Jump to content

Красив - Секси - Завладяващ - Талантлив - Най.


Recommended Posts

Верно е, че са фотошопирани и гримирани масово, но май всички публични хора са така. Май и на запад. Но по темата - не е японците да са с по-малко, а корейците с повече грим. Някак си зависи от продукцията и актьора и особено.. От нашите снимки тук, някои са зверски мазани на фотошоп

 

Добре че има видеа, за да сме спокойни как изглеждат любимците ни.

 

Обърни внимание едни дорисувани вежди /в случая на Ким Нам Гил и Чо Ин Сонг/ колко по-изразително правят лицето.

 

А, когато включим и видеото, гласовете им направо ме поглъщат. :wub: По принцип предпочитам актьорите да ги гледам в звук и картина. На снимка рядко ми харесват, па нека са фотошопирани. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, когато включим и видеото, гласовете им направо ме поглъщат. :wub: По принцип предпочитам актьорите да ги гледам в звук и картина. На снимка рядко ми харесват, па нека са фотошопирани. 

Да, това с гласовете /или по-скоро без/ скоро го изпитах. Миналата седмица изтеглих филм, за който пишеше, че е с руски превод, но се оказа, че е озвучен на руски. Не бях гледала озвучка досега... Какво разочарование, да не кажа потрес изпитах, без да чувам оригиналната реч, беше направо като ограбване. Не знам как щях да реагирам, ако беше озвучен на български, но определено си е най-добре със субтитри, които не "крадат" гласовете на актьорите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, това с гласовете /или по-скоро без/ скоро го изпитах. Миналата седмица изтеглих филм, за който пишеше, че е с руски превод, но се оказа, че е озвучен на руски. Не бях гледала озвучка досега... Какво разочарование, да не кажа потрес изпитах, без да чувам оригиналната реч, беше направо като ограбване. Не знам как щях да реагирам, ако беше озвучен на български, но определено си е най-добре със субтитри, които не "крадат" гласовете на актьорите.

 

Когато сваляш от руски торент, гледай дали пише VO - voice over. Това значи, че има озвучаване и обикновено е от един глас за всички в съответния филм. 

 

В България в това отношение сме късметлии. Можем да чуваме оригинална реч и от телевизията. Е, вече много по-рядко, но все пак са останали програми, където са предимно със субтитри. В една Германия абсолютно всичко се дублира. Един глас дублира поне 5-6 първокласни американски актьора и така се оказва, че Брат Пит, Том Круз и Леонардо ди Каприо имат един глас. Дублажът е перфектен, но все пак не е оригиналния глас. 

 

Да се върнем към темата.  :blush:  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая тема събуди фенстващия звяр в мен. Цяла седмица подреждам наум корейци.

Честно казано те много ми се сливат. Все едно една майка ги е раждала. Рядко успявам да запомня някой от тях, а и съм гледала по 1-2 неща макс. Много са ми лустросани, като манекени във витрина са, с тези подчертани с грим плочки и блясава металокерамика. 

 

1. Дръвчета

 

 

 

kim hyun joong - да си призная, не го намирам и за особено красив. Малко ми е смешен.

 

kim-hyun-joong.jpg?w=600

 

kim jaejoong

 

15.jpg

 

 

 

 

2. Дръвце и още нещо

 

 

kim bum - от цялата БОФ-иада, само младежът с грънците ми остави добро впечатление. Голям симпатяга е.

 

URI-KIM-BUM-kim-bum-7150099-500-359.jpg

 

eric mun - нищо не съм гледала с него, но като игнорирам клиповете на "Шинхуа", един от най-мъжествените корейци.

 

eric4.jpg

 

Song Seung-Heon 

 

SongSeungHeon13.jpg

 

 

 

3. Завладяващите

 

 

 

hyun bin - първоначално ми се струваше сладникъв, но човекът си знае работата и докато се усетиш, вече гледаш трети сериал с него.

 

hyun-bin-08.jpg

 

song joong ki - същата работа, както с предишния. Изненада ме колко добре играе.

 

SongJoongKi.png

 

lee byung hun - открай време ме кефи, но след "Айрис" - съвсем.

 

byunghun_limited4.jpg

 

 

 

4. Талантливите

 

 

jo in sung

 

k1unok.jpg

 

 

 

И малко тайванци

 

1.

 

 

Wu Chun и Jiro Wang

 

Wu+Chun_15.png  img02139_zpsdc9cbcb4.png

 

 

 

 

 

2.

 

 

 

Kingone Wang - един от най-любимите ми злодеи.

 

592273.jpg

 

 

 

3 и 4.

 

 

Vic Zhou 

zai+la.jpg

 

Takeshi Kaneshiro - него си го броя за тайванец.

