Jump to content

Recommended Posts

Мда, правилно, и аз залагам, че родата сама ще се откаже от ченгето в техния си "Държавен вестник".

 

Ма не, честно, таз мома е много гнусна, но за сметка на това некадърна. Кому е било нужно да я показват на екран... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това мисля е девойката от Уондър гърлс. Много ми напомня на госпожицата от Бялата Коледа (Есом)  еднакво неприятни физиономии. Но пък на мен лично друг тип кифли ми развалят удоволствието в сериалите, тази ме забавлява (а и я превъртам стабилно). 
Какво ви пречи толкова наш' главен, може да е шумен, груб и безцеремонен, но определено изложена на такъв ''дразнител'', главната показа прогрес. Като във ''Flower boy next door'' - белият рицар, който само стои и блее отстрани, губи. Трябва да има някаква сила, която да разбърка подредения свят на главната, за д анастъпи промяна.  Пък и това, че много много харесвам главния актьор не пречи. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен пък кифлата ме кефи (при положение, че не понасям певачки и айдъли)-особено мъките й да стане звезда! :28558:

Особено когато играеше умряла от глад просекиня.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Три седмици се силих да изгледам 6-те епизода, заради положителните отзиви .Не намирах нищо, което да ме заинтригува, но упорито продължавах, мислейки,че в следващия ще го намеря.Предавам се на края на 5-я, изпълнена с досада, гледайки , нещо дето не ми харесва, да чакам да ми хареса  Всичко е толкова хаотично и нереално,  сякаш една безкрайна какафония, че ме отказа.Да не говорим ,че липсва, каквато и да е за мен, тръпка от очакване и естетична наслада, най- меко казано(да уточня ,че не иде реч  въобще, за красотата на актьорите, те са си харни) - чорлави, тенджери ,тигани и плюскане на всички нива, допълнени от крясъци.Пълна пародия отвсякъде- лечителят е на светлинни години от това понятие, а всички останали са или луди за връзване, колкото и той, или дебили.И на фона на целия тоя хаос, малко голотия за разкош...

Приятно гледане! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо и на мен ми идва твърде битов, дано натам се оправи. (Гледала съм до 2-ра засега.)

Страшно ме нервира гласа на главната, особено в ролята й на баба.

Толкова симпатизирам на детектива, а той се захласнал по тая грозотия...  :28558:

 

Ако иска някой да помага за превода, нека се обади. Има и руски субс.

 

Качила съм първите два епизода с български субтитри (линковете в първи пост). Тоя път мерси на мене си.  :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На полицаят му пасва точно кифлата, безочлива, напориста и от типа - морето до колене, та си е точно за него. Двамата със съседката ги не виждам, че двама задръстеняци на едно, не върви. Единият трябва да има живец. Каската пък си намери майстора. Така си я действа докторчето, че скоро на пършинг ще заприлича. :bee:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Седми епизод беше на Хонг До и полицайчето.Най накрая момата свали шлема от главата, :28558:  пред него.А той милия много късно започна да си представя как ще бъде с нея като двойка,как ще се разхождат двамата хванати за ръце,дори и си представяше вече женени с дете.Ох,много ми е мъчно за него,докато тя вече пък мисли  за доктора . :lol: 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, два епизода не стигат. Искам още! Тази драма мога да я гледам всеки ден до края на живота си  :P Каската и лудия доктор са ми много сладки.  :wub:Полицаят за сега не получава много симпатии от мен. Свестен и достоен съперник е, но както се казва сети се баба да се побара..  Да се радва, че ще получи мис претенция като утешителна награда, макар че като ги знам страничните персонажи по драмите все остават влюбени докрай и не искат и да погледнат друга..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надявам се на полицайчето да не му мине на бърза ръка мерака,за да има повече интрига.То се знае,че ще бъде с мис претенция,както и момата с доктора,но дядото,дядото какво ще го пра'им,яко налапа въдицата по бабата. :rofl:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дядото ще го докопа прислужницата, откога се умилква тя гладно... Само де му зяносаха хубавата бяла коса, сега как ще го понесе, завалийката!  :28558:

 

За полицайчето ми е повече жал, че ще се даде на онова досадното, но за това, че си пропиля шанса с Каската, си е виновен сам. Сега има да вие към луната, ама ядец.

 

Много ми харесва как докторчето е лапнало и идиотски ухилената му муцуна, като види мадамата. Голяма душица ще излезе...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Полицайчето много късно се събуди от летаргичният си сън.Очакваше,че момата с каската само него ще обича и гледа,но се появи един откачен който за кратко време ѝ завъртя главата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

      Аз пък очаквам сблъсък между дядото и внука за /бабата/ каска. Сигурно нещо такова са замислили, защото в четвърти епизод, дядото  :28558:  обясняваше на "бабата" :bee: , как всички смятат, че е на 60 години, защото нямал бръчки. На това аз му викам папардашко  :rofl:  :rofl:  свалячество. Очаквам влюбен дядо, съперник на внука си.

     Що се отнася до филма мога да кажа, че освен любовно-развлекателната тема виждам и образователна такава. Хубаво е обществото да е запознато с подобни психични състояния, защото такива хора обикновено са отбягвани. На тях им  се лепва етикетът "луд", каквото и да значи това и всички странят от тях. Затова ми харесват такъв тип филми. От една страна научаваш по нещо, а от друга, ако историята е добре сглобена се кефиш :icon_sunny:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази Хонг До... как го прави  :D 

Изведнъж се уреди с цели трима ухажори, а дядото вече и пръстен извади  :28558: Не очаквах доктора да я разкрие толкова лесно, но сега потенциала за комични ситуации нарасна неимоверно. С шантавото си въображение вече си представям как дядото хваща "бабата" и внукът в страстна целувка.  :rofl: За полицая почвам да си мисля, че е повече привързан към жестовете, които Хонг До му правеше, отколкото към нея. Като видя бележчицата от малката мис каприз и изражението и погледът му веднага се промениха. Да не вземе набързо да му отиде обета за седемте години, за който толкова се палеше.

Само дрипите на Хонг До почват малко да ме дразнят, от епизод на епизод по- зле я обличат. Доктора иначе става все по- симпатичен  :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох много грозно я обличат то бива бива, ама чак толкова човек да я съжали горкичката.Дано по нататък да я по нагласят малко.Може такъв да е замисъла, но все пак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...