Jump to content

Koufuku Graffiti (2015)


Razzormaw

Recommended Posts

64615l.jpg

 

Happy Cooking Graffiti

幸腹グラフィティ

 

Държава: Япония

Година: 09.01.2015

Епизоди: 12

AniDB

Студио: SHAFT

 

Плот: Рьоу е ученичка, която живее сама. Готвенето й се отдава и чрез храната, която приготвя създава нови приятелства.

 

Бележка: Все пак реших да го гледам! Причината е ето тази. Това е една от най-оригиналните и изключително идейни еротични сцени изобщо в аниметата. Доколкото разбрах от единственото сайтче чиито мнения или поне част от тях уважавам, въпросното Кофуку Графити ще акцентира върху подобни на тази от линка сцени, а това няма как да не ме блазни. Същият пич от Шафт отговорен за тази сцена с четката за зъби от Нисето ще режисира и това. Ечито не е просто развявани от вятъра цици и поли, то може спокойно да бъде превърнато в изкуство, затова уважавам изключително много шафтските творби и в частност моногатари сериите, дано това да е направено наистина с мисъл и вкус щото от зимния сезон ми е само то...

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудесен арт (типичен за всяко шафтско аниме), приятна атмосфера с жизнерадостните момиченца хапващи удон ама като цяло...nothing rly interesting going on! :/ Май няма да е точно това дето мислех, даже направо няма да е тъй като типажите на героините не го позволява, а явно това аниме е правено за определен тип аудитория и възрастова група към която аз определено не спадам. След Mekakucity actors се надявах Шафт отново да ме изненадат приятно, но явно ще трябва да почакам........... :/ :/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...