Takeshi-Kaneshiro.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След дълги размисли как да намаля бройката до един представител от категория моята  класация в разделите,които гледам изглежда така:

Красив

 

ed79246de2ab385b.jpg

 

 

"дръвчо-ама-го-харесвам"

 

16efe7bf5713d698.jpg

fb94c4ffca5d60a7.jpg

61bb5ba915472e1a.jpg

 

"тоя-мога-много-да-го-гледам"

 

276cb82bf342eb2a.jpg
4c321bccc4415f9a.jpg
ff50559dd81b280d.jpg

 

 

"боже-колко-е-талантливо-това-момче"

 

3be8f09d82323a1a.jpg
67a0723cf7fdb9c2.jpg
5b02e8fe8b590694.jpg

 

 

Най

 

b28d07fc8c8573da.jpg
bc0bf754d5a30493.jpg
c6cfb0fd46c11b7e.jpg

 

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мили дами струва ми се, че сериозно разтупкваща колекция се е получила :)). Поздравления за последните класации...

 

Сега ще си сложа малко снимки на Хироки Наримия, без много коментар, ей така, за да си се радвам, нищо, че е само втора категория "тоя-мога-много-да-го-гледам" за мен...Затова пък наистина мога много да го гледам...

29683-hirokinarimiya-g2qx.jpg

 

 

 

936full-hiroki-narimiya.jpg

tumblr_ljw7k143jK1qavyzg.png

0dd49b8a2a4de8a4fa9d05605e48363f1293209220120831_aibou.jpeg

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех, Джей  :) Джей е любим, почти колкото понеделника, а Хироки е едно от най-любимите ми нацупени създания  :) .

Еми нали може да местим, напред назад . Имам две видни грозотии, който обаче така обикнах, че вече не просто не ги намирам за грозни, а направо адски много си ми харесват и освен редовното „боже колко е талантливо това момче“, „таз гад мръсна, долна, проклета мога да гледам на всякъде“ са и в категорията „батко е велик“ и „наборчето - гордост моя “, а да и естествено, любимите цупещи 

 

oguri-shun-_flix-japan_-feb-2009_-04.jpe

 

 

-Oguri-Shun-shun-oguri-oguri-shun-276468

 

 

_OGURI-SHUN_-shun-oguri-oguri-shun-25876

 

Oguri_Shun%5Bwww.japan--world.net%5D%20(:wub: 

 

Shota2.jpeg50-7.JPG

 

shota-matsuda-shota-32978987-500-685.png

x_b24500de.jpg 

74fd07eb4455.jpeg

2401bcc1a592.jpg

Време им е да захванат и роли според възможностите им, че бяс ме хваща от избора , който правят обикновено .

Споменах ли, че Колин Фърт е единственият възможен Дарси  :) . А аз, Фърт и набора сме свързани по един особен начин  :i love this: , неизбежно явно е било  :28558: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Представи си какъв Дарси би излязъл от Шун  :wub:  само си представи...

 

Макар, че Колин е и моят фаворит  :wub:

Тъкмо се чудех, защо никой не споменава Шота  :dunno:

"Тоя мога да го гледам" и указател да чете  :icon_sunny:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шота  го сложих в моите най , тука си го повтарям . Реших  да мрънкам, та белким ми върже , но ми писна от подбора на Шун и Шота - пропиляват си дарбата . Добре единият го играе благотворително ( поне аз го подозирам ) и помага на стари семейни приятели, другият пък се е родил в талантливо семейство и явно на кино индустрията и е трудно, да преглътне, че и той е безбожно даровит, но пък му е време да сложи брат си в малкият си джоб .Шота  го може......Ако направят вдъхновен от книгата филм, без да я следват или наподобяват, тогава Шун  е повече от перфектен избор  :) . Но сигурно пак ще си обичам Дарси от книгата, след това Колин , не знам трудно ми е да си представя, но си вярвам в момчето. Той може  :) 

​Любимото ми хамелеонче най-накрая се завръща и аз се надявам това да е ролята, която да го изстреля напред и най-накрая повече хора да го забележат . Обичам много Такаока Соске  :wub: 

Sousuke-Takaoka-6.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дълго се чудих дали да се включа. Не съм кой знае какъв фен на класациите: първо са въпрос на вкус; второ -ъпдейтването изисква постоянство, което определено не ми е сила :blush: . Обаче ентусиазма понякога е заразен и ето това е моята версия - ще добавя по някое име тук там щот са ги пропуснали :P .

1 Категория "дърво"-определено най-лесната и с най-голям избор :D . Основната част са споменати, аз ще добавя няколко, които наскоро съм мернала на екран:

 

Nam Woo Hyun 4aa54ba693dfde01.jpg Park Min Woo  a047425fbf0a7edf.jpg          Jung Yong Hwa  82c556c77fdf2b6e.jpg

 

 

2 Категория "дърво и още нещо"

Трудна категория, но открих още няколко пропуснати секси борчета

 

 

 

 Yun Woo Jin  6375d0cd06b67e25.jpg

 

    3ae9e6c0099d1389.jpg -не се налага да обяснявам защо са тук,щом могат да "откраднат" камерата и то на Lee Jun Ki и Bae Yong Jun, значи поне на теория могат всичко ;)  

     Lee Hong Ki         f10bd92ba514f8cc.jpg -ами отговаря на описанието "дърво ама се е понаучило да играе"

 

 

 

 

 

