Jump to content

Красив - Секси - Завладяващ - Талантлив - Най.


Recommended Posts

Като ви чукна българската вълна ( не аз я отпуших ) силно се надявах, някой да спомене Христо Шопов.

Много го обичам тоя човек - не е пример за много пластов актьор но за мен е и си остава въплъщение на достойнството . Когато трябва да се изиграе силен, затворен в себе си благороден мъж , който умее да подчинява със силата на волята си - това е човека  :)

hristo_shopov_1756.jpg

И едно тайванче - добре , че не е японче - лесно се става за резил. Лин Сам ужасно ми напомня на Киану Рийвс - не визуално . Просто и двамата ми внушават искрено и неподправено добродушие. и двамата не мога да играят, особено малкото човече, но и при двамата не ми пука - строи ми от екрана доброта и тя ми стига. Много време утрепах докато гледах тайванчето да се вайкам, че структурата му е по-скоро женска и то перфектна. Слаби крака с извивки където трябва и съвсем сериозно убивам за такива, тънко кръстче и рамене - физика на идеалната мадама  . Виж сега за мъж не е особено секси , но пък с това излъчване печели симпатии, а малките момичета могат да го вземат и за сладур. До някъде е така  :)

tumblr_nwl98iQ0dn1uzftqto1_500.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Христо Шопов - великолепен! Особено като Пилат в "Страстите Христови" на Мел Гибсън

20120823_0004.jpg.

 

И един хубавец 0000258743-article2.jpg

 

Макс Айрънс, който дали ще надмине аристократичния си татко?

 

jeremy_irons.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По повод Айрънс Младши :)... Леле, дали е тъжно?

 

Откраднато от Фацебук....

Чели ли сте "Питър Пан" от Бари? Сигурно. А "Дървото на Вси светии" от Бредбъри? Може би. Като деца вероятно не сте усетили никаква тъга от тези прекрасни книги. Препрочитате ги на седемнайсет и усещате слабо бодване под сърцето. Ако сте късметлии - почти нищо. Препрочитате ги пак на двайсет и пет. Стягат ви гърдите, нормално е. Прочетете ги отново на трийсет и нагоре. Особено "Дървото..." Реве ви се, защото, по дяволите, вече не сте тия момчета, които сте били. Като паднете и се отърколите в прахта, може и веднага да станете весело, но вече нямате ония безгрижни, гумени стави от времето, когато сте били на десет. Какво ли ще е да ги четете на по седемдесет? Тук е тъгата. В това, че вече не сте същите хлапета. Но тук е и хубавото. Вие вече сте онези огромни мъже като корабни мачти, като гигантски вековни дъбове, като собствените си бащи и дядовци, които ви изпълваха с радост и страхопочитание някога. Не си давате сметка за това, но всъщност знаете всичко и можете всичко - от това да си свирукате през зъби до правенето на лодки от какво ли не. Погледнете на самите себе си през очите на някогашните момчета, които сте били. Слава Богу, може би нещата не са чак толкова зле. Ако видите малко момче на улицата, намигнете му с каменна физиономия. То ще запомни това и един ден, когато вие вече остарявате, ще направи същото за някого, който още не е роден.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дааа.

Имам си нов любимец :) Китай... със странното име Елвис Хан... страшна усмивка, която не мога да намеря в снимка.. Някак си докато се усмихва е много различно от позиране... но пък и по торс не е зле...

 

resize.jpg?h=360&url=http%3A%2F%2Fwww.dr

 

c267a15f-7d30-4117-b490-eeba798296e6.jpg

 

https://youtu.be/1VMKIxFABRw

 

А...така е по добре :). Махнах снимката до кръста, мускулите са хубави, но се срещат. Хубав е, но не това е главното в него... Ама тез китайци хич не умеят да се разказват :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:))))))))))))) Ами такава съм си аз :)))))))) Око - злато :).

 

Има нещо хем много хитро хем ужасно добродушно в усмивката...

И ти да видиш, в една серия му се наложи да играе с половин лице, и пак е добре. Уникален младеж :) 

Само китайците хич ги няма по нормалните краища... та не ми се доглеждат последните серии... знам си, че ще е скъсващо сърцето... Иначе в това сериалче и другият почти дебютант е адски чаровен, макар и не така красив :).

 Wu-29.jpg

И толкова добре я докарват тази дебилна мъжка самоувереност, без която не можем..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам тази британска класация за най-красивите мъже на 2015... и стигам до извода, че нещо хич не ми е наред. 

Харесвам едва 5%, да не говоря, че масово не им знам имената... камо ли да ги определям като забележими... а леле пък красиви...

Хубаво е, че светът е голям.. и мъже има за всички :)...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярно е, че снимките са ужасни. Но пък не знам... Много ми е странно как на запад красивите жени са точно определени типажи, но мъжете всичките са красиви ако са с нормални лица и тела. Излиза, че на изток е обратното. Там са красиви всички жени с добра фигура и големи очи, а мъжете се считат хубави само ако са скулести, жилести и расови...

