Jump to content

Красив - Секси - Завладяващ - Талантлив - Най.


Recommended Posts

Зли,сте вече, зли - не мога да ви смогна . Започвам с последното : не ми пипайте  Междузвездните войни , моля  :) .

​А сега да се върна на темата ( и тази отдавна я опропастихме  :28558:​ ). Та Ксе как можа да навреш на едно място София Лорен и бездарната ( за това никога няма да отстъпя ) старлетка Бардо  <_< . Бриджит и Мерилин да се сравняват го разбирам и двете са видни старлетки, едната се пъне да е повече ,другата е може би перфектната украса - не зная - и двете твърде малко съм ги гледала и за двете ми е все тая. Реално за Мерилин съм гледала няколко филма, даже и някакво документално, та те са ми изградили представата , че тая жена грам не може да играе , направо се шашнах като попаднах на филм с Мерилин - не го догледах, но не очаквах, че е прилична актриса - така де друга представа имах - за некадърие  и тотална неподправена бездарност . Бардо поне с мен няма късмет, първо бях гледала София Лорен ( има си причина жената да е световно известна ) и после Бардо- не разбирам как изобщо е била толкова известна. Някога по БНТ даваха разни стари филми, а преди това разни почти документални за някой от актьорите - така се запознах с Грейс Кели. Интересно ми беше  да гледам за живота й до оттеглянето от киното, но като изгледах филм с нея си умрях от яд, тая жена не е трябвало да спира да играе. Сигурна съм както за Катрин Хепбърн , че щеше да ми е приятно да я наблюдавам и дори и във старостта й да има какво да даде на киното

 

20089.jpg

 

. Сега е време да извадите камъните, но аз Чарлийз не я харесвам, просто сякаш не я виждам. Не отричам качествата й, но не мога да я възприема на екран само  чудовище я възприемах като повече от маска. Играе момичето, това трябва да си идиот да й го отречеш и все пак си ми остава много чужда.

С жените актриси, аз поне съм по-зле и от мъжете - трябва да ми харесва като жена и излъчване и са много по-малко тези, който обичам и гледам заради таланта им.

От западните актриси, обичам много Натали Портман - първо завинаги ще си остане хлапето от жега - пример как се запълва качествено малко екранно време, второ тя е от онези актьори, който на върха на славата си се снимаха в разни проекти на независимото кино и пусто харесвам как изгражда образите. Новите й филми почти не съм ги гледала, но определено е причина да гледам филм  :) . Заради красотата, изящество и излъчването много обичам тези две девойки :

Идеала ми за красота

index.jpg и много нежното момиче dilemma-winona-ryder-photo.jpg

 

Не смятам да се оливам, но без идеала ми като актриса, излъчване и човек няма как да мина

maxresdefault.jpg


 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кева, това накрая, с Цветана Манева, ме разби! Тъкмо търсех нейна снимка   :rolleyes: Исках да е от "Медея"  на Любев Гройс в Пловдивския театър. Това й е коронната роля. Но, уви...  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Което не се променя, не може да оживее и порасте... и с темите е така :)

От фаталните източни мъже минахме към знакови дами, и няма лошо... // ЪЪЪ Междузвездни войни, ама без Натали, моля, приемам само 4,5,6 за Златна Класика...

 

Ще ви предизвикам с усмивката на една французойка, ултра неизвестна на фона на Примите,

s___cm___yolande_folliot___1___d_121252. 

Yolande Folliot от Венеция през зимата...

 

 

Пък ето и една друга любимка от нашенско. Ъ, моя любимка, де...

624-400-kojna-ruseva.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

-po-sledite-na-kapitan-grant-yavor-milus

 

Явор Милушев като индианеца Талкав в кадър от "По следите на капитан Грант" (1985), по романа на Жул Верн "Децата на кап. Грант".

 

1_13473351.jpg...и като Яворов.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кева, абсолютно споделям за Катрин Зита Джоунс - и за мен е най-красивата жена на екрана (особено в "Маската на Зоро"), която съм гледала (сега вече покрай мъжа си поувяхна, но пак е красива).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Майра на войните 1 и 2 - особено втори епизод - не са правени, те започват от 3, а 4,5 и 6 са велики  :na2: . И като сме тръгнали на спор, харесвам Койна , но над нея е Стефка Янорова - просто много и стой да играе жена със силен характер и добре де, много си я обичам

600full-stefka-yanorova.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

p_14909.jpg

ХЕЛЕНА БОНЪМ КАРТЪР - страхотна дяволица.

