ...но поне в тези филми има действие и развитие, така че нищо ново.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Главният герой не се подлага на бича на обществото, защото остава скрит за него. От друга страна, главната героиня заедно с майката на У Джин, които са нормална част от обществото и начина му на живот, понасят в най-голяма степен последиците на това, че са решили да приемат нещо нестандартно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм много романтична личност, но този филм не ми подейства, не ме грабна, въпреки че силно симпатизирах на главния герой/герои, той ми беше най-близък и въпреки това не открих нищо ново за себе си. Да така е, влюбваш се в душата на някой, това си го знаем и е самата истина. 

Han Hyo Joo не ме развълнува обаче,  изигра си добре ролята, но нищо повече, това превъплъщение си го знаем от другите и романтични филми. Искаше ми се да видя нещо ново, филма да има скрита загадка и тези много хора, които са вплетени в него да я разплетат. Това, че най-добрия ти приятел, майка ти и любимата те подкрепят го намирам за напълно нормално..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Главният герой не се подлага на бича на обществото, защото остава скрит за него. От друга страна, главната героиня заедно с майката на У Джин, които са нормална част от обществото и начина му на живот, понасят в най-голяма степен последиците на това, че са решили да приемат нещо нестандартно.

 

Aбе баш се подлага да ти кажа. Цял живот се криеш от всички, нито нормална работа можеш да имаш, нито приятелски кръгове, и да се ожениш не можеш, че не знаеш на насрочената дата какъв ще се събудиш...Просто тук акцентираха на романтиката като ''главен'' куцуз у битието...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Криеш се, защото няма да бъдеш приет. Това не означава, че си изпитал последствията от това, че не те приемат. Просто бягаш от последствията, криейки се. Когато опиташ да водиш живот, без да се криеш, чак тогава ще усетиш бича. Виж И Су - ходи си на работа, има нормални взаимоотношения с околните, води един нормален начин на живот. Ще се повторя: тя е човекът, върху който се стоварват последиците (как и какво смятат за нея околните, как и какво да обяснява) от това, че има нещо нестандартно в живота си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това не е типичен комерсиален филм, който би се харесал на повечето зрители. Явно поради тази причина темата му е стояла толкова време без коментари.

Разбира се, не е идеален, но като идея много ми хареса. Напоследък рядко се откриват оригинални сюжети. Другият плюс е заснемането, както и музиката. Вярно е, че на артистите не е отредено по много екранно време, но самото им участие в подобен експериментален филм, е успех за тях. На мен ми направиха силно впечатление някои лица, които не бях виждала преди.

 

За бг постер има ли заявка?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз изгледах и американския оригинал, който е само 40 минути ( минисериал), но е толкова кратък, че изобщо няма време да се разгърне историята. Даже майката липсваше като пресонаж. В това отношение е по-добре да е по-дълго, отколкото да е претупано.

Аз също съм на мнение, че филмът не би се харесал на всеки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уникален филм,много силен ... самата игра на актрисата и всички тези различни лица,определено изживяваш всеки миг с тях. Преди да пусна филма бях с различни очаквания и дори тайно се надявах,че той ще остане с едно лице,но това не стана и което беше доста объркващо.Но въпреки това филма беше уникален,искрен и страхотно направен,определено са скрили шапката на онова малко американско мини сериалче,което дори няма смисъл да си пускаш.  :icon_sunny:  :cry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уоу! Този филм ми върна вярата в корейското кино!

Е, малко е дългичък. Можели са да се п

оберат в час и половина, но като идея и изпълнение е прекрасен. Заснемането също е чудесно. Супер идейни кадри видях в лентата.

Мислим еднакво Напоследък започнаха да правят доста глупави драми и този филм е глътка свеж въздух. Липсваше единствено необходимата динамика, иначе концепцията (въпреки всичките "дупки" в сюжета) и реализацията ми допаднаха. Благодаря за субтитрите!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ще оживее наново. Холивудски пълнометражен и корейски сериал по него.

Като го гледах преди година, два часа едно и също ми доскуча, даже и с ревюто от  70  мъже всякакви. Душа- любов и т.н.- ок, но мен не ме докосна, може би защото не можаха  да ме накарат да повярвам- толкова много навалица се смени, на бързи обороти, че освен фантазията с превъплащенията и героинята ми дойде измислена. Пък и корейци, дето са на първо място в света по пластични операции, да ми разправят, че външността е без значение... :282:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...