Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

 

 

xaomo.jpg

 

 

My Sunshine (何以笙箫默)

Страна: Китай

Също така известен като: He Yi Sheng Xiao Mo

По новелата на: Gu Man – „Silent Separation“

Период на излъчване: 10 януари 2015 - 29 януари 2015

Време на излъчване: Всеки ден

Жанр: Драма, Романс

Канал: Dragon TV, Jiangsu TV

Епизоди: 35

Режисьор: Liu Jun Jie (Boss & Me)

Субтитри: Английски

 

Участват:

Wallace Chung като He Yichen

Tiffany Tang като Zhao Mosheng

Jian Renzi като He Yimei

Tan Kai като Ying Hui

Mi Lu като Xiao Xiao

Yang Le като Lu Yuanfeng

 

Резюме: Преди седем години студентката Zhao Mosheng (Tiffany Tang) напуска Китай и заминава да учи в САЩ с разбито сърце. Седем години по-късно тя се връща, срещайки пак He Yichen (Wallace Chung) - мъжа, разбил сърцето й в колежа. Но слънчевата и наивна студентка Zhao Mosheng вече не съществува заради възходите и паденията, случили се през тези седем години. И въпреки че He Yichen сега е топ адвокат и двамата все още се обичат, седем години се намират между тях. Ще могат ли да бъдат заедно или всичко е било само колежанско влюбване?

 

 

Свали с български субтитри :subs: :click:  :click:

 

Онлайн с български субтитри :click: :click:

 

Свали Raw :click:   Свали Raw  :click:

 

Oнлайн с английски субтитри  :click:

Редактирано от mrnkaloto
Обновена
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудесен сериал. Въпреки че през цялото време имах усещането, че главния е влюбен в най-гадното мекотело, но поне красивата му любов направи сериала добър.. Би било още по-чудесно ако има превод.  :up: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди време бях започнала филмовият вариант на историята с Хуан Сяо Мин, но изгледах само 15 мин. и не знам защо го оставих за някой друг път, а четох много суперлативи за филма. И сега тъкмо се зарадвах, че ще ми е по-интересен сериала, ако преди това не съм гледала как се развиват нещата, а не се случи така,  прекалено разтеглен ми се стори и с доста превъртане успях да го докарам до 24 еп. Има доста второстепенни герои и геройчета, на които е отделено прекалени много екранно време, а честно казано не са ми интересни с нищо. Другото, което не ми хареса е тази рязка промяна в главната героиня от студентските и години и в настоящето. Все едно за две абсолютно различни личности става въпрос. Като студентка беше толкова жизнена, забавна, смела и упорите в целта си да преследва момчето, което харесва, че дори успя да го спечели. После кога се превърна в слаба, безволева патка не успях да разбера. ще се върна пак на филма с Хуан Сяо Мин, за да видя как завършва тази love story в по-кратък вариант. С горното мнение съм напълно съгласна- само силната любов на главния е възможна да спаси сериала, но за съжаление - не и при мен.

С руски суб до 19 еп., тук

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С много превъртане успях да изгледам сериала. Ако трябва да съм откровена гледах само сцените с главната двойка, защото другият пълнеж, беше много скучен. Не мога да кажа, че останах очарована или се разочаровах, защото нямах големи очаквания или претенции. Главната двойка ми допаднаха, останалите герои (скучният пълнеж) също се справиха ок но не бяха интересни с нищо и това доведе до мноооогто превъртане на сериала. Сериала не ме натовари но и не успя да ме грабне с нищо. Може би единствено романтика в мен успя да се захласне с онези мили моменти между главните. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В началото много ми хареса сериала, но след 26-27 еп. стана една досада, едно безсмислено протакане.  Не мисля, че главната беше мекотело, за мен главния беше лед и камък. Дразнеше ме с неговата студенина! Харесах второстепенните персонажи - сладурски бяха :P 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах филма и много ми хареса. Реших да си пусна сериала, за да се запозная по-подробно с историята. Първите 2 серии ме отказаха тотално да се мъча нататък с него. 

Ако поне бях харесала главните, щях да го прегледам с превъртане, но са ми тотално непоносими. Много бездарно и дървено изпълнение на ролите от страна и на двамата, особено ако си гледал актьорите във филма. Главния, сори, но колкото пъти го погледна и ми напомня на някакво маймунче - такъв е черничък и със стърчаща коса, нищо привлекателно не мога да видя в този актьор. Главната, непонятно защо е с перука и то ужасно нескопосана. И понеже е с перука в настоящето, явно по-голямата част от сериала ще е в този вид, няма начин да я изтърпя. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много искам да го гледам, но първо - няма сийд, и второ - не мога да отворя линкът със субтитрите, защото е неактивен. А съм фен на главния Актьор - много силно впечатление ми направи в ролята на губернатора в сериала от 2010г. Огън мъж е и играе много страстно, напарво се раздава, освен това не е от младичките актьори.

