Jump to content

Recommended Posts

Сигурно рекламират дрехи втора употреба! :28558:

Ами то момичето не излизаше от тях или излиза като баба, та затова няма нужда от такива, а и как да си купи, като има социална фобия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По интернет не може ли? А сигурно може и по телефона да си поръча от прословутия им хоумшопинг, дето в толкова сериали го показват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как да се облече по-хубаво,то тя и така си има доста ухажори,а след това мъжете по улицата ще припадат по нея. :rofl:

Дрехите да ги махнем,ами косата,като разплетена дамаджана е. :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък се чудя защо след като е толкова добра с грима просто не прикрива тая червенина с него. Проблемът с ходенето сред хора ще й се реши, но пък няма да има материал за сериал  :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз като цяло се питах толкова ли нямат козметици или дерматолози в таз пуста Корея, че да не могат да се оправят с една пуста руменина, ама какво ли ми разбира на мен главата...

Пък за стила си знам вече - аз от мода не отбирам и проблемът е в мен, а не в техните стилисти - то просто е вдъхновено от уличната мода (тая на клошарите, де!).

 

Обаче верно таз излезе някакъв женски Казанова, човек! То няма мъжко, дето да не се влюби в нея.  :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това си е психологически проблем, дори и да го скрие с грима се тая! Тя ще заеква и пак думичка няма да може да каже и ще иска да се скрие в миша дупка.

А туй за Казанова, си е точно в 10-тата. 

Нещо ме избива на поезия :rofl:

Момиче румено и неугледно,

добричко, но пък и небрежно.

Със свян мъжете подлудява

и чак мерак ги разболява.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Но когато е дегизирана като баба и червенината не й се вижда се справя доста добре с общуването. Затова си мисля, че ако прикриваше червенината с грим и психологическия й проблем нямаше да е толкова тежък, защото нея я е срам от червенината. Аз ако бях на нейно място определено бих прикрила проблема с грим, вместо да ходя навсякъде с каска, която нищо не скрива.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък се чудя защо след като е толкова добра с грима просто не прикрива тая червенина с него. Проблемът с ходенето сред хора ще й се реши, но пък няма да има материал за сериал  :P

 И аз това си мисля от първа серия до сега ( аз съм още на 7ми епизод де с малко превъртане тук-там..  ). Тя по-скоро ми се струва и на мен, че има фобия от това ,че се изчервява и изглежда "грозна" повече от колкото от хора или отворени пространства ... Макар ,че по-пагубно за външния й вид  несъмнено има гардероба й . Но нека не задълбаваме прекалено  :) . 

 

 

 

Имаше няколко неща , които ме издразниха в началото и това е , че главния доктор уж като го показаха първия път беше много печен , а после изведнъж супер непрофисионално се държеше . Това както и да е , но защо ( отново ) причината да я вземе до себе си беше това , че тя като е там той може да си лекува пациантите и не му пищи главата. Това ми напомня за още няколко подобни сценария , където по странни причини главните трябва да са заедно....

И , как да е , като я взе на работа при него уж щеше да разбере на какво се дължи това нейно влияние... а той взе ,че я вкара в леглото ...  :28558: .

 

 

 

Та някои неща си ги нагаждат както им се иска , но поне някакси взаимотношенията между героите ми харесват и има нещо естествено и реалистично във връзката , която се зароди между двамата главни , колко и обстоятелсвата да бяха нагодени. Аз не че търся реализъм на всяка цена , но са ми сладури двамката .

 

А горкия дядо .... усещам , че ще има драматичен обрат като се разкрие двойния живот на Каската ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В 12 серия тотално го покорейчиха това сериалче  :mad2: . Не че ще го зарежа, пак ще си го гледам, но ми е едно такова чоглаво, разочаровано... Хубава работа, ама корейска. Отивам да гледам пак Salaryman, че да ми поотмине.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уви, хубава работа, ама корейска! Не се стърпяха и наляха боза догоре! :mad2: както писаха в един форум този сезон са на мода сериалите, в които

героите се познават от деца и естествено нищо не помнят, едният от тях или негов роднина е убил роднина на другия и са станали едни семейни драми и сега ни чакат ред сълзи, ред сополи.

. Разочарование и досада!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Понеже няма начин те да останат заедно, ако наистина тя е запалила пожара, най-вероятно ще се окаже, че е някой от братята, а И Сок не помни /или е скрил от страх/срам /. Не виждам иначе възможност да останат заедно - колкото и да върви срещу желанията на семейството си, при такова нещо ще се отдръпне и той. Или най-малкото няма да може да остане с нея. А и тя няма да иска да му го причини /да знае, че е убила брат му, но той да я вижда всеки ден/.

 

 

А понеже до момента всеки проблем, който се е появявал, се е разрешавал сравнително бързо, се надявам и сега да стане така - до 2 серии да изчистят миналото. А, дано де...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз очаквах комедийни обрати, а тя стана една... пълна драма. Честно казано последните два- три епизода ми бяха малко по- скучновати. А като добавим и, че вчера ми се наложи да гледам 12-ти епизод във Викито и ме подхванаха с по пет реклами една след друга през десет минути, картинката въобще не беше розова. Много досаден обрат и напълно ненужен. Дано не го разтягат много и бързо да изяснят какво точно е станало.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах два епизода и го спрях, защото тъпотията с каската ме изнервя. Главния е голям сладур, но гледайки някаква идиотка,с извинение, с откачен проблем от детството най-вероятно, дето се разхожда,тоест крие в храстите - е нямам сили за това. Сюжета може да става, обаче се чудят какво извратено нещо да измислят,за да ни привлекат вниманието - КАСКА, сериозно ли? Да беше тенджера, че да стане съвсем нелепо...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Героите успяха да прецапат успешно онова типично корейско блато с травмиращи спомени от детството. Браво на сценаристите, ако сериалът беше от обичайния тип, това щяха да го влачат 8-10 серии.

Вероятно накрая, както обикновено, виновно пак ще излезе кошмарното конфуцианство, непогрешимостта на патриарсите и задължението на женорята и децата да си траят и да страдат за да не нарушават извисения им душевен комфорт. Но пък затова са интересни корейските филми. Обществото и семейството са насечени от фронтови линии и героите водят епични битки за нормален живот.

 

Май дядото прикрива сина си, който ще се окаже виновен за пожара.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мммм, ето къде бил ключът за палатката... В това семейство са невероятни в умението си да НЕ общуват.

 

Обаче с това ме спечелиха:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...