Завладяващ

Lee Jin Wook

230fec7a740e9d08.jpg

 

Lee Jun Ki

eee7dd7acd4a68e0.jpg

 

Yamada Takayuki, Ikuta Toma, Mizushima Hiro, Matsumoto Jun(тук е, защото не се оттърсил още от образа на Домьоджи, искам да го видя отново търсещ и експеримантиращ) и тн

 

 

Талантлив

Тук слагам многостранно надарените-не застинали само в един типаж и другите при които израстването и промяната са очевадни. Към обичайните заподозрени  Hyun Bin, So Ji Sub, Oguri Shun ще добавя и Yoo Seung Ho

539b193eb27fd7a6.jpg

дано направи успешно завръщане след казармата, че ще е жалко иначе-много потенциал и още съвсем в началото.

Иначе съвсем отделно ще отбележа един друг хамелеон(в пряк и преносен смисъл) Cha Seung Won

когато пластичната хирургия е успешна и подкрепя един страхотен талант

 

 

предиa537947930df4f4d.jpg следd7a1a30aa17e2485.jpg

прототипа5cb4b40014e37e26.jpg

 

 

 

Само Тоширо Мифуне ми се вписва от азиатските актьори, е и след споменаването на Колин Фърт(заслужено, разбира се) един наш най - Стефан Данаилов :D . Той е като виното-с възраста само става по-добър. И като го споменах не мога да пропусна този с когото го сравняваха на младини, но той отдавна подмина във всяко отношение

 

275dfc70d2f5532d.jpg79cd02e88a339111.jpge0b91171c56f8bb3.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ауууу, плесвам се по челото и където видя:) Кенго Кора как можах да забравя! Майстора на нежно-бунтарските образи, главен герой в ключови и незабравими за мен филми като Hebi ni piasu и Fish story... "Мога много да го гледам" и "много е талантливо това момче":) Харизма, излъчване, талант, сремеж към участие в противоречиво-скандални картини... Човекът, който може от воле да е "cutie" по всички параграфи, но го отбягва... Не знам как можах да го пропусна. Дано някой е обадил преди мен, ама аз не видях:)

 

Fish-Story.-005.jpg

 

8b30edad1710f302.jpg

 

tumblr_n7a42e9VI41td0h5jo2_500.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво Ксе, има моменти където нарочно си трая  :D . Не съм му от върлите фенове, но присъствието му на екран е плюс . Добър , интересен, разнообразен , способен .

...... Дебилче явно не само и аз съм ги сравнявала ( третата снимка е особено добра ), но винаги съм казвала, че най-красивият човек стъпвал на майката земя е Сефан Данаилов  :D Много ми харесва, а освен всичко обичам все още да го виждам на екран . Има си харизма 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хмммм, ето че се сбърках в собствената си класация?... Възможно ли е Камики Рюноске да се окаже първия грозен&популярен азиатски актьор?

nvhr416.jpg

 

Т.е. дали вече ще има и такива? Грозни... ама гледани и обичани?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Майра изпроси ми ти анатемата, но аз да си го повторя по-грозен от японският народ няма  :28558: ..... Повтарям се, но първите трима от моята осмица са известни, като „плашиш в тъмното приятелю “,„въй, ти е на светло плашиш“ и „ анорексична запетайка, която може да мине за симпатична девойка - с перука, грим ..., но никога за момче, па камо ли за мъж„  , а Камики Рюноске съм си го заплюла за гледане има някаква дяволска притегателна сила и май от новата реколта, но това е за друга тема :)Понеже съм на възраст в която се заглеждам в мъже имам намерение малко такива да пласирам.

Категорията е : Талантлив актьор, красив мъж, но понеже за него няма сценарии , не наблягат на сексапилът му и добре че, че иначе  да са ме попиляли .

 

 

Китамура Казуки 

KK-kazuki-kitamura-23649129-717-1023.jpg600full-kazuki-kitamura.jpgYonamine_Tsukasa_grande%5Bwww.japan--wor

 

 

 

 

Много трудно се намират снимки на Киппеи Шина 

jmg4U7FKE6CeJyBnyFAffbXVvZK.jpgRainFallPic1.jpg 

 

 

 

 

Повторението е майка на знанието :) Като Масая

Masaya_Kato_0002.jpg

 

Кацунори Такахаши

takahashi_katsunori_team_batista.jpgkatsunori-takahashi.jpgkatsunori-takahashi2.jpg

 

 

Категория : Обичам да ги виждам на екран. Причини : неизвестни  :)

 

 

 

Коичи Сато

koichi-sato.jpg

Сусуму Тераджима

2851_TerajimaSusumu_b57f92_2.jpg

 

 

И едно хлапе, което искам да гледам поне в още един филм , подозирам голям талант, но от едно сериалче няма как да съм сигурна :)

 

 

Кейта Мачида 

b6ad2cf89e7f2cd7.jpg

 

 

 

 

 

Обикнах го като дядо, но когато открих, че е бил и красив млад мъж ми стана тъжно, че сме се разминали във времето  :28558:

Paul+Newman+BW.jpg4070.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...