Jump to content

Recommended Posts

Невероятен епизод и най-силното от тази драма досега! Наистина ми е неудобно сега, когато се сетя как най в началото се усъмних във възможностите на тая аджума-сценаристката ама кво да направя в природата ми е да се съмнявам.. :) Врътката със

семейният регистър и имената на децата, която е сигурно оркестрирана от зеленчука и/или майката на нашият човек тоест тогавашната любовница си я биваше. Преди да хвърля камък по зеленчука, не че го оправдавам, но е бил в доста кофти положение и той. Значи тая снахичка го оставя за да хойка в Америка, където му слага рога с някакъв тип дето била обичала обаче онзи умира и тя ни лук яла ни лук мирисала се прибира при "злите" чеболи и най-нагло го лъже, че детето е негово?! Затова и я вписват преди До Хьон в регистъра и я приемат в семейството иначе предполагам са щели да я натирят като мръсно коте. Оня обаче сигурно е зацепил ква я е свършила женичката му и като истински дебил си го изкарва на невинното дете. Наистина ме изненадаха с истинското име на Ри Джин. Предвид тази ситуация нищо чудно, че момченцето се е сбъркало до такава степен и е загубило представа за себе си, подтискайки спомените от тогава. Вярно малко прекалено удобно идва амнезията на двамата герои, но не е а-логично тъй като травмата от зеленчуковия произвол е валидно обяснение.

 

Джунг Юм се раздаде в тоя епизод, свалям й шапка на жената ама наистина ми се искаше героинята й да е малко по сериозна, точно в тази серия се видя, че може..мисля си че така щеше да е по добре от това ококорено, истерично и свръхжизнерадостно същество чиито писъци сигурно са се чули и в космоса. Може би този типаж й отива най-много, но нищо не пречеше и тя да си вдигне летвата така както е направил Джито приемайки тази роля и натривайки носа на контета като Сънг Ги, Бини, Мини и който още там е отказал да е част от тази чудесна история! Още от сега мога да кажа, че съм наистина доволен от тази драма дори и следващите епизоди да са пълен бълвоч и да убият главния герой (хех само да не урочасам работата и наистина да го бастисат щото няма да убият един ами цели 7 :D)!
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Аз разбрах от този епизод, че майката на главната е поискала развод и зеленчука е подписал книжата за развод. И след това е изчезнал за 6 години, а тя е заминала за Америка. Така, че според мен не му е слагала рога.  Истината предстои да се открие. Приемната и майка има още да разказва. 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Razzormaw +1.

И аз харесах епизодите :) Верно тая работа с регистрите ми е малко сложна, надявам се да ми го обяснят като за бял човек накрая, но ....Много са добри, истина е...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колкото повече се разплита историята, толкова по- интересно става. Драма драма, обаче каква... :yes: Добре, че епизодите са 20, че ако бяха 16 вече щеше да е свършило. В следващите два епизода сигурно ще се разкрие почти всичко е вече ще очаквам и поява на Шин Се Ги... нещо много се скриха тия личности и го оставиха човечеца сам да опъва каиша  :P  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Soompi има анкета кой от двамата актьори играещи образи на хора, страдащи от разстройство на личноста - Джи Сонг и Хьон Бин - е най - добър! :28558: Аз гласувах за днешния рожденик, който води с около 80 % от гласовете и има защо да е така! :kissy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За 80-те процента има защо да ама тея останалите 20 не мога да си ги обясня?! :D Сега разбирам фенщина ама тва да твърдиш, че това, което прави Джито тук е по зле от онова в другата драма не просто е грешно ами минава рамките на безумието. Дори и анонимно никога на бих си сложил такъв грях на душицата!

Се Ги не ми липсва особено тъй като на него му дадоха голям мегдан за сметка на останалите като явно е с повече от онователна причина ама мен ми се искаше да видя малко повече и от моя човек Ферито и от Йо Съб. Остават 3 епизода, а ни вест ни кост от г-н Х!? За финала ли го пазят..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Процентите всъщност са 70 на около 30 и Хьон Бин е посъбрал малко в последния ден. Отначало имаха по- голяма разлика. Бях изненадана, че Джи Сонг дръпна толкова, като се има впредвид, че фенщината по  Бини е доста голяма. Но на бялото не можеш да кажеш черно и Джи Сонг си води заслужено  :)

 

Йо Соб ми е най- безинтересната личност от всички, но на Перито много бих му се зарадвала. Обаче Шин Се Ги ми е най- наложителен в момента, защото е най- съществената част от любовния триъгълник. Честно казано братът може да е тайно влюбен, но реално не е никакъв съперник на главния. А сега като се замисля за чарта с връзките се предполагаше, че и братовчедът ще си падне по нея, но сигурно са се отказали от тая завръзка, че то време не остана за него  :P

 

Впрочем...

 

 

Снимките защо бяха две? Прислужницата внесе две снимки, едната бе на зеленчука, но на другата бе някой, който е по- млад и май не е той... И имам спомен, че са показвали тая снимка и преди. Да не би зеленчука да е имал брат близнак? Хмм   :huh: 

 

 

А който иска да гласува в анкетата може да го направи тук . Става с кликане върху снимката на вашия избранник.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

И на двете снимки е зеленчукът. Не е имал брат близнак, но за сметка на това здраво му е хлопала дъската. Направо е едно към едно с описанието на Хикса - психар с обсесивно-компулсивно разстройство. С две думи бягай надалеч от такъв.

