Jump to content

Recommended Posts

Нямаше начин да не навържат едната издънка с другата такава. 

 

 

Нов трейлър кам "50 нюанса сиво". запазени са оригиналните реплики. 


 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направили са добър монтаж с този трейлър  :D !  ама ... тия нюанси са навсякъде , няма спасение ! 

 

Аз тези дни се върнах към сериала и изгледах последните няколко епизода , та трябва да кажа , че малко се подобри . Но все си мисля , че ако беше 10 епизода , а не 20 , и всички излишни ала-бала ги нямаше , щеше да е много по-добре ! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти пък сега- нали трябва да вземат пачки от китайците, а за 20, са двойно повече от 10.Кой ти гледа качество, важното е Бини да разхожда костюмите и балъците в Китай да платят да го гледат, без значение, че докторчето създаде къде -къде, по-яки две самоличности и е метнал сериала на гръб.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да попитам не ви ли се струва, че музиката на моменти е прекалено драматична. Дали ми направи впечатление, защото гледах със слушалки или наистина прекаляват? Как мислите, въобразявам ли си? Иначе женският образ е откровено тъп..... Стискам палци на докторчето, получава му се играта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много си ми харесва сериала. Хьон Бин показва класа и излъчване, което при него остава непроменено през годините и след казармата. Радвам се да го видя отново. А доктора със специалност "хипноза" ми е доста любим още като "лошо умно момче без емоции" в "White Christmas":)

Малко са преувеличили относно способностите на въпросния метод, но карай. Дори е още по-добре. Велик магьосник го изкараха. Хехе.

Благодаря за хубавите субтитри на всички, които се трудят по тях.  :kissy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Викам си-сигурно само аз виждам само кусури тук, но се оказва, че и на други хора не им харесва чак толкова: "Hyde, Jekyll and I" breaks record for lowest percentage"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е как не :28558: .Полицията за пореден път счупи тъпомера,а  под въздействието на векликия хипнотизатор,направо се парализира- е,де :282: .. Той пък пенкилер, освен всичко друго, така добре се грижи за пленничката, че тя даже е с грим, като я откриха.Единственият неоспорим плюс, са двамата убавци за зяпане, заемащи доста екранно време. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо ми се струва, че ако някъде преобладават отрицателни мнения скоро идват още и още, и някои хора пишат просто, за да са в крак с останалите. Дори ми се струва, че не са го изгледали изобщо, а какво остава непредубедено. Аз затова не чета предварително. 

Като не ви харесват толкова корейските сериали, не ги гледайте да ни разваляте удоволствието.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз от известно време това се чудя - мазохисти ли са, кво са?!  :dunno:  На мен като нещо не ми харесва, спирам да го гледам, не ме задържа дори и с идеята да ходя първа да го плюя всеки път, пак и пак...  :slap:  Явно са се пренаситили и всичко им е тъпо, но що се насилват, да минат на турски временно за разнообразие...  :na2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз не съм се изказвала отдавна, но мненията в тази тема определено взеха да ме дразнят. Когато и да отворя сайта. На мнението на Мрън и на t_lozeva съм напълно. Какво му е на сериала?! И на каста?! И на сюжета като цяло?! Има хора, които гледат всичко наред и навсякъде плюват наред. Като не ви харесва, просто спирайте и не гледайте оня сериал, който ви дразни! Стига с този негативизъм и разни коментари в детайли кое било глупост и т.н.. в прогресия..