Старата келтска кръв крещи от всеки неин образ.  Българският й аналог е Стефка Янорова..

0000274289-article2.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз малко със закъснение явно се включвам:) За френския съвременен fatale много ме израдва... Милен Фармер:) В "Джорджино":

 

mylene-farmer-1993-etienne-george-tourna

 

Натали Портман все я сравняват с Кийра Найтли (откак са си дублирали в "Междузвездни войни") и често казано моите симпатии са на страната на Найтли. Заради "Домино" и много други филми, които наистина си струват (в това число не влизат разни карибски пирати и друг булшит) и заради играта й. Има страхотно присъствие на екрана и си подбира проектите (като изключим най-касовите, щото кой би отказал тези пари?). Хич не отричам факта, че ролите й неизбежно се обръщат в по-cute страна, но поне прави нещо с "кютнеса" си.

 

tumblr_n18y5wGJdL1sa9du0o1_1280.jpg

 

Катрин Зита Джоунс я помня още от шехерезадските приказки:) Беше най-неотразимата Шехерезада на света;)

 

Уинона Райдър е красавица + талант, освен това участва в един много хубав филм, в който и мейнстрийм Анджелина е по-разпасана (Girl, Interrupted).

 

still-of-winona-ryder-and-angelina-jolie

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Русалката ми е стабилна, почти всичките й по-стари филми съм гледала и много от тях харесвам до ден днешен или по-просто казано Уинона Райдър е от онези, който обичам безусловно. Анджелина Джоли - не я харесвам, обаче я уважавам и за мен Джия си остава най-добрият й филм. Изигра си перфектно героинята и до до степен, че не мога да си представя друга на нейно място 

 

1371539243_dzhia.2.jpg

А за Катрин Зита Джоунс (най-отговорно го заявявам) в следващият живот искам да изглеждам като нея за да се гледам и да си се радвам колко съм красива. Не мога да отместя поглед от тая жена, чак боли да я гледа човек. Кийра Найтли я харесвам има видима прилика с Натали Портман , която обичам и се дразня на сравнението на двете. Не ми се иска едната да измести другата, реално и двете ги обичам на екрана, могат си го момичетата, но ако трябва да избирам гласувам за Натали. Апропо Кийра е далеч по-красивата версия, но излъчването на Портман по-силно ми въздейства .

От доста време искам да словоблудствам по темите, който засегнахте, обаче все си мисля, че мястото за това е една друга тема и тук се ограничавам предимно с картинки.

Ето и малко любими актриси

Невена Коканова - може да не е най-талантливата, дори не е най-красивата, но е жената с най-силно изявената аристократична осанка 

Nevena_Katja_195_12.jpg

Ашли Джъд- обичам тази жена и много ме е яд, че залезе безславно. Твърде малко филми остави и някак си мисля, че далеч повече може да даде на коното

b459a2110.jpg

Любимото хлапе, което може би не се разви като хората, но все пак не е късно е Кристина Ричи

rusalki_3.jpg 

24471_5635_1290600928.jpg

 

И позора ми - дет се вика Да напуснеш Лас Вегас не стига, но обичам Елизабет Шу- много сладка усмивка има и едно такова невинно и добродушно излъчване , че ми е е взела сърцето 

 

5df552d9690.jpg

 

П.П за утрепване съм, забравих моя огромна слабост, жената с най-хубавият тембър

Деми Мур kinopoisk.ru-Demi-Moore-503603.jpg

А и е красива , винаги ми е било приятно да я гледам, а гласът й - обожавам го :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее, не е честно късно вечер да ме връщаш на "Светецът" и любимата роля на Вал Килмър!!! И на Елизабет, впрочем. Да ме прощавате! Нямаш милост, момиче!

Като споменах любим филм от детството, та се сетих за "Гарванът" и онази ми ти фатална (уви) роля на Брандън Лий...