 

Но определено се успокоих, че не само аз не отчитам тъз британска мъжка "магия"... Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си само ти. Аз от доста време драстично съм намалила западните продукции, които гледам и това се отразява. Все пак успях да разпозная половината(добре че има и музиканти тук таме), но те разбира се са или всеизвестни(пръкват се,където и да цъкнеш) или от по-старото поколение.  Нормално е да не харесваме всички. И като махна тези дето още не са започнали да се бръснат и последователите на дърварския вид(сори ама тези бради са ужасни -_- )  не остават кой знае колко :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мислех, че класацията е за по- по-най секси мъже, а не за най-красиви. Различно е, все пак. Снимките са направо карикатурни с този ракурс "отгоре". И да е имало някакъв сексапил, фотографът го е утрепал. А и покрай азиатските филми критерият ми за красота е силно разстроен. -)))))

 

Моят британски фаворит:

12Max-Irons_glamour_4aug15_rex_b_449x675 

 

И азиатският такъв :)

 

Mo9Xi.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хммм, днес установих, че съм си върнала вкуса към Джейсън Гордън Люит. Преди ми беше много блед и второстепенен, но нещо сега ми допада повече.

joseph-gordon-levitt.png

Т.е.

joseph-gordon-levitt-image1.jpg

 

 

И какво излиза? Че с времето дори фаворитите в тази категория се променят?... и от това

image_0.jpg

 

Минаваме в това?

 

8.Lee-Byung-hun.jpg

 

 

Не знаааам. Не знам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

120821_5033403017224.jpg

 

Ех! Красив, секси, завладяващ, талантлив, най... Че Мин Су! Много пък му сприхав характера, обаче. Скандалът е естествената му среда. От време на време бие режисьорите  :28558: Това не го одобрявам, но ме забавлява. Режисьорите просто си го търсят. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изглежда, само с възрастта придобиват умението да концентрират в себе си цялата енергия на екрана и да преливат от "сила" в кадър. С изключение на Марлон Брандо, де, той така си е роден.toma.png

Ето и той още се учи...

Japanese-actor-Toma-Ikuta-poses-as-he-ar

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слушам си листата с песнички от моята младост и за първи път ми направи впечатление, че вокалистът на Hoobastank, Дъг Роб, мяза на наше момче.

 

 

 

И явно обича да си поддържа фасадата :i love this:

1b12970d6c28763a692d515c8c6eb6c0.jpg

fd9f1a27abee78f6613333fd18ef848b.jpg

 

 

Проверих и наистина, оказа се с мама японка и татко шотландец.

При проверката ми изскочи и една листа с американо-азиатски актьори от смесен произход, не ти е работа. Като се замисля, една от първите ми тийнеджърски тръпки, пък и не само на мен, беше Киану Рийвс, а после и Марк Дакаскос с ролите си в сериала "Гарванът", в "Crying Freeman" и "Братството на вълците".

Естествено, пак изниква въпросът за "избелването" на главни роли, в които би трябвало да играят азиатски актьори, а от листата се вижда, че не е като да няма - добре изглеждащи, с първи език английски, някои от тях са вероятно и не по-малко талантливи от колегите си, но няма къде да го покажат. Иронично, някои от тях трябва да се върнат в Азия и да учат майчиния език, за да пробият, като Рики Лий, Даниел Хени, Утт, Симпатягата от "Лисицата Лиса", Дейвид Сакурай (1/2 датчанин, 1/2 японец), също е в листата. Много го харесах в тази черна комедия като пакостлив шинигами, но той пак се е концентрирал във филмите си за бойни изкуства.

 

Още няколко лица, които са изтеглили печаливши комбинации от евразийския генетичен басейн

 

 

Друга келтска хубост - Scott Dunn (Корея/Шотландия)

vfZvpAeur8c.jpg

 

 

Daniel Kennedy (Корея/Ирландия). Пичът събира средства за филм за Брендън Лий, в който основният каст да е от азиатци.

 

Philippe Day Sung (Австралия и вероятно Корея). Помня го от "Мистериите на мис Фишър".

 

cfae7a9f61df5912d91cfd73ff004b89.jpg

 

Изненада! Английският актьор Том Уисдъм (300, The Boat That Rocked) е наполовина японец.

mm.jpg

 

Remy Hii (Австралия/малайско-китайски). Кадърът е от сериала "Марко Поло". Май ще трябва да го видя :)

remyhii1.jpg

 

 

 

Ето я и дамската листа, някой да не каже нещо. Те като че ли имат повече изяви, но главните роли пак са рядкост.

 

 

 

Pom Klemmentieff (Корея/Русия и Франция)

bfe4e519458e3539d5935f05cd15c750.jpg

 

Sandrine Holt(Китай/Франция) - гледала съм я в толкова много продукции, че спокойно мога да я нарека истински ветеран.

5354114_ori.jpg

 

Mylène Jampanoï (Китай/Франция). Помните ли Valley Of Flowers?

1666401,DE9H3lxSxRArrm+3CoTvfCYro6sZm5dI

 

И двете най-известни, и според мен най-красиви: Кристин Крук (Китай/Холандия)и Маги Кю(Виетнам/Полша и Ирландия).

kristin-kreuk-actress-12161-12604-hd-wal

 

dvd-nikita-s2-maggie-q-dvdbash.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, т'ва първото с овчия поглед.... Ни ми е хубава, ни ми е актриса. Но виж последното друго казва! И в двете насоки.

 

 

Впрочем третата коя е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май е Вилиту Марковска. И тя актриса горе-долу колкото първата.

 

Забравих да спомена, че след като гледах моноспектакъла й "Жената е странно животно", много харесах Яна Огнянова. Такава трябва да е една актриса - хамелеон. Може и да не е най-красивата, но е страшно чаровна, за секунда се превръща от беззъбо бабе, в рошава смотла и после в секси мъжемелачка.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...