Напоследък не гледам толкова корейски сериали колкото преди, понеже затъпяха доста, а и за тази работа време си трябва, така че и аз съм доста критична. Но наистина не разбирам критикарството без покритие. Това ми е единственият сериал, който гледам напоследък и си очаквам с нетърпение всеки епизод  /след Хилър-а/. И си ми харесва! Даже не се стремя да търся недостатъци, нито да правя сравнения. Просто си ми е приятно и си гледам с удоволствие. И за мен полицията е малоумна напълно, но след оня случай след Новините, в който мъж наряза лицето на американския посланик, то и на полицаите там явно хич не им е лесно. С толкова луди. А лудите в Южна Корея са доста повече, отколкото при нас /като ги сметнем на глава от населението/. Бини няма пак да го хваля. Той си ми е любимец!! Само ми прави впечатление, че тук на моменти е като ходещ манекен. Заради скъпите марки, с които го обличат. Но пък ктакво да се прави.. Нали трябва да избара два различни стайлинга. На два различни персонажа.  ;)) Сонг Джун си е наистина на място и на ниво в тази роля!! И изобщо.. каста доста е симпатичен. Особено това момче от цирка, дето даже не съм му търсила името. Също и Секретаря, Бодигарда, а и Таткото на Бини, който е винаги на мястото си - дали като водещ на шоу или като актьор.

Това е от мен.

Преди харесвах повече Робин, но взе да става доста ревнив към "себе си", така че вече съм изцяло фенка на Гу Со Джин. ;))

Музиката е наистина драматична и с нищо не блести, но толкова. Това не е чак най-важното..

Благодарности за субките!!  /Макар че аз си гледам на руски, понеже изгарям от нетърпение и не ми се чака.. ;))/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля, че ясно си казах заради какво си гледам сериала, така че не смятам, че има повод за чудене дали много ме избива на мазохизъм. Приятно ми е да си гледам Бини, ако ще да играе зелка, момчето е готино. Главната също ми е хубавка и ми е приятна макар и скромно показаната им химия. Докторчето също бива.

 

Ако трябва да го гледам чисто и просто като развитие на сюжетната линия, ами съжалявам, ама е слаб сериал. В първите 8 серии това, което реално се случи е, че Робин спаси главната няколко пъти и главния взе да осъзнава, че и той душа носи. В следващите 6 епизода нещата се раздвижиха, но както и да го погледнем, събитията с полицаите бяха смехотворни. 200 полицая, всичките податливи на хипноза, не могат да уловят един престъпник, който по пътя на логиката е единственият възможен (дори да приемем, че може да са 2-ма с лекарката, защото и тя е хипнотизаторка - ами 2-ма не е голям контингент от заподозрени). Да не говорим колко изсмукано от пръстите е това, че той отвлича жена от кола на спешна помощ и успява да я вкара за втори път в къщата си без кьорав свидетел, докато тя е в несвяст. Дори няма база за сравнение с реалната случка - едно е да се охранява публично събитие с много присъстващи, друго е 50 човека да не могат да хванат един човек, който на всичкото отгоре няма къде да избяга и директно излиза от апартамента си. Да не говорим колко време му тупаха по вратата и му крещяха да отвори - това съседи ли са му или полицаи? Такава акция мога да си представя само в България.

 

За щастие доста рядко кефът ми от нещо е основан само върху интелектуалния му потенциал - ако беше така, най-вероятно нямаше да гледам корейска драма, защото повечето са доста опростени и схематизирани. Изясни ли им се ситуацията на тези, които се възмутиха?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И какво сега,форумът само за положителни коментари ли е ???