В този ред на мисли, цялата екранизация на "Много шум за нищо" с Кенет Брана, Ема Томпсън и... кой ли още не... и лошият, лош Киану...

От де тръгнахме, къде се забатачих...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле Спиди, няма друга като тебе - не си човек направо  :icon_sunny: . Не очаквах, някой да познае , от кой филм е кадъра с Елизабет. Не е тайна, че Килмър  ми е любимият актьор. Не смятам, че в Светецът му е най-добрата роля, но от всички филми, който съм гледала той ми е най-любим ( а Бог ми е свидетел много добри филми съм гледала - пред тях Светецът не струва, но го обичам - гледала съм го над 50 пъти и ми е много трудно да не си го пусна пак ). Не стига, че ми позна кадъра ама продължи да размазваш с Много шум за нищо :icon_sunny: - от известно време се одържам да не го гледам пак. После Гарвана , на инат изгледах сериала само и само за да си докажа, че е на светлини години от филма......Малко е за другата тема, но има актьори, който не се най-добрите в професията ( даже могат да минат за откровено бездарни ), но ги обичам безусловно, остаряват, надебеляват....и аз пак ги обичам. Тези двамата винаги съм ги обичала много и това няма да се промени, независимо от това , което правят 

file388.jpg и2110865912.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама как няма да го позная, гледала съм го сума ти пъти... и за Шума важи.

 

Няма да се разберем така, мислех да спя, а с последния кадър ме запрати при бесния малък брат на Робин Худ и маймунския крал от Untamed heart! Не е честно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не си пуснеш Робин Худ - не се признавам за виновна. Ех тоя малък брат, заради него и само заради него съм гледала десетки пъти филма .

А за сладки сънища :

s3893f84070b7d6e37b1447cdb0c679dc9b13d1c

Видях , че съм забравила и друга любима жена. Мариса Томей 

1000224427.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Открих Вал Килмър за себе си и за цял живот в "Уилоу".

 

willow.jpg

 

Той е особено горд с индианския си произход и от пръв поглед си личи, че е потомък на чироки. Харесвам го навсякъде, дори в откровено слаби филми, какъвто беше сниманият в България с българско участие "Двойна самоличност".

Вал Килмър на Софийската гара.

double-identity-4-nick-spends-much-of-th

 

actor-celebrity-look-alike-historical-fi

 

Никога няма да го забравя в ролята на Джим Морисън в "Doors". 

Вал Килмър и оригиналът - Джим Морисън.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леко лично и лирично отклонение  :blush:

 

 

 

Много обичам Килмър и всичко написано е от фен, да се има предвид. Вал Килмър е може би актьора, който много трудно възприемах. Бях на може би 4-5 години когато в нас се появи Топ гън- филма, чрез който открих, че имало актьори и друг тип филми, а не само “Жан Клод, Стиван Сегал и подобните им и може би заради това до ден днешен ми е слабост ( Русалките и те по тая линия), но да не се отклонявам. Типично детска реакция , но намразих Килмър заради филма, във втори клас почти насила изгледах Тумбстоун  , проклетата кабелна периодично го повтаряше- всеки път го гледах и все мрънках. Трудно ми беше да преживея, че Килмър макар и второстепенен герои изнася филма - историята на филма не е за Док Холидей, обаче точно той е гръбнака на всичко. Странно , но не се сещам за друг филм  където вторият да измести главния и да по пилее така . Много, много силна роля на Килмър и много голяма лична драма, понеже тоя нали го мразех - грозен, студен  и противен  :wacko: . Самият Тумбстоун - периодично ми ставаше мъчно за него( а и продължава да ми става ) и си го пусках. Естествено как филм с Вал Килмър ще е сред любимите ми, няма начин. Истински романс не се брой , понеже Елвис там почти не се вижда  :ph34r: . От жива предпазливост избягвах Килмър, нали го мразя, а пък покрай Майкъл Метсън бях гледала един ужасно скучен и отвратителен филм и естествено обвиних Килмър за това. Гледах Уилоу понеже е приказка, а мразя приказките - хареса ми и то много. После и Батман, при положение, че едно и две не ги харесвах, едва преглътнах факта , че третият ми харесва и то много, а освен всичко и Килмър пак е на ниво. Влюбих се в Светеца, Жега и Дорс. Обичам групата, но след филма я обикнах в пъти повече и сега феновете на групата могат да псуват на воля, но Килмър е по-добър Морисън от самият Морисън . Втората му най-впечатляваща роля  !

Често се правят препратки към холивуд във форума - какво могли или не могли на запад и видите ли колко са зле. Но на запад участието в откровено слаби и посредствени филми може да прекрати кариерата на иначе талантливи и способни актьори- Ако Харума Миура е американска млада прохождаща звезда, едни Титати завинаги го погребват- нито критиката, нито зрителите биха простили подобно участие. Вал Килмър в повратната точка на кариерата си взе, че се самоуби с Червената планета, а според мен и с проглеждане. Имаше избор да продължи да бъде поддържащ актьор и да се снима с големите или да бъде главен в съмнителни филми. Ако това беше началото на кариерата му, би могъл да си позволи слаби филми, но не в средата - потъна. Изчезна, загуби се. Много яд и бяс предизвика в мене, аха да ми мине, все пак продължиш да му гледам филмите сред тях се намериха и добри, макар и неизвестни. Получи отново своето касово участие - в може би най-слабият филм на Оливър Стоун , но докато Вал Килмър участваше филма се крепеше . 

Идиота му с идиот, от години не е получавал роля в касов филм - което означава известен, което е шанс за завръщане  и той да го пропилее в Дежа ву Килмър прави може би най-слабата си роля - ужасен, посредствен, безличен - ето за това съм му най-бясна. Този човек може да играе, на моменти го прави дяволски добре, но когато има възможност да спечели повече роли и работа я пропилява и отново отива в девета глуха  :huh: . Какво като след това е перфектен в Felon, какво като самият филм не е никак зле, напротив - колко хора са го гледали и колко хора са му обърнали внимание. Не се сърдя за всички недоразумения в който от време на време участва ( не гледайте филми в който Слейтър и Килмър са заедно  :blink: ) яд ме е , че пилее възможности и съсипва таланта си. Тъжната истина е, че остаря една голяма и не сбъдната надежда на американското кино, а можеше и друго да бъде , затова обаче си е виновен той. Чарли  Шиин стана наркоман - залезе, Робин Даунинг джуниър - наркотици , Патрик Демси - любимата романтична „звезда“ - сатана наркоман, изчезна от киното, Брендън Фрейзър - младата надежда се самоуби с подбора си, Матьо Бродерик и той така ( макар винаги да съм се съмнявала в качествата му ), а Вал Килмър с кариера във възход я срина най-безсрамно  :mad: , как да не го е яд човек  :mad2:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филмът, с който аз забелязах Вал Килмър беше Строго секретно Вероятно не е известен на повечето от вас. Много забавен, музикален филм!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кева, много хубаво си описала емоциите си към персоната на Вал Килмър :up:, но отказвам да се съглася с теб. Той е много повече от обичайна холивудска звезда в своя тъжен финал. Филмографията му е впечатляваща - между 80 и 90 заглавия от 1984 г. до сега, а аз съм гледала около десетина; има световни награди и куп номинации. Бил е блестящ студент в Джулиард, откъдето се изстрелва директно на Ню-Йоркските театрални сцени, за да изиграе блестящо Хамлет още на 23 години! Известен американски кинокритик го нарече "актьор-хамелеон": "забележителен актьор, чиито брилянтни превъплъщения съчетават външност и интелект; който играе широк диапазон от роли толкова съвършено, че всъщност е неузнаваем в различните филми. Актьор с неоценен талант".

За него обаче се говори, че има отвратителен характер и е способен да отрови живота на всеки режисьор. А основна причина за конфликтите му, е изключителната му прецизност и пунктоалност, по отношение на образите, които създава и нежеланието му да приеме други тълкования, различни от неговия прочит. Килмър отдавна не се нуждае да подгрява своята известност и може да избира филмите,, както и режисьорите, с които снима.  

Ха, освен това, не мисля, че е грозен. Мисля, че е уникално красив и супер секси, по свой си уникален начин. Напоследък малко понатежа... :cry:  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...