Някой може ли да ми прати сериала ако има начин? За превода вероятно ще трябва да помоля преводача да оправи линковете, защото няма как да се направи връзката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

съвсем активен линк за бг субтитри

 

3-ма сийдъри на разположение в момента

 

Редактирано от tikitoliq
нов линк за бг субтитри
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, aria написа:

Много искам да го гледам, но първо - няма сийд, и второ - не мога да отворя линкът със субтитрите, защото е неактивен. А съм фен на главния Актьор - много силно впечатление ми направи в ролята на губернатора в сериала от 2010г. Огън мъж е и играе много страстно, напарво се раздава, освен това не е от младичките актьори.

Някой може ли да ми прати сериала ако има начин? За превода вероятно ще трябва да помоля преводача да оправи линковете, защото няма как да се направи връзката.

aria, сменен е  адреса на сайта ни, затова вече не са активни линковете. Ето линк за субтитрите. Ще видя да помоля ъплоудъра ни да му направи ресийд. Ако не ти се чака ето плейлист с видеото в Ютуб, може да си го изтеглиш от там. Аз ползвам тази добавка за теглене на целия плейлист. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви! Заредила съм го в даунлоудса, но не помръдва, не се тегли още. Ще изчакам. Аз го тегля серия по серия, няма опция за целия накуп. За субтитрите - благодаря от сърце!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aria, като я инсталираш добавката в браузъра си има опция за теглене на цялата плейлиста. Натискаш на самата добавка горе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не тръгна сийд и от двата тракера. Явно никой не сийдва в момента, но аз продължавам да чакам. Ками, субдитрите подходящи ли са за видеата от плейлистата, има ли специфика? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 13 часа, aria написа:

Не тръгна сийд и от двата тракера. Явно никой не сийдва в момента, но аз продължавам да чакам. Ками, субдитрите подходящи ли са за видеата от плейлистата, има ли специфика? 

Не съм гледала дали са подходящи, но това е 42 епизодната версия. Би трябвало да съвпадат. Аз китайските така си тегля видеото от Ютуб. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, че ми изпратихте сериала накуп целия. Страхотен е! Изгледах го за една нощ.

За първи път виждам толкова логично действащи герои в китайски сериал и толкова здравомислещ главен герой. Този човек показа настина железен характер. А фактът, че винаги беше до гллавната и я подкрепяше без много думи и без излишни драми, много ме радваше. Интересно пресъздаване на чувставта му имаше, защото беше сложен характер на сложен персонаж. Актьорът много си го бива, за пореден път се убеждавам, че е голям талант. На мен ми беше интересно, не ми доскуча историята, а и добре беше заснето всичко, имаше логика и приемственост на действията в сериала.

Off Topic

Някой беше писал, че главната от жизнерадостна и напориста студентка се превърнала в мекотело без характер като минали 7-те години, но подчертавам, че не съм съгласна с това твърдение, а по-скоро за мен тя беше станала прекършена и наранена, след случаят на баща й, на майка й, раздялата с мъжа, който обича, мизерния живот в Щатите и последвалия развод /страдаше, че е разведена жена и се срамуваше/. Реално имаше обяснение защо като върастна тя беше плаха, нерешителна и мълчалива жена. То и това се промени от един момента нататък, защото почна да се усмихва след щастливия семеен живот с гавния, но както се казва промяната саваше бавно и според броя на епизодите. Аз ги гледах накуп и ми беше лесно да ги съпоставям, защото бързо го изгледах.

Култов беше моментът, когато главния герой ухапа жена си. Някак си след всичко рационално, трезво, овладяно и логично, изведнъж показа и човешки страсти и слабости. Ще го помня този момнет дълго, защото беше добре изигран и чудесно показан.

 

 

И само дописвам, че сериалът има и недостатък - лично за мен имаше безмислен ретроспективен последен епизод, в който бяха само спомени и мечти /имаше и интересни нови моменти, но бяха твърде малко като процент/. Буквално разтегляха лукуми и запълваха екранно време с безмислено повторение на случки в рамките на епизода. За мен беше ненужно, подобен финал разваля останалата стегната част от сериала. Не разбрах защо 32-ия епизод трябваше да е такъв, приличаше на направен и привнесен от друг екип, сякаш нямаше идейна връзка с останалите 31 епизода. Странно беше, защото останалите 31 епизода бяха много хубави, стегнати и логични.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След чудесния филм, и сериалът хваща здраво - романтика до дупка с добри актьори. Само да не беше тая идиотска перука на Тифани до средата на сериала, беше се е впила като пиявица в нея :D Уолас беше на висота, както винаги естествен, неестествено естествен за китайски актьор в сериал. Нанеговие фон чак Тифани се представи съвсем прилично.  А моделката и фотографът бяха много сладки. Много приятно сериалче.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...