О.К..... както каза някой по-горе, спирам да гледам и няма повече да коментирам....щом това дразни  съфорумците... :mad2:  какво пък  сега, няма да се караме ....  :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ае стиа е! Изплашихте хората... :| :| Единствената причина дето цъкам на тая тема след като го дропих мисля повече от заслужено след нещата видяни в първи епизод са точно негативните коментари. Един вид да разпусна, да се посмея и разбира се да позлорадствам тъй като тоя сериал тръгна с големите кошници, а още в самото начало се видя що за стока е. Да правилно прочетохте думата "позлорадствам"! Може и да ви се струва дребнаво ама аз съм от хората дето изпитват задоволство над чуждото нещастие особено ако е заслужено, а тук колкото и камъни да хвърлиш пак ще е малко...Садистичните ми наклонности изискват мазохисти, които да виждат що за стока е тая драма и въпреки това да продължават да я гледат! Затова и тези отрицателни коментари ме радват и искам да ги чета! :896767: Най вече защото ги има, решението ми да дропя тоя южнокорейски цирк придобива все по голям смисъл и един вид се чувствам като предсказател тъй като прогнозата ми е била вярна за тази драма и с всяка критика придобива по-голяма сила и смисъл. Сеа разбирам, че ви е криво понеже главният актьор ви е голям любимец и заради него се самозалъгвате, щото дълбоко вътре в себе си не вярвам това недоразумение наистина да ви харесва на 100% ама чак пък да правите драми от разочарованието на другите и едва ли не да ги гоните за да са всички коментари положителни ми изглежда смешно? Хората ви обясняват кое не им е харесало, вадят ви сухи статистики с рейтинга, който ОЧЕВИДНО показва, че не вие, а те са прави и пак има хора дето се чудят и маят? Да ме извинявате ама да имаш актьор като Хьон Бин и то след дълга негова пауза от малкият екран и да ти е нисък рейтинга е не просто малшанс, това си е углавно престъпление!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Удряме го на оди и дитирамби, значи! :28558:

 

 О, Бини!         

О, Бини!Защо зариби ни?!

Недостижим и красив,

за спора във форума,

ти си мотив.

С костюм ли, с бретон ли,

съвсем без значение,

само разхождай

това телосложение!

Показвай трапчинки,

или се цупи,

за нас си божествен,

единствено ти!

Ще точим ний лиги

и благоговеем,

дори и тъпнята

без срам, ще възпеем. :896767:

 

Иначе, рейтинг 3,8 си е факт, а когато фактите говорят и боговете мълчат :na2: ...  камо ли да назидават  ;), а и бай Тошовото време отдавна мина, или се бъркам?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все си мисля, че всички харесваме много Бини и много ни е липсвал, иначе не бихме изгледали толкова епизоди от драмичката. Дано не му провали кариерата, защото е под всякаква критика. SBS имат пари, не ми го побира умът как е бил одобрен подобен сценарии и защо още след третия епизод не взеха мерки да сменят сценариста и режисьора. Не може да си осигурил подобни актьори и да биеш такива антирекорди по рейтинг. В последните епизоди се вижда как всички гледат да отбият номера и по-бързо да им се махне от главата това нещо. То нито е комедия, нито е романтика, нито е драма, нито е екшън. Да му бяха сложили едно фантастика по-добре щеше да дойде. Жалко, защото по обявление идеята звучеше добре и имаше потенциал. Лунапарк, цирк, любовен триъгълник между двама души. Можеше да се получи красива, нежна и романтична история с много феерия и весели моменти. Кой не обича да гледа циркови представления и забавления в лунапарк. Да, ама не. Това, което ни поднесоха не струва. Вече минах средата в очакване в един момент да отлепи историята, но тя все по-хаотична става. Съжалявам на черното не мога да кажа бяло. До тук имаше само един хубав епизод - 5-ти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей това не го очаквах. Твърде сериозно подхождате бе хора. Аз си мислех, че тук обсъждаме различни гледни точки, а то какво било..... Спамим прекрасната темичка. Да ви кажа повечето хора тук, без Razzormaw, сто процента стигнахме палци нещо да се подобри в драмата. На фона на общата и бездарност. Всеки един от нас опитваше да посочи поне едно нещо, което да вдъхне надежда за сериала. Аз даже се въздържах в коментарите си заради някакъв нетикет, пфффф. Пък аз винаги преди да започна, да гледам някоя драма чета коментарите и по тях преценявам дали става или не. Нека представим на хората реалността, пък те осъзнато да си гледат драмичката заради тръпчинките на Бини и нищо повече. Така че много ви моля вместо да седите и да ни лепите етикети като мазохисти вземете и напишете, колко много ви харесва и какво ви харесва в драмата и ни оборете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...