Jump to content

Recommended Posts

Различните му самоличности са се появили да го защитят, нали така казаха. Явно той е "добряк", който хем не може да се противопоставя на насилието, но в същото време се дразни, че е такъв и тук идва "полудяването" и появата на друга самоличност, която е израз на вътрешното му желание, но неспособност, поради това какъв е той всъщност, да направи нещо. Вероятно другите му самоличности са се появили при силен стрес, случката която показаха като е бил дете, те всъщност го пазят и от това да си спомни какво е станало, като защитен механизъм. Нали онзи единия каза на доктора да не се опитва да му помогне да си спомня какво е станало, значи другите му самоличности знаят какво се е случило като е бил дете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О те ги нагърмяли два епа, да излязат буквите в азията и го набъбвам! ^^

Колкото до комичните елементи, да няма как да възприемеш сериозно някакъв готик чичка облечен в кожи, който се гримира в мъжката тоалетна, дори и да извърши похищение и да заплашва с убийства. Може би тази индивидуалност подвизаваща се под крещящото име "Пери Парк" е точният човек, който да се разправи с такъв съмнителен субект в името на комедията. :D Но всъщност до появата на чичето и Пери, драмата си вървеше общо взето в едно сериозно русло, може би включвайки към тях изблиците на главната и колоритните личности на таткото и брат й, но те честно казано поне на мен ми се струват нормални за да кажа, че е имало чак такава деформация и нелепости за да го включа в графа "пародия".

Не знам какви са били тези сериали на тая дето е писала сценария понеже не съм ги гледал и двата (нямам и намерение да ги гледам), но тук определено намирисва на фентъзи поради причините, които изброих преди. А за самоличностите действително е така както отбеляза Стотака..те са си защитна реакция към тази му травма, а истинската му същност наистина намирисва на мухльо. :) Нормално да искат да се отърват от него тъй като реално те се справят по добре с житейските ситуации поне засега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трети епизод на руски цък  и вконтакте

Между другото, викито пуска да се гледа сериала, без преводачески акаунт цък , но бг буквите, за момента са 6%.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трети епизод на руски цък  и вконтакте

Между другото, викито пуска да се гледа сериала, без преводачески акаунт цък , но бг буквите, за момента са 6%.

Трети епизод има 6% български превод,а пък втори епизод само 1%.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти гледаш 4-ти епизод, 3-ти целият е преведен. Те превеждат доста скорострелно. Вече 4-ти е на 40%.

БГ- преводът  във вики е на 6% на 3-ти и сега видях- на 1% на втори,  на английски има.:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много пълнежи .... и все пак бива и четвърта :)... Макар че взех да виждам кусури..

Хайде сега, кусури! :) Рядко е корейско без кусури, обаче пък свежо! Ммммммм, че свежо! :panda-145: :panda-145: :panda-145:

Направо се влюбих! Направо й завидях на тази докторка за късмета да ги срещне и 3мата толкова готини! Не знам какво са се раздраматизирали! Да ги хваща и 3мата под ръчичка едновременно и да си отживяват :rofl: ! А като се запознаем и с останалите 4ма... ех, че веселба ще настане!!

Може ли някой да ми обясни

на този етап от филма,  разговорът между шефа на психиатрията и О Ри Джин - какво точно се беше случило, не съм сигурна в превода си от английски. Относно едновременното присъствие и на двете самоличности?!

 

 

Дотук аз, доволна! Щом гледам серията с усмивка на лице и с трепет, че ей сега ще свърши тая серия, мама й стара, пък следващата е чак след 7 дни, значи нещата са ОК!

 

Виждам сериозна конкуренция с предстоящата нова драма на Бини и това само може да ме радва!

 

Гледайки превъплащенията на Джи Сонг, направо започвам да се чудя дори дали Бини щеше да успее така добре да се справи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо й завидях на тази докторка за късмета да ги срещне и 3мата толкова готини! ..... Да ги хваща и 3мата под ръчичка едновременно и да си отживяват :rofl:

:up: Това си е като сбъднато коледно желание - да си имаш толкова симпатяги наведнъж и да нямаш угризения, че се срещаш с различни или пък да имаш дилема кой да избереш :rofl: Вместо "сам в къщи" - всички в къщи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

zenoa, за кой разговор по-точно?

В първия разговор й обясни за него - травмата, защитната реакция, как докато е лекувал, се е срещнал с всички самоличности.

А после обясняваше за нещо... ко-съзнание /не знам как е точният израз/. Доколкото схванах, става дума за състояние, при което и двете самоличности са "будни". А в случая - Шин Се Ги е буден и опитва да превземе тялото, пък До Хьон трябва да прояви повече сила, за да го запази. И накрая в банята, когато се разправяха двамата, До Хьон изгуби контрол над тялото си и Се Ги си го лапна като топъл хляб. Поне така ми се струва, че обясняваха. А колко съм права, нямам идея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С kiddo съм. Според мен до този момент самоличностите действаха поотделно и без да се виждат или координират,

 

 а сега Се Ги стана видим за централния образ. Мисля, че това обясняваше и психиатъра, като е нещо като преломен момент. Понеже имат шанс да се осъзнаят, за добро или лошо... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отношенията между близнаците много радват.

Досега не съм виждала в корейски сериал такива отношения между брат и сестра. Определено е нещо учудващо.

 

А Джисонг... Ох, разкошен е! И в трите си образа досега беше изключително убедителен. Определено по погледите можеш да ги различиш.

А с тази мацка наистина му се получава химията. Готина екранна двойка са.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те близнаците...

 

 

не са близнаци...

 

 

Колкото до двамцата, не знам, ако ще да предат заедно тия двама актьори и само това да се случва, сигурно пак ще ми харесат. Сигурно и затова ме въвлича толкова сериалът, макар че всичко, което се случи до момента граничи с ала-бала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо се бях израдвала на близнаците, много сладки бяха

и направо ми смазаха радостта от живота с новината, че изобщо не са роднини и братчето е влюбено в сестрата. Защо, бе хора, не ви ли стигат многоъгълниците с личностите на Чи Сонг! Много съм разочарована, всичко друго ми харесва, но това клише не мога да им го простя.
Страх ме е да не се окаже накрая, че братчето е законният наследник на компанията и полубрат на главния.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...