Jump to content

Recommended Posts

 

jqb8yf.jpg

 

 

 

Shine or Go Crazy (2015)

 

 

 

 

 

:forumes:  

 

 

 

 

 

Южна Корея

 

 

Епизоди 20

 

 

 

 

 

Бг субтитри:  GFotaku и mrnkaloto

 

 

 

 

 

:essub: 

 

 

 

 

 

Свали с бг субтитри:  :click:  :click:  :click:  :click:

 

 

 

 

 

Онлайн с бг субтитри:  :click:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

GFotaku премина на тъмната страна - корейските сериали.  :icon_sunny:    :kiss2:

Ама какъв чуден подбор на главни артисти правите. След Чо Ин Сонг, Чанг Хьок. В трепетно очакване съм да видя кой ще бъде следващият.  :P  :896767:

Зрител съм  :).

 

Спорна работа и на двете!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за подкрепата, милички. Вероятно в бъдеще ще дебнем за нещо ново на също толкова готино мъжкарче, като двамката по-горе, хихи. Може да подсказвате.

Преводът на втора е готов и довечера ще го накатерим. На мен пък ми се гледаше точно приказка. Нищо тежко или да ми вдлъбне тиквата от двусмислени и замотани диалози. Та ще разтоварвам аз, а мрънкащите, дето денонощно синтезират детайлите, могат да го пропуснат.  :na2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгражданке, то всичко е въпрос на гледна точка.  :lol: Но иначе и аз се радвам, макар че за любителите на аниметата, шегата ми може и да не е съвсем шега  :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То българин, доволен няма, недоволни с лопата да ги ринеш, а критикуващите и те са в изобилие, ама няма да си разваляме настроението сега.

Файтинг на екипа и приятно гледане на всички! :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво! Вече изгледах 3-ти епизод и ми е приказно-забавно и леко тъжно. Главните играят супер и се очертава купон, а се надявам и на любов и романтика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mиси за субтитрите, чаках ги с нетърпение, въпреки че не са добавени първо на този сайта, което е учудващо..?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха, вярно е, че съм октопод, но понякога рифрешването някъде става по-бавно  :i love this:

Ето и епизод 7 с български субтитри:  :click:  :click:  :click:  за който го следи. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...