Jump to content
maira

Красив - Секси - Завладяващ - Талантлив - Най.

Recommended Posts

Подбирала съм ги по-хубост, а пък в сравнение със Саня Борисова що Елен Колева и Виолета Марковска да не са актриси  :28558: . Първите три ги гледах в  Шивачки ( едно странно творение) и освен , че Александра ми и слабост - много е хубава и чаровна :) , Марковска ми стана антипатична, а Елен Колева беше едно наивно, невинно безпомощно момиче - точно с погледа го докара.

Теодора Духовникова е друга бира. Жена от всякъде и то твърде красива жена . Гледах я за пръв път на Дървото на живота - освен , че е красива играе и то добре. В театъра не успях да я възприема - ролята и беше на невзрачна, грозновата жена със силен дух и бистър ум . Невзрачна и грозновата - не ми се получи, а пък и как

Image_5196205_126.jpg

В "Гарван" беше разкошна. И по принцип я харесвам като излъчване. А ония невинните, аха да сложат бяла панделка.... Т'ва сме го обсъждали вече :D

Бях забравила как ми действа гласа на Ичихара Хаято  :i love this: , невероятен тембър има тая запетайка - стига ми само да говори и повече май не искам от него на екран  :896767:

1263702447.jpg

gnj0911250505009_p2.jpg3b22eecb7af41b7aeba837465b0d614e.jpg

• Upvote 1

Най-сексапилните, според мен, ги няма :) но и тези са много прилични :))))))))))))))))))

• Upvote 1

За да не си мислят хората, че във форума харесваме основно ъъъъ "момчешка любов"... 

Понеже някои от нас не я харесват :).... 

А и като поздрав за Матрим :)

Един Тайванец? Канадец?

Godfrey Gao.

Wedding Bible      
Min & Max 2015      
Legend of the Ancient Sword 
  2016 Zhang Xiao

Knights of the Zodiac
2017 Xia Yize

215c371e3fada70c57fa37634cd7318f.jpg

Godfrey-gifs-godfrey-gao-35800370-500-28

Изкусителен поглед, Майра :)

• Upvote 1

Ако ми позволите да допълня, въпросният симпатяга е в каста на  The Mortal Instruments: City of Bones . Просто там го видях за сефте, но ми направи веднага впечатление.:D

• Upvote 1

Е как няма да направи впечатление, питам се :))))))))))))).. Направо го прогаря :)

Хибридите са така :) Взимат най-доброто отвсякъде :)

----

И! Очкавайте скоро новата тема на maira за красивите мъже! Имам впечатления :)!

Може да сте си мислели, че не може да има такава нова тема след наличието на тази.. ама Измислих го :). Ще има още една:)

• Upvote 2

E, Майричка, за да съм пределно честна, трябва да отбележа, че и блондинчето ми хвана окото. ;) Люшкам се в крайности от време на време...:P

• Upvote 1

Даааа, достигнахме и до класациите за най-красив актьор на 2017, където Шун Огури липсва... не споменавам други разни...

Тук

Видях класацията и даже гласувах. Maira споменаваш че Шун липсвал, предпочитам него пред един друг от класацията.То Ямапи са го сложили, но поне да бяха сложили и любимецът ми Каменаши Казуя само това име ще спомена.Иначе резултатите  като ги видях са приемливи.

• Like 1