 

 

Djazzma, благодарности за линка. Отивам да гласувам. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изкефих се изцяло,много ми харесаха сериите,за артистите нямам думи ,те са ми любимци.Те са се доказа ли като тандем.Това е то игра,а не някакви певачки и айдали майдали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Линка го включих в по- горния пост  :D

 

 

Малко странно, да държи две снимки на един и същ човек една до друга. Мисля си, че ще се окаже някой друг на снимката.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам за мен тая драма има 2 обособени пикови точки досега -

едната е края на този 16 епизод и появата на Йо Соб със случката на покрива, където ги нарисува всичките със спрея и от там култовия надпис, който беше поправен от докторката обяснявайки заглавието на драмата.

И в двете идеите на сценаристката са невероятно добри.

Снимката е на друг да...може да е дядото на млади години докато е зарибявал прилепа! xD

Между другото понеже стана дума за братчеда...някак си този персонаж не беше особено развит. Като почнах драмата си мислех, че той ще е от главните конфронтатори, а вместо това по скоро беше използван като временна пречка. Същото се отнася и за чичото въпреки, че той има все още шанс да усложни ситуацията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Хора, снимката я държеше Се Ги и заплашваше прилепа с нея. На татенцето е, като ученик. В това семейство всички са сбъркани и бабет не пада по долу, вманиачена е по скъпоценния си син.

 

 

Сега огледах анкетата, Бини събрал към три хиляди гласа, само защото е... хубавец. :D УжасТ :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

О да... ето къде съм виждала снимката преди. А пък другата, на която е по- стар, са я включили стратегически за да може О Ри Джин да си спомни като го види. Тъкмо реших, че близнака изскочи, и ми се размина :P  

 

 

 

А коментарите отдолу са супер забавни. Сумати хора реват, че натиснали Бини по погрешка  :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По погрешка ще е ами...Един даже заподозря сайта в машинации вика човека, че не му давало да клика в/у снимката на Джи. :D

Взех сега да се чудя за тази илюзия с момиченцето и мечето

дали това не е концепцията на Нана, все повече си мисля, че както предположих преди такава самоличност всъщност няма, а просто става на въпрос за репресирани спомени, които сега избиха за да се сети за истинското й име? Джи Сънг няма за кога да влиза в ролята на малко момиче, а и вече разбра каквото му трябваше относно детето в мазата. Думите на доктора пък за сливането в един мисля, че подсказаха до голяма степен какво ще се случи. Може би това, че вече не избиват навън самоличностите се дължи точно на началото на този процес тъй като е видно, че вече се справя емоционално със спомените и няма нужда от тях. Така или иначе Шин Се Ги ще се появи със сигурност, но дали ще вземе контрол изцяло или нещата ще са като в така любимите ми огледални сцени и нашия човек успее да приеме истинската си самоличност като се конфронтира с него предстои да се види..Даже Мистериозният Х може да е точно резултатът от това сливане. Зеленчука му е време да спре да търка чаршафа!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз чакам Мистери и Шин Се Ги. 

И разгадката за кръвната връзка... даже вече си мисля, че излиза, че До Хьон може и да не е син на зеленчука, майка му просто лъже..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Син му е обаче

незаконен тъй като не е регистриран с истинското си име. Това май по скоро е машинация на майката тъй като зеленчука влиза в кома и не успява да го признае един вид за негово дете и тя се възползвала от момента за да обсеби самоличността на момиченцето, което предполагаемо е загинало в пожара. Точно тогава синът й си губи спомените и сигурно не е знаел кой е...по удобен момент за такова нещо няма и най вероятно тогава му е внушила, че се казва До Хьон.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля , че тези които са гласували за Бини ( много си го обичам , но просто в Джекил и Хайд е много километри назад спрямо Ji Sung ) , явно не са гледали KmHm и затова са се объркали !  :P

 

Много ми е интерсно за Мистър Х кой ще е

Аз си мислех , че може би е отражение на бащата , но знае ли човек ? Може да е отражение на дядо си , може да е отражение на това , което майка му иска да бъде ... поне 5 хиляди теорий имам по въпроса ! или пък сега като си спомни , че не  е До Хьон ще се чалне още малко и ще стане Мистър Х - човекът без самоличност , който не знае кой е ?

Интересно ми е , че няма име , особено сега като не знаем истиското име на До Хьон и че някак "устата ми е запушена" - т.е. няма право или желание на мнение или глас  

 


Сега ми се струва , че серийте няма да са достатъчни ! Просто ми се иска да не свършва , ама искам и да знам какво ще стане вече !  :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледано!

Всичко сте казали, няма да повтарям, но едно ще повторя- великолепен епизод!

И за гласуването- аз си гласувах преди два дни без проблем и да ме прости Бини- 29%- 2432 срещу 71%- 5854 гласа - какво да говорим!Както е написал някой в коментарите -'"sorry hyun bin but not this time :))" Хубавото е, че Бини не взе ролята, защото не мисля, че можеше да се доближи даже,  до изпълнението с поличката, което видяхме, за другите самоличности, не знам, но и с двете зор се справя, като гледам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

Въпросният мистър Х е самият той, До Хьон! Т.е. ние реално не знаем истинското му име, дали е Се Ги или някой друг, то това е мистър Х. Реално той е заел мястото на Портокалка, както в семейния регистър, така и в живота. Разбира се, без да го осъзнава, иска и т.н.И според мен това е самата самоличност - истинската!

 

Доколкото разбрах бащата на Ри Джин е починал скоро след като майка й е отишла при него, в Америка. А зеленчука и тя така и не са се развели май официално и затова са я вписали в регистрите, като негово законно дете. Според мен обаче не случайно зеленчука ни го държат на туй дередже...Ще има защо, сигурна съм!

 

 

 

 

Страхотни епизоди, малко остана! Наистина основния сюжет е доста силен и като че ли измести малко останалите персонажи. Ще видим какво ще стане с брат'чета и бившата изгора, чиче и сие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...