Jump to content

Recommended Posts

868545.jpg

Off Topic

%2BLove_Forecast%2B%2B_BG_poster_version

Страна: Южна Корея

Жанр: романтична комедия

Премиера: 15 януари 2015

Режисьор: Park Jin Pyo

Сценарист:  Lee Byeong Heon

Времетраене: 118

Дистрибутор: CJ Entertainment

В главните роли:

Moon Chae Won -  Kim Hyun Woo
Lee Seung Gi - Kang Jun Soo
Lee Seo Jin -  Dong Jin 
Park Eun Ji -  MC и старши синоптик
Ryu Hwa Young -  Hee Jin
Lizzie -  Min Ah
Jung Joon Young -  Andrew
Hong Hwa Ri - младият Hyun Woo
Son Ga In - бившата приятелка на Joon Soo (гост)

Сюжет:
Романтична връзка, непредсказуема като времето. 
Джун Су (Lee Seung Gi) е добряк, който винаги дава всичко от себе си и ето че се сблъсква с арогантната Хьон У (Moon Chae Won). 
:essub:

СВАЛИ С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ: :click:  :click:  
ОНЛАЙН С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ: :click:
СВАЛИ С АНГЛИЙСКИ СУБТИТРИ: :click:
СВАЛИ С РУСКИ СУБТИТРИ: :click:
  • Like 2

Много благодаря за субките . Филма е страхотен , няма съжалявате ... голяма комедия са двамата :)

Много сладко,свежо и забавно филмче. Очарован съм. Сън Ги и  Че Уон бяха страхотни. Хареса ми и останалото звездно включване,някой за повече,други за по-малко. Дори и след финалните надписи продължавам да се подхилквам като идиот :D

Благодарско и на Мацкова за буквичките.

Лична оценка 5/5

Много приятно настроение създава филма, една мила история мило пресъздадена /въпреки предубеждението ми към едната физиономия/, леко, позитивно и разтоварващо. Благодаря за субтитрите, има за гледане и след финалните надписи.

Бях леко предубеден заради Сън Ги. Нещо не ме кефи тоя младеж. Обаче се радвам, че реших да гледам филма, защото на места се смях доста и като се замисля скоро не ми се беше случвало.

И да ви кажа -  верно е много гадно да се напиеш и телефона ти да ти е под ръка. Като се изтрезнее идва големия срам. :D

Беше приятно филмче. Гледах го 4-5 пъти по малко XD

Разведри ме както си трябва, а това за телефона е вярно. Е, ако искаш да е! Аз пияни изцепки нямам с тези технологии.

Много обичам точно такива филмчета,леко и романтично,чудесен за разтоварване.

На Че Уон много ѝ отиват такива роли на нахакана,разкрепостена мома,а Сън Ги досега не го бях гледала толкова наивен и шматка, двамата се представиха чудесно.

:thanks: за превода!

Добре се е получил за жанра си. Действието си върви реално и адекватно на съвремието ни, което заслужава ''лайк'', щом говорим за корейска романтична комедия. Няма малоумен и инфантилен хумор, клишетата са сведени до минимум и героите са непретенциозно ''добри'' и слезнали от розовия облак. Приятен хумор, алкохол, различен от Соджу...но пък същото не важи за мезето!  Краят удари леко ''у лево'' - капката ''драма'', която  не исках  да видя отново и въпреки усилията на екипа да излязат от стереотипа, ендът си беше ''типикъл''...Е, абстрахирам се колко сълзи са ми е издрали корейците през годините, та вече гледам напук да не им минава номера със сополите, но и тук успяха да ме трогнат...м*мка им ( особено като видя главния ''да ривйе '', а откъм разстроени женски...там ми е все тая, ич не ми действат). Разлигавих се и спирам да пиша, да не се появи пак някой ''форумен даскал'', че съм си забравила бележника "дОма"!  :28558:

Определено очаквах нещо повече, но се оказа просто един незначителен филм. Рекамата е по-хубава от филма.

И аз съм на мнението на Дидо тоя път. Става за убиване на времето.

На мен ми допадна. Аз очаквах мнооого по- малко. Сънг Ги много ми хареса. Бях свикнала да го гледам като разглезен хлапак в повечето  му драми , тук беше много очарователен!

Хареса ми филмът. Добре им се получи на Сънг Ги и Че Уон, особено в по-емоционалните сцени. Сънг Ги не го бях срещала преди този филм, но играта му тук определено ме накара да погледна и другите му проекти.

Леко, леко, но очарователно. За романтици и желаещи да се потопят в розови облаци и пяна. И Сън Ги си може, но 

Off Topic

@NyXe, е тук видях още една сополива изява :D

малко със слъзно-носните секрети се престараха:D

• Haha 1

Всичко, което съм гледала със Сън Ги никога не ме е разочаровала, а дори очаровало. Да, харесвам го, когато се прави на идиот. Да, харесвам го, когато плаче, че дори и мен ме кара да плача с него. А, когато успява да ми въздейства по такъв начин, няма значение колко е красив.. Нямах кой знае какви очаквания и може би затова ми хареса изгледаното. Това е вторият ми корейски филм (по принцип избягвам корейските филми, за да мога да изгледам повече сериали:D) и ми хареса много повече от първия, който бях изгледала. Мога да кажа, че не съм фен на Че Уон, но тук ми хареса ролята й и начина, по който я изигра. Беше приятен и сладък филм. Хареса ми до такава степен, че ми се иска да ги видя двамата главни отново заедно в някой проект.

• Upvote 2

И на това филмче нова плейлиста за онлайн гледане, за да е пълно щастието от гледането. :D 

• Like 1
  • Upvote 1