Jump to content

Красив - Секси - Завладяващ - Талантлив - Най.


Recommended Posts

Пропуснали са последният стадии  :)

 Въпреки недоволството, дразнението, липсите, недоразуменията , стадии на развитие и прочие, истината е, че не можеш  без тях  :) 

Проблема не е в слаботелесността на япончетата, а в липсата на мъже в индустрията им. Продават деца и подхранват много ниски , мерзки страсти и изобщо не се стремят да осъждат превръщането на малолетни и непълнолетни в сексуални обекти . За пореден път призовавам да не дълбаем в тази страна от „културата им“. Не разбирам отрицанието, а още по-малко опрощението й, нито затварянето на очи или как филми разни филми на видни тайландци обират награди и възхищение .

 И като съм почнала да съм зла  :) . Те корейчетата се опитват зорлем да докарат европейска визия и какво ли не правят за да го постигнат. И лъха на фалш и то почти във всичко до което се докоснат  :unsure: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@daneto :)

Благодаря за мускулите :) Беше освежаващо да ги видя.

 

@Keva O'k :)))))))))

Първи етап: Зарибяваш се със сериал от Корея или Япония и почваш да търсиш подобни неща. / Сериалите, гледани до момента, ти изглеждат плоски и неискрени.

Втори етап: Научаваш имената на любимците си и гледаш всичко с тях.  / Не можеш да гледаш повече сериалите на други страни

Трети етап: Научаваш няколко сценариста и режисьора, понеже любимците често се продават в кофти проекти. / Всички не-азиатци ти се струват груби и дебели.

Четвърти етап: Започваш да се дразниш на еднаквостта, пропагандата и клишетата./ Някои актьори започват да ти изглеждат мазни/изкуствени/женствени/еднакви

Пети етап: Търсиш нестандартни актьори/режисьори/проекти. / Гледаш сериалите на другите страни, които си изтървал и цъкаш с език.

Шести етап: Превеждаш за любимците си и се опитваш да наричаш всичко тяхна култура. / Вече далеч не всички азиатци ти изглеждат интересни и красиви.

Седми етап: Избираш фаворитите си от Азия за вечни времена. / Приемаш, че азиатското кино е част от световното такова...

Осми етап: Въпреки всички отрицателни неща, истината е, че повече не можеш без Азия.

 

duel12.jpg

 

@Korea 

Въпреки че начинът, по който процедират с хирургическите намеси ме ужасява, не мога да не уважавам поне малко постоянството им и огромните положени усилия. Честно, от тази тема най се втресох от операциите на Ча Сън Уон, благодаря на човека, който ги постна :). И не за друго, а понеже той си е бил ок и в двата случая, т.е. не разбрах за чий му е от Джон Траволта да става на Джони Деп... И каквато и да е причината, и независимо от резултата на операциите, кореецът е голям актьор...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-сетне попрочетох какво се е случвало в тази тема :28558: Ето ви един понаблъскан японец - Ито Хидеаки:

 

1408440416-1630924200.jpg

 

Като цяло в родината на сумо-борбата не държат толкова на западни хубости като плочки и големи бицепси - повече се котират "жилавите" мъже. Рядко някой с азиатски-тънка костна структура ще си даде зор в Япония да блъска "за маса";) Бодибилдингът им се свежда основно до "колкото по-тъничък - толкова по-добре":) То и държавната политика е такава - налагат се санкции за по-широчки талии ;)

 

А от чисто физическа гледна точка - плочките не са показател за кой знае какво, освен че тлъстинките са сведени до минимум, а мускулите - напомпани като обем до максимум. Това не задължително означава, че тези мускули са по-силни, отколкото ненаплочените на някой видим анорексик или на някой леко зашкембил се чичко. На много състезания по кикбокс или муай-тай ще видите "глисти" да сгъват надве разни мъжаги, яли "нацепин" :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нинджите трябва да са слаби и лекички, иначе как ще се крият по ъглите и ще тичат по керемидите :)

Според мен има няколко причини защо сред японските знаменитости не се забелязва чак такъв релеф.

Първо - те наистина имат по-лека костна структура от корейците. В чисто исторически план често са били подигравателно описвани от комшиите като дребен народ. Обаче през последните десетилетия, и те като повечето нации са дръпнали нагоре.

Второ - нямат казарма. При корейските звезди се забелязва рязък скок на снимки под душа след излизането от казармата. Известните надали ще ги хванат да бъркат в баките със супа и да чистят казармения кенеф, нито пък някой от тях ще тръгне да прави военна кариера. Отварят им се чудни две годинки, в които да оформят бицепси, трицепси и пр.

Трето - при японците яките мускули по принцип не са особено на мода. Освен ако не си бахти атлета, най-вероятно си бабанка. Правилно показахте EXILE като пример. Те са група силно ориентирана към ар ен би. При корейците също ми прави впечатление, че колкото повече "черно" навлиза в музиката, толкова повече мускулна маса се трупа. Така се котират и по-добре на западния фронт. Пък и мога фланелката да си заложа, че 50% от ясно изпъкващите плочките по клипове и фотосесии, са заслуга на гримьорката.

Четвърто - фитнесът е скъп и не е навлязъл така масово. Спортове като кендо, карате, айкидо оформят съвсем по друг начин тялото. На мен ми направи впечатление, че най-разпространен е джогингът. Направо са фанатици. По всяко време на деня можеш да видиш някой да припка по алеите, за да се подготви за масовия маратон. Всъщност шоу програмите на Джонитата например, са физически много по-натоварващи от всички концерти, които съм гледала. Помня, че и нашият Данчо Йовчев бая се беше озорил в някакво нинджа състезание.

Едно обикновено търсене в гуглето на японци + мускули ми показа сума ти културисти, фитнес маниаци и един Яполон дето се плацика с впит бански из плитчините. Така че, ако рекат да правят мускули, могат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хммммммммммм

Значи това с мускулите да го запишем като културна особеност :)))))). Т.е. корейците имат мускули и си ги харесват, а японците, дори когато имат не си ги харесват :))))..

Честно ако ми пукаше чак толкова за мускулите, вместо филми и сериали щях да гледам неща като това:

http://youtu.be/BJwShlm6Knc

и да се чудя кои мускули какви са.. Но сега истина е, че плочките добре могат да украсят екрана понякога... а също и че липсата им не е фатална, ако харизмата е на линия...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле, аз макар от доста години да съм фен на азиатските филми (и преди съм писала тук, но не можах да си възстановя мейла/паролата), съвсем не се бях замисляла, защо изглеждат различно, преди да видя горния клип за мъжката красота и че си правят double eyelid surgery. Ужасттттт

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес вместо да си пиша отчета аз чета тук. Та за мъжете първия тип, който ме накара да му изгледам всички сериали , които намерих и някои изтърпях само заради неговото участие беше: Gong Yoo (Конг Ю)

А иначе както казва Кева:

 

Обикнах го като дядо, но когато открих, че е бил и красив млад мъж ми стана тъжно, че сме се разминали във времето  :28558:

8x10_Robert%20Mitchum.jpg



Какво направих сега? С този сайт леко не се разбирам. Та Робърт Мичъм е бая назад живял, но си е останал  секси независимо от възрастта. Нямам на идея някой гледал ли е нещо от него , но си заслужава  Ветровете на войната

Редактирано от mrnkaloto
Айде покривай ги тия линкове най-после де!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По повод че току що понахраних в друга тема ринопластиката на Lee Jong Suk - наистина добър актьор, талантлив, с добре развита мускулатура, висок, може да се каже и завладяващ (поради актьорската му игра) - ама тоя лепнат на фейса му нос все ми бърка в очите в геометрична прогресия с всеки следващ епизод:( Гледаш го като фигура, жестове, мимики и излъчване - мъж. А в лицето - я женско sweety, я сбъркала с хирурга леля. Ако не ме кефеше толкова как играе, нямаше да му обърна внимание на фалшивия нос. За жалост няма прилична снимка в нета в естествения му вид, така че тази ще е:)

 

Lee-Jong-Suk-Plastic-Surgery-e1420871991

 

Покрай безумния му нос го подозирам и в сипване на филъри в джуките, но с оня оригинален дъкфейс трудно бих могла да направя сравнение. Просто ме дразни в ролите си, че изглежда очевадно неестествено, играейки персонажи, които няма как да са се подлагали на скъпи хирургически интервенции - ученици, бедни младежи със сериозни грижи... Направо ме е яд как странното му лице разсейва зрителя от наистина добрата му игра. Освен това не знам след 40-така какви точно персонажи ще може да играе, защото тая миличка и изкуствено чипоносост подхожда само за герои-красавци на под 30:(

 

Аре едно за плакнене на око, тяло + чар:

 

large.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо мислех да си кажа думата по темата "Красив - Секси - Завладяващ - Талантлив - Най" и  като стигнах до края, се оказа, че  тя се е превърнала в нещо друго. Здраве да е!  :bee: 

 
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Matrim, върни я обратно (темата), така както смяташ, че е трябвало да бъде..

Ако снимките ти са хубави, няма да остане незабелязано :).

 

@kcekce, темата за женствеността в мъжките образи в Азия си заслужава нова тема направо, но ако ти се обсъжда тук - за мен ще бъде удоволствие. Общо взето спомням си бая коментари по форума, в които някой се оплаква, че трудно различава мъжа и жената в по-отворените исторически или общо дългокоси продукции. Айде тук таме има подсказки... Примерно японците са улеснили нещата, понеже при тях самураите ръмжат по самурайски, а девойките се кикоцат тънко, в други филми и региони трябва да се следи мустака и брадата изкъсо... обаче в някои китайски и корейски продукции, просто трябва да се подходжа много внимателно, там си звънят алтово-тенорно, ходят по близки пижами и... леле-мале. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е за женствено-неженствено, просто ме притеснява този талантлив младеж какво ще прави занапред с това лице:)

 

 

Малко ме фрапират тези видими с просто око хирургически намеси, които нямат място в дадени сюжети... Възможно е да съм жалко малцинство от 3 %, на които това им бърка в очите:) Други над 80 % ще си кажат "Въй, колко е красив!" и няма да се усетят изобщо - както не биха се усетили и с природния му нос:) Защото момчето наистина има талант, харизма и заразителна усмивка.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен лично при мъжете ме притеснява V-line корекцията.(Това е да се получи тясно V в долната част на лицето, не знам що не се харесват с челюсти) Мъчи ме повече от носа, въпреки че и той е обезпокоителен, няма спор...

Но като си смачкват брадичката наистина ми става много тъжно...

best+plastic+surgery+korea,+man+surgery,

Не че красотата няма значение, и не че е лошо мъжете да са като цветя, никак даже, но понякога.... брадичката много ми липсва.

iksi1tzjvx0k.jpg

Не знам, някак си е много еднообразно с хирургическите намеси, губи се усещането за отделна личност или изобщо нещо автентично и цялостно. T.e. когато актьорите ми приличат на безлични аниме герои, с еднакви черти разпределени в 5-6 физически типа... които трябва да разпознаваш по няклона на завиване на къдриците... Е тогава се чувствам като в соц. квартал, тип Дружба, но преди шарените кръпки на изолациите. Не е вредно, но не е и особено приятно... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Плочки и напращели бицепси – тази полуда ми е напълно непонятна. Явно е от възрастта. Харесвам мъже с мерките на Белведерския торс, всичко, което ги надхвърля накърнява естетическите ми чувства.

Имам проблем с корейските имена – помня ги най-много до два-три дни, след което потъват в морето от еднообразни срички, затова представените от мен фаворити ще са в камерен състав. Ще пропусна категорията „Дръвца”, защото те, естествено, са от безименните.  Така или иначе, те имат своето трайно място в голямото ми сърце.

 

Ким Нам Гил и Чо Ин Сонг – не знам кой е по-талантлив.

 

 

Джин И Хан – човекът глас. Искрено му препоръчвам да не участва в тъпи комедии, колкото и да му се иска да е комедиен актьор.

 

 

Такизава Хидеаки и Мацуда Шота – не е нужно да играят, вълнуват ме дори на снимка. (Моля да не се брои за педофилия, а за майчинско умиление. ) 

 

 

Че Мин Су и Jeon Kwang-Leol (как ли се произвася това име?) – старата гвардия може да играе бащи, крале, убийци или гангстери, но го прави както трябва.

 

 

Ето и едно чаровно ходещо българско дръвче с обратна захапка – Веселин Плачков (Дякон Левски) и Йосиф Сърчаджиев - най-най...

 

 

Шон Пен - извън класациите!

zx450y250_2216625.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ако питаш, Белведерския торс си е доста нацепен, такива японци няма да видиш...
600px-Belvedere_Torso-Vatican_Museums-2.
Мацуда Шота... За какво говорим.
Виж, при корейците, по може.
----
Пк не се покри линка, ще пиша спокойно чак като се прибера....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...