Jump to content

Recommended Posts

Току-що изгледах последните две серии. И тъкмо се чудих дали съм само аз( но четейки ви, се успокоих,че не съм) защото докато ги гледах единственото което си мислих е :"А аз тази глупост защо всъщност я гледам?".

Тръгна добре. Актьорската игра в началото не ме дразнеше. Но в последните серии вече всичко беше някак не на място. Напълно прецакаха нещата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хареса ми първи епизод поне това което видях без субтитри, имаше си всичко история и много екшън сцени....Хареса ми сценката в гората когато накечи вълците добре го бяха направили :28558: . Имаше и много добре заснети неща в Румъния, това със военните действия беше направено добре. Вкараха и малко мистика, и най - вече  не отмъщава на някой че го е направил вампир а си е роден такъв интересен поглед към нещата. Засега главния не гледа "нежно и съблазняващо" но има време ще видим другите серийки, харесва ми засега Ahn Jae-Hyun добре играе а и Румънския му се оказа доста добър да не повярваш... :282: 

 

Не, хич не му беше добър румънският на Ан Че Хьон.

 

Нещото, което най-много ми хареса в сериала, беше, че разпознах книжарницата в последната серия - намира се в Сибиу, град в Трансилвания.

 

Гледах сериала доста невнимателно, с прескачания, та не разбрах

накрая главният герой как оживя. Мислех, че умря на покрива.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един коментар за края:

 

To summarize. Ji Sung survived and become human. Remember how the cheif said he was capable of surviving without a heart because his blood is just that strong! The beauty and the beast symbolizes that he became human. He was probably watching over Rita the entire time, and they finally met again the same way they did before. (http://dramafire.com/blood-episode-20-finale/)
Не знам дали се разбра от всички, накрая Ри Та се спря пред витрината на книжарницата заради книгата "Красавицата и звярът".

 

 

И един забавен коментар:

"omg ! the last scene is not Kochenia but is filmed in town SIBIU from ROMANIA where i live ! OMG ! if i would have known they film it ... not fair !!! i was so closeeeeeee !!!!!!!!!!!!!" (http://dramafire.com/blood-episode-20-finale-2)

Горкото девойче :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още от първата серия се отказах , най-вече заради главната героиня. Още от Boys over Flowers ми е екстремно противна , самото излъчване и начина по който говори. Не мога да я възприема с някаква по-сериозна роля , а като я гледам как играе направо ми убива кефа от самия сериал.... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...