Jump to content

It's Okay, That's Love (2014)


Recommended Posts

XB5ex_4f.jpg

 

It's Okay, That's Love (2014)

 

tumblr_n8h7ei2iXW1r8fifdo2_1280.jpg

 

 

ВСИЧКО Е НАРЕД, ТОВА Е ЛЮБОВ

 

Страна: Южна Корея

Година: 2014
Жанр: романс
Епизоди: 16х60 мин

Прогрес: 100%

Бг субтитри: GFotaku и mrnkaloto

 

:forumes: 

 

:essub: 

 

Свали:  :click:  :click:

Онлайн с бг субтитри:  :click:

 

Ще се качва по един епизод на ден.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ура! Тъкмо го загледах с руски суб, сега ще си догледам останалите 12 бр. с български. Благодаряяя!

Сериалът е рядко приятен, свеж и различен. Не понасям актрисата, но това го забравих още първите 20 минути.

Пък и тя си е добра актриса. С Него, то е ясно, мога да издържа 5-часов рекламен блок на ТВ-шоп, и то за един продукт. На корейски. :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти, naia, да знам, че поне един ще го гледа, макар аз да съм си за бой, че се врътках с месеци, но бях на друга вълна и не ми се похващаше. Сега леко съжалявам, най-вече, че отложих гледката с този хубавец. ;)

 

dc80d1347a32.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти, naia, да знам, че поне един ще го гледа, макар аз да съм си за бой, че се врътках с месеци, но бях на друга вълна и не ми се похващаше. Сега леко съжалявам, най-вече, че отложих гледката с този хубавец. ;)

 

И аз благодаря за превода. Отлагах го, защото се надявах да го подхванете  :28558: Разглезили сте ме с хубавите субтитри и не ми се гледаше с английски или руски.  :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също благодаря за превода! :thanks: Драмата е уникална,макар и да съм го гледала,за мен ще е голямо удоволствие да си го изгледам пак с български субки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за подкрепата, roslava!

Сега видях, че конвертиращата ми програма не е вградила буквите, ще кача клиповете за онлайн гледане отново.

Иначе качих втори епизод, за който го следи :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за превода! Приятно ме изненада, че GFotaku от анимета премина към този уникален сериал. Това е най-добрата и най-различна драма за 2014година. Ще я гледам с бг.субтитри отново, защото си заслужава: сценарий, игра, музика, природа, красиви и можещи актьори и още и още... :emote_kiss3:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, и понеже й е първи опит (ако не броим епизода в Голямата мечта, който може би я мотивира), ще доловите предимно моя почерк. ;)

Благодаря ви, момичета!  :kissx:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, няма, това беше инцидентно, щото много скърцах. И после кво направих?! Мотах се с месеци, пък сега ми е гузно и нямам очи да мрънкам.  :wacko:

Хайде, пускам трета, вградените станаха леко кофти, че ги прекарах през три програми, ама съм инат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарности за бг субтитрите. Спрях го точно на първите серии, че ме смързя да го догледам и ето сега с удоволствие ще го изгледам целия с бг превод. :